Προς το περιεχόμενο

Spotify: Μείωση τιμής στο οικογενειακό πακέτο με €11/μήνα για 6 premium λογαριασμούς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εποχή του mp3 ήταν πριν 10 χρόνια, τώρα ειναι η εποχή του streaming

αν εννοείς το youtube ναι στο σπίτι απο youtube μπαίνω και ακούω αλλά στο αμάξι και στο κινητό με τα ακουστικά και γενικά έξω δεν θα χαλάω τα mb μου για internet και κουραφέξαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γενικά έξω δεν θα χαλάω τα mb μου για internet και κουραφέξαλα.

 

Από περιέργεια: Τα mb σου του internet, αν δεν τα χαλάς ... για internet, τι τα κάνεις;  :confused:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια: Τα mb σου του internet, αν δεν τα χαλάς ... για internet, τι τα κάνεις;  :confused:

θα το κάνω hot spot το κινητό για να μπω να δουλέψω έξω με το laptop ,θα δουλέψω και στο κινητό Messenger,viber,mail κλπ και γενικά τα mb θα φύγουν νεράκι......αν ήταν να χαλάω και για την μουσική ΖΗΤΩ που καήκαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το κάνω hot spot το κινητό για να μπω να δουλέψω έξω με το laptop ,θα δουλέψω και στο κινητό Messenger,viber,mail κλπ και γενικά τα mb θα φύγουν νεράκι.....

 

Κι αυτά internet είναι.  :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μέσα πάντως! Αλλοι 2-3 χρήστες να βρεθούν και είμαστε ok! Τώρα έχω premium απο cosmote με 5 ευρώ.

Ισχύει ακόμα στην cosmote ότι το streaming δεν καταναλώνει mb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα λοιπόν 20 ευρώ μπροστά για 1 χρόνο. Μιας και από ότι λέει η προσφορά η τιμή δεν πρόκειται να αλλάξει, μπορούμε να το κανονιζουμε σε ετήσιο επίπεδο. Όποιος λοιπόν έχει μακροχρόνιες μαλλον βλέψεις για συνδρομή spotify μου στελνει να το κανονίσουμε. Προσωπικά είμαι χρόνια συνδρομητής. Έχω ήδη 4 άτομα λείπουν 2 για να κλείσει 6αδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοείς το youtube ναι στο σπίτι απο youtube μπαίνω και ακούω αλλά στο αμάξι και στο κινητό με τα ακουστικά και γενικά έξω δεν θα χαλάω τα mb μου για internet και κουραφέξαλα.

Εσυ μπορεί να κανείς ο,τι θες με τα mb σου, εγώ αναφέρθηκα στον άλλον που ανέφερε ότι ειναι η εποχή του mp3 όταν όλοι οι μεγάλοι της αγοράς στρέφονται στην παροχή υπηρεσιών streaming είτε αυτό ειναι μουσική είτε ειναι ταινία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το πιο ενοχλητικό πράγμα δεν είναι οι διαφημίσεις είναι ή έλλειψη πικοιλίας διαφημίσεων τουλάχιστον για Ελλάδα που είναι 5-6 όλες κι όλες, έχω βαρεθεί να ακούω τις ίδιες και τις ίδιες διαφημίσεις!! Το έκανα uninstall γι'αυτόν τον λόγο και μόνο!!!!! ΒΛΑΤΕ ΝΕΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω συνδρομή στο spotify, την κανονική όμως μιας και κανένας δεν ακούει στην οικογένεια τραγούδια online, όλοι τα κατεβάζουν (μάλλον είμαι ο χαζός στο σπίτι :P ) απλά θέλω να ακούω οπιο τραγούδι μου κατέβει ανά πάσα στιγμή. Σχετικά με τις έτοιμες λίστες που φτιάχνουν δηλώνω ότι δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος. :( θα μπορούσαν πολύ καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μπορεί να κανείς ο,τι θες με τα mb σου, εγώ αναφέρθηκα στον άλλον που ανέφερε ότι ειναι η εποχή του mp3 όταν όλοι οι μεγάλοι της αγοράς στρέφονται στην παροχή υπηρεσιών streaming είτε αυτό ειναι μουσική είτε ειναι ταινία

η εποχή του mp3 είναι ακόμα,δεν έχω δει κανέναν να μπαίνει εκτός wifi και να χαλάει τα Mb του για μουσική...........

ειδικά στο ελλάντα με τις χρεώσεις mobile internet είναι χάλια και αν μιλάμε και για συνδρομές κλάφτα ασύμφορο! 

η πληρωμένη μουσική είναι για μένα μια βλακεία γιατί πρώτα απο όλα υπάρχει ΤΟ YOUTUBE και μην ακούω σχόλια ότι η ποιότητα του spotify κλπ είναι γαμάτη και του youtube χάλια γιατί ο πολύς ο κόσμος με τα απλά τα ηχειάκια μια χαρά ακούει την μουσικούλα του απο youtube και όντας φοιτητής σχεδόν 5 χρόνια δεν έχω δει κανέναν μα κανέναν να πληρώνει για να ακούει μουσική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε σοκάρει, το ξέρω, αλλά υπάρχουν άνθρωποι στον πλανήτη που έχουν να διαθέσουν μερικά ευρώ για την ευκολία τους.  :-D

ζούνε ανάμεσά μας? φοβούμαι γαρ! :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...