Προς το περιεχόμενο

To “family sharing” έρχεται στο Android για paid apps


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει έρθει γνωστός απο Αγγλία με το iPhone 6 στο χέρι (εκεί τα δίνουν απ'οτι μου είπε 100 λιρες/24μηνες συμβολαιο/20 λίρες το μηνα)είμαι με το σουπερ ντουπερ doogee DG 310 (65eura απευθείας απο Κίνα πριν 2 χρόνια περιπου) και του λέω για την εφαρμογή world around me και τι ωραία που είναι (την κατεβαζεις free απο playstore) του άρεσε πολύ σαν εφαρμογή μέχρι που είδε την τιμή στο appstore 6 λίρες.τελικά αποφάσισε να ζησει και χωρίς αυτήν και να έρχεται που και αλλου να ρωτάει το doogee.

Χωρίς να είμαι ειδικός αλλά ένας απλως χρήστης νομιζω οτι πέφτει λίγο άρμεγμα στην apple .τώρα πλεον έχω αναβαθμιστη στο σουπερ ακριβό xiaomi note2 (129ευρω απο κινα παλι)και το φτωχό πλιν τίμιο doogee παιζει τον ρολο του ραδιόφωνου στο μαγαζί μου 15 ώρες την ημερα μέχρι να τιναξει τα πέταλα αν και δεν το βλέπω πολύ σύντομα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε έχω και android και Apple. Όποτε καταλαβαίνω καλύτερα ποιος έχει πρόβλημα και γράφει απλώς για να γράφει....

Τώρα για το θέμα σου , δεν είμαι ειδικός απλά θα χαρώ να σε ξαναδώ να βγάζεις την πίκρα σου για μια εταιρεία που δεν χωνέυεις και σε αλλα θέματα έτσι για να γελάω μαζί σου....

ΥΓ. Κλάψε τώρα ,κάνει καλό...

Τι καθεσαι και ασχολεισαι και συ; Δε βλεπεις οτι ο τυπος δε μπορει να συνταξει ορθα και με σωστη ορθογραφια, μια παραγραφο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...