Προς το περιεχόμενο

Spotify: Μείωση τιμής στο οικογενειακό πακέτο με €11/μήνα για 6 premium λογαριασμούς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα θεματάκι που εχω ειναι οτι δεν βρίσκει τον ενισχυτη μου το βλέπει μονο σε bt και airplay ,το έχει συνδέσει κανεις ασύρματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενα θεματάκι που εχω ειναι οτι δεν βρίσκει τον ενισχυτη μου το βλέπει μονο σε bt και airplay ,το έχει συνδέσει κανεις ασύρματα ?

Εχει ο ενισχυτης σου spotify connect?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ο ενισχυτης σου spotify connect?

Ναι ειναι ,οκ το βρηκα έβαλα dns server 8.8.8.8 και 8.8.4.4 και το βρήκε αμέσως ,πωπω μεγάλη διαφορα στην ποιότητα τέλεια παίζει ,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά είχατε κανένα θεματάκι αν είστε από διαφορετική περιοχή? Ελέγουν ip γενικά?

Γιατί σύμφωνα με τους όρους πρέπει να είστς στην ιδια διευθυνση, ό,τι και αν σημαίνει αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδιά είχατε κανένα θεματάκι αν είστε από διαφορετική περιοχή? Ελέγουν ip γενικά?

Γιατί σύμφωνα με τους όρους πρέπει να είστς στην ιδια διευθυνση, ό,τι και αν σημαίνει αυτό...

 

Εκτός αυτού που γράφει ο slk200gr, σκέψου και το εξής: εάν έρθω στο σπίτι σου με το κινητό/tablet/φορητό μου και θέλω να ακούσω μουσική από το spotify, δεν θα φαίνομαι συνδεδεμένος από την ΙΡ του σπιτιού σου; Όταν βγαίνω στο δρόμο και ακούω spotify από το κινητό μου, δεν "πιάνω" ΙΡ από κινητό δίκτυο; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο λόγος που ρωτάω είναι επειδή αναφέρθηκαν ''κρούσματα'' που κλώτσησε έξω χρήστες που δεν ήταν στο ίδιο wifi network εδώ: https://www.reddit.com/r/spotify/comments/4wfgjg/spotify_family_anything_i_should_know/

 

Σίγουρα εκτός Ελλάδας πάντα οι όποιες αναφορές. Ρωτάω μήπως άλλος είχε οποιοδήποτε θέμα εντός Ελλάδας.

 

Και σύμφωνα με τους όρους πάντα: 

 

Όροι και Προϋποθέσεις του Οικογενειακό Premium (Premium for Family) Spotify®

Η παρούσα προσφορά (η «Προσφορά Οικογενειακό Premium»), η οποία προσφέρεται σε σας από τη Spotify (όπως ορίζεται στους Όρους και Προϋποθέσεις Χρήσης της Spotify), δίνει το δικαίωμα στον κύριο κάτοχο του λογαριασμού και σε έως και πέντε (5) εξαρτώμενους λογαριασμούς («υπο-λογαριασμοί») να προσπελάσουν την Υπηρεσία Spotify Premium (όπως ορίζεται στους Όρους και Προϋποθέσεις Χρήσης της Spotify) από τη στιγμή που θα ενεργοποιήσετε τη δοκιμαστική περίοδο υποβάλλοντας τα στοιχεία πληρωμής σας και πληρώνοντας την διαφημιζόμενη τιμή. Με την υποβολή των στοιχείων πληρωμής σας, (i) παρέχετε τη συγκατάθεσή σας για τη χρήση των στοιχείων πληρωμής σας από εμάς σύμφωνα με την Πολιτική Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων, (ii) αποδέχεστε και συμφωνείτε με τους Όρους και Προϋποθέσεις Χρήσης του Spotify και τους παρόντες Όρους και Προϋποθέσεις. Όλοι οι κάτοχοι λογαριασμών θα πρέπει να διαμένουν στην ίδια διεύθυνση για να είναι επιλέξιμοι για το Οικογενειακό Premium Πρόγραμμα της.

Οι δωροκάρτες της Spotify δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως έγκυρη μέθοδος πληρωμής για το Οικογενειακό Premium Πρόγραμμα. Εάν είστε ήδη συνδρομής στη Spotify μέσω τρίτου μέρους (όπως μιας τηλεφωνικής εταιρείας), δεν θα μπορείτε να εκμεταλλευτείτε αυτή την προσφορά. Εάν αποφασίσετε ότι δεν θέλετε να παραμείνετε χρήστης επί πληρωμή της Υπηρεσίας Spotify Premium, πρέπει να ακυρώσετε τη συνδρομή σας στην Υπηρεσία Premium, αφού συνδεθείτε στο λογαριασμό σας στη Spotify και ακολουθήσετε τις οδηγίες στη σελίδα Λογαριασμού ή κάνοντας κλικ εδώ και ακολουθώντας τις οδηγίες. Εάν ο κύριος κάτοχος λογαριασμού ακυρώσει τη συνδρομή Premium, όλοι οι συνδεδεμένοι υπο-λογαριασμοί θα επιστρέψουν στη Δωρεάν Υπηρεσία Spotify.

Δεν μπορούν να εφαρμοστούν πρόσθετες εκπτώσεις. Δεν υπάρχουν επιστροφές ή πιστώσεις για μη πλήρεις (μερικές) μηνιαίες συνδρομές. Εάν η Spotify αυξήσει το μηνιαίο τέλος στο μέλλον, θα σας ενημερώσουμε εκ των προτέρων. Οι αλλαγές των τιμών θα αρχίσουν να ισχύουν από την έναρξη της επόμενης περιόδου συνδρομής μετά την ημερομηνία αλλαγής της τιμής. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε την Υπηρεσία Spotify αφού τεθεί σε ισχύ η αλλαγή της τιμής, σημαίνει ότι αποδέχεστε τη νέα τιμή. Η υπηρεσία Spotify μπορεί να μην είναι διαθέσιμη σε ορισμένες προσωπικές συσκευές.

https://www.spotify....al/family-plan/

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν κάποιος είναι για για νέο γκρουπάκι, ας το πει να το κανονίσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εγώ παιδιά που μένω Αγγλία μπορώ να μπω σε γκρουπάκι από Ελλάδα για family's pack; ετσι και αλλιώς η χρέωση γίνεται μέςω ελληνικής προπληρωμένες κάρτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους όρους αναφέρεται ως μοναδική προϋπόθεση ενεργοποίησης, η διαμονή στην ίδια διεύθυνση κατοικίας και όχι η λειτουργία του Spotify να πραγματοποιείται στην ίδια διεύθυνση. Αν ισχύει το αντίθετο, που σύμφωνα με το λινκ που παρέθεσε ο nikos8k (https://www.reddit.c..._i_should_know/) έχει συμβεί σε ορισμένους χρήστες, τότε δεν αξίζει με τίποτα. Πάντως θα έπρεπε να ήταν περισσότερο σαφείς οι όροι και οι προϋποθέσεις χρήσεις της υπηρεσίας. Θα έπρεπε για παράδειγμα να τονιστεί, πως ο διαμοιρασμός του λογαριασμού θα επιτυγχάνεται μόνο όταν όλοι συνδέονται στην ίδια ip του βασικού χρήστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 11 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...