Προς το περιεχόμενο

Το χρόνιο πρόβλημα μου


SuicycoMania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλα δεν βρωμάνε κιολας χαλάρωσε. :-D

 

 

Βάζουν κολόνια οπότε δε σου μυρίζουν τα χ*σια του προηγούμενου (ή των 10 προηγούμενων) έτσι;

Εγώ χαλαρός είμαι γιατί δεν πάω σε κωλάδικα.

Εσύ που πας στη μεγαλύτερη συγκέντρωση μικροβίων και μολυσματικών ασθενειών δεν ξέρω αν πρέπει να είσαι χαλαρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βάζουν κολόνια οπότε δε σου μυρίζουν τα χ*σια του προηγούμενου (ή των 10 προηγούμενων) έτσι;

Εγώ χαλαρός είμαι γιατί δεν πάω σε κωλάδικα.

Εσύ που πας στη μεγαλύτερη συγκέντρωση μικροβίων και μολυσματικών ασθενειών δεν ξέρω αν πρέπει να είσαι χαλαρός.

 

Eγω δεν μασάω από μικροβια παικτουρι μου με βλέπουν και ξαφανιζονται. Ξέρουν ότι θα περάσουν άσχημα αμα μπλεξουν με τον οργανισμο μου :cry:

 

Η ιδια συγκεντρωση μικροβιων παιζει και στα κλαμπ και γενικα αμα βγαινεις εξω από το σπιτι ... ο ανώμαλος επιασε τα @@ του και μετα έπιασε το χερουλι του μετρο που το πιάνεις και εσυ μετά. Μην το πάμε ετσι τωρα δεν θα βγουμε ποτε από το σπιτι. Κωνσταντινοι Κατακουζηνοι θα καταντησουμε. Με μπεταντιν θα κυκλοφορούμε στο τσαντάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DDevil : Μάλιστα. Ιδια συγκέντρωση μικροβίων το μπουρδέλο με το club. Τελικά όντως 2 πράγματα είναι άπειρα....

 

Tι σχέση έχουν τα μπουρδελα με τα στριπτιτζάδικα ρε φιλε? Σε ένα στριπτιτζάδικο δεν γινονται αυτά που νομιζεις. Τα χεις μπερδέψει. Αφου δεν εχεις πάει ποτε τι μου γράφεις ότι να ναι?

 

Και εσυ που ξέρεις την συγκεντρωση? μικροβιολόγος εισαι? υπερβολικος εισαι. Κλάμπ είναι το ένα κλάμπ είναι και το άλλο απλα στο άλλο παιζουν αισθησιακοί χοροι. Εχεις την ευκαιρια δηλαδή να χορεψεις με οποια σου αρέσει και όχι να κάνεις μπανιστήρι στις ωραιες (όπως γινεται στα άλλα κλάμπ). Κατά τα αλλα όλα εχουν κοσμο μεσα πυκνη ατμοσφαιρα κτλπ ο ενας μπορει να φτερνιζεται ο άλλος να βηχει ειλικρινα δεν καταλαβαινω καθολου το επιχειρημα σου. Εντάξει απλα εισαι εμπαθής με αυτές τις μορφές διασκέδασης δεν πειράζει αφου δεν σ αρεσει μη πηγαίνεις δεν θα σε πάμε με το ζορι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DDevil : Βασικά είμαι εμπαθής με τον ξεπεσμό του ανθρώπινου πολιτισμού.

Επίσης δε μου κάνει εντύπωση η τάση αυτή μέσα στην Ελληνική κοινωνία.

Μιλάμε για κοινωνία που δεν πρόσφερε τίποτα στην εξέλιξη του ανθρώπινου πολιτισμού (τουλάχιστον όσο την έχω ζήσει εγώ).

Ο ορισμός του αντιπαραδείγματος.

Συνεπώς η τάση σου αυτή που τη συναντώ και στους 9 στους 10 άνδρες τριγύρω δεν μου προκαλεί εντύπωση.

Εχω δει ότι αυτά τα χούγια δεν κόβονται ούτε όταν παντρευτεί κάποιος.

Προφανώς οι γυναίκες το γνωρίζουν και συμβιβάζονται και με αυτό και με την απιστία που τους κάνει ο άλλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην σε σοκαρει αν ποτε μάθεις ότι και οι Αρχαιοι πηγαιναν στις εταίρες.

 

Οσο για τα στριπτιτζαδικα αυτό που ανεφερες δεν εχει καμια σχέση με την πραγματικοτητα σιγα μη σε αφησει η άλλη με ένα ταληράκι να της κάνεις τέτοια σκηνικά. Τι τις πέρασες? πεινασμένες και δυστυχισμένες??? :cry:Ξεκινα με κανα 100αρι και βλέπουμε. Οι γυναικες σε αυτά τα μαγαζια είναι πραγματικές ευρωρουφήχτρες και από τις πιο πονηρές που κυκλοφορουν.Οποιος πάει με ΄παραπανω λεφτά από ένα 50άρικο είναι καταδικασμένος.Τον μαδήσανε εύκολα.

 

ΥΓ Ο Πολιτισμος έχει να κανει με το πως φέρεσαι στους γυρω σου όχι με το τι κάνεις στη προσωπική σου ζωη. Ο καθενας στο κρεβατι και στη προσωπικη του ζωη κάνει ότι γουστάρει τι με ενδιαφερει εμενα? αμα είναι σωστος και εντάξει στα άλλα ειμαστε πολύ οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας διασκεδάζει όπως νομίζει και όπως του αρέσει. Ο τρόπος διασκέδασης δεν έχει σχέση με το τι προσφέρεις στην κοινωνία.

 

Πιστεύω ο τρόπος με τον οποιο θα διασκεδάζεις ως ενήλικας εξαρτάται από τις παρέες που έχεις από την μαθητική ηλικία οι οποίες συνεχίζονται και στην φοιτητική και πάει λέγοντας.

 

Εμένα τέτοιο είδος διασκέδασης δεν μου αρέσει, ποτέ δεν μου άρεσαν τα club και τα μέρη που στριμώχνεται κόσμος σε έναν χώρο και ακούς στην διαπασών τα ηχεία και γύρω γύρω να χορεύουν γυναίκες σαν μπριζόλες. Στην καλύτερη θα προτιμήσω να πάω σε κάποια καφετέρια με ήπια χαλαρή μουσική ή κανένα σουβλατζίδικο ψητοπωλείο να φάμε τα κοψίδια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και τι θα σου κανει το χάπι του στομαχιου? θα εξουδετερωνει τα οξέα που ούτως ή αλλως παραγει ο οργανισμος (και μαλλον εχει λογο για να καταστρεφει τους παθογοονους μικροοργανισμούς που εισερχονται με την τροφη ) για να μην βγαινουν στον οισοφαγο και σου προκαλεσουν με το καιρο καρκινο. Αυτό θα κανει το χάπι ουτε θα διορθωσει το πρόβλημα ουτε θα σε κάνει καλά. Εχω αδικο? ο γιατρος γιατι δεν απανταει?

 

Ελα αδερφε, μολις γυρισα απο εφημερια και ειμαι κομματια. Θα συνεχισω να μην εμπλεκομαι στην ολη φαση, πραγματικα δεν εχει νοημα.

Μου θυμισες ομως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Μην το πάμε ετσι τωρα δεν θα βγουμε ποτε από το σπιτι. Κωνσταντινοι Κατακουζηνοι θα καταντησουμε. Με μπεταντιν θα κυκλοφορούμε στο τσαντάκι.

Απορια:

Το μπεταντιν δεν ειναι αυτο το κοκκινο υγρο; Ο κατακουζινος αν υποθεσουμε οτι οντως καθε φορα πλενοταν με μπεταντιν, δεν θα επρεπε τα χερια του να ειναι βαμμενα κοκκινα συνεχεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα αδερφε, μολις γυρισα απο εφημερια και ειμαι κομματια. Θα συνεχισω να μην εμπλεκομαι στην ολη φαση, πραγματικα δεν εχει νοημα.

 

Να σου πω ρε γιατρέ, τι τις θέλετε τις εφημερίες; Γιατί δε τους στέλνετε σε διατροφολόγους να αποσυμφορήσουν τα νοσοκομεία να αράξετε και σεις σπίτια σας;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...