Προς το περιεχόμενο

Spotify: Μείωση τιμής στο οικογενειακό πακέτο με €11/μήνα για 6 premium λογαριασμούς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι δηλαδη στην εποχη του mp3 και του youtube θα πληρωσω μηνιαια συνδρομη για να ακουω στριμινγκ μουσικη??

σωπα καημενε....

 

Φίλε μου δε θέλω να σε τρομάξω αλλά οι ολυμπιακοί της Αθήνας έχουν τελειώσει εδώ και 12 χρόνια (2004).

 

Η cosmote σχεδόν σε όλα τα πακέτα δίνει ΔΩΡΕΑΝ το streaming μέσω spotify.

 

Αν έχεις καλά ακουστικά ή όχημα με BT/AUX και δοκιμάσεις το spotify ή κάτι αντίστοιχο θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

Κοίτα να δεις που δουλεύει ο ανταγωνισμός...Ωραία κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι δηλαδη στην εποχη του mp3 και του youtube θα πληρωσω μηνιαια συνδρομη για να ακουω στριμινγκ μουσικη??

σωπα καημενε....

Ακόμα στο mp3 έχεις μείνει? Εδώ και μια τριετία τα έχω όλα σε flac. Τα mp3 από YouTube είναι χάλιας ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο πακετο ? Πλέον το έχει κόψει σε όλα τα νέα...όσοι έχουν ακόμα συμβόλαια απο 65+ και πανω θα έχουν premium μέχρι τη λήξη τους μετα.....συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xtrim και bezoss χαιρομαι ιδιαιτερα που παραβλεψατε την ξινιλα που απορρεει απο το προηγουμενο σχολιο μου . 

:)

 

Βρε εδώ δεν είμαστε για να κρατάμε μούτρα, αλλά να σχολιάζουμε τις ειδήσεις  :-D

Αλλά όπως και να έχει, ο καθένας έχει την άποψή του! Και δικαιούται να την έχει, αρκεί να δέχεται και τη διαφορετική. Άρα ό,τι συναίσθημα και να έτρεφες/τρέφεις, το θέμα είναι να μην είσαι αδιάλλακτος.

Χαίρομαι που σε βοηθήσαμε να κάνεις τη... λεμονάδα σου, πορτοκαλάδα!  :-)

 

Σόρι για το off-topic!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω στο προηγούμενο μήνυμα μου σχετικά με τα τραγούδια. Δε χρειάζεται να χρησιμοποιείτε τις έτοιμες playlists. Πχ Σας αρέσουν οι foofighters, τους βάζετε σαν κριτήριο και παίζουν σε radio mode, που ουσιαστικά θα παίξει τραγούδια απο το ίδιο genre. Καθώς παίζει, σας αρέσει ένα τραγούδι, πατάτε το κουμπάκι και το σώζετε στη δική σας playlist.

 

Με αυτόν τον τρόπο και τραγούδια ανακαλύπτετε και τις playlists φτιάχνετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά νομίζω θα έπρεπε να έχει κάποια πακέτα με έκπτωση σε άτομα που θέλουν να αγοράσουν 6μηνες 12μηνες συνδρομές

ως κάποιου είδους επιβράβευση για τους συνδρομητές.

 

Εγώ δηλαδή που το έχω από την πρώτη μέρα που ήρθε Ελλάδα πριν κάποια χρόνια λες να δικαιούμαι πια κάτι μήνες δωρεάν?? Να μου 'ρθει τέτοιο mail και τι στον κόσμο! 

 

Καλή η ιδέα σου και όχι απίθανο θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα λοιπόν 20 ευρώ μπροστά για 1 χρόνο. Μιας και από ότι λέει η προσφορά η τιμή δεν πρόκειται να αλλάξει, μπορούμε να το κανονιζουμε σε ετήσιο επίπεδο. Όποιος λοιπόν έχει μακροχρόνιες μαλλον βλέψεις για συνδρομή spotify μου στελνει να το κανονίσουμε. Προσωπικά είμαι χρόνια συνδρομητής. Έχω ήδη 4 άτομα λείπουν 2 για να κλείσει 6αδα

1α θέση έχει μείνει οεο. Όποιος προλάβει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την αποφυγή διαφημίσεων δεν βλέπω άλλο λόγο να έχεις premium spotify

 

Εγώ που θέλω να ακούω spotify στον ενισχυτή μου έχω κάθε λόγο να έχω premium.

 

Επιπλέον δεν γουστάρω τις διαφημίσεις και στο iphone δεν μπορώ να επιλέγω όποιο τραγούδι θέλω ανα πάσα στιγμή με την free έκδοση όταν τρέχω. Απλά τα 7€/μήνα είναι τσιμπημένο ποσό και η Cote το δίνει με συμβόλαιο μόνο απ' ότι βλέπω.

 

Τρομερή κίνηση, αν έχει φτιαχτεί κανένα γκρουπάκι να μοιραστούμε τη συνδρομή με άλλους 5, είμαι μέσα για μέσα, pm me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα πραγμα που μου τη σπαει στο spotify ειναι οτι εχω βαλει απειρους καλλιτεχνες να ακολουθω  αλλα δε μου βγαζει ειδοποιηση οταν βγαζουν καποια νεα κυκλοφορια, δλδ καποιες φορες λειτουργει, αλλα οχι παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα πραγμα που μου τη σπαει στο spotify ειναι οτι εχω βαλει απειρους καλλιτεχνες να ακολουθω  αλλα δε μου βγαζει ειδοποιηση οταν βγαζουν καποια νεα κυκλοφορια, δλδ καποιες φορες λειτουργει, αλλα οχι παντα

 

Κανονικά έπρεπε να έρχεται ειδοποίηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επιπλέον δεν γουστάρω τις διαφημίσεις και στο iphone δεν μπορώ να επιλέγω όποιο τραγούδι θέλω ανα πάσα στιγμή με την free έκδοση όταν τρέχω. Απλά τα 7€/μήνα είναι τσιμπημένο ποσό και η Cote το δίνει με συμβόλαιο μόνο απ' ότι βλέπω.

 

 

 

 

Kαι με καρτοκινητο

 

To καλυτερο 5 ευρω που εχω δωσει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα λοιπόν 20 ευρώ μπροστά για 1 χρόνο. Μιας και από ότι λέει η προσφορά η τιμή δεν πρόκειται να αλλάξει, μπορούμε να το κανονιζουμε σε ετήσιο επίπεδο. Όποιος λοιπόν έχει μακροχρόνιες μαλλον βλέψεις για συνδρομή spotify μου στελνει να το κανονίσουμε. Προσωπικά είμαι χρόνια συνδρομητής. Έχω ήδη 4 άτομα λείπουν 2 για να κλείσει 6αδα

 

Πάμε άλλος 1ας οεο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...