Προς το περιεχόμενο

Outcast (TV Series)


W0zzAp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...

Κόπηκε φυσικά. Ενώ είχε καλό concept τουλάχιστον το πρωτο επεισοδίο σε ετοίμαζε για κάτι καλό, εξελίχθηκε σε μια παπαρια και μισή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δει την πρωτη σεζον και λιγο απτην 2η και καταλαβα οτι θα συνεχιζε με αυτον τον απαισια αργο ρυθμο χωρις καποια τρομερη εξελιξη οποτε το dropαρα χωρις δευτερη σκεψη.Μου αρεσε ολη η ιδεα αλλα χρειαζοταν κατι καλυτερο απο σεναριακης αποψης μιας και καταντησε βαρετο ηδη απτην πρωτη σεζον κατι που ειναι πολυ ασχημο ειδικα για σειρα 10 επεισοδιων ανα σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό μου ακούγεται αφού στο comic ήμαστε στο τεύχος 36... πόσο υλικό μπορεί να αντλήσει μια σειρά οταν επεισόδιο και τεύχος είναι αδύνατον να υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AtiX είπε

Λογικό μου ακούγεται αφού στο comic ήμαστε στο τεύχος 36... πόσο υλικό μπορεί να αντλήσει μια σειρά οταν επεισόδιο και τεύχος είναι αδύνατον να υπάρχει...

Ισχύει αυτό που λες. Είχε αναφερθεί απτην πρώτη σεζόν αυτό. Όμως δεν το θεωρώ δικαιολογία,στην τελική ας μην έκαναν την σειρά ή να άλλαζαν το σενάριο,ούτως ή άλλως για ακύρωση πήγαινε ας το ρίσκαραν λιγάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας περίμεναν να προχωρήσει το κόμικ, να έχουν υλικό... Ίσως ο Κιρκμαν ήθελε να εξαργυρώσει την τότε επιτυχία του  WD.. 

Επεξ/σία από Kostasspil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...