Προς το περιεχόμενο

Σχετικα με cable managment


giorgosmcmc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μηπως τα παραεχω κανει μανταρα με το cable managment σε φαση να εμποδιζω το airflow με τοσα καλωδια μπροστα? 

 

Θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το αν μπορει να μου δημιουργησει καποιο ουσιαστικο προβλημα αυτο γιατι απο θεμα αισθητικης δε με νοιαζει καθολου και δε θα ασχοληθω γιατι βαριεμε παρα μονο σε περιπτωση καποιου πιο σοβαρου προβληματος εξαιτιας αυτου.

post-391493-0-21531000-1464497136_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μικρό ούτε σοβαρό πρόβλημα θα 'χεις

κλείστο και άστο δε παίζει κόμπλα 

τώρα θα βγουν τύποι φαντάζομαι να κράξουν αλλά και εγώ παίζει να το χω λίγο χειρότερα και δε με νοιάζει

απότι βλέπω σε σένα δεν ενοχλούν σχεδόν καθόλου

συμμάζεψε αυτά στον μπροστινό ανεμιστήρα μόνο μη τα μαγκώσει καμιά μέρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδια μηπως τα παραεχω κανει μανταρα με το cable managment σε φαση να εμποδιζω το airflow με τοσα καλωδια μπροστα? 
 
Θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το αν μπορει να μου δημιουργησει καποιο ουσιαστικο προβλημα αυτο γιατι απο θεμα αισθητικης δε με νοιαζει καθολου και δε θα ασχοληθω γιατι βαριεμε παρα μονο σε περιπτωση καποιου πιο σοβαρου προβληματος εξαιτιας αυτου.

 

δεν εχεις προβλημα εκτος οτι σου λειπει ενας ανεμιστηρας πανω να βγαζει...βαλε εναν οπωσδηποτε και θα δεις της θερμοκρασιες σου να πεφτουν κατα πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδια μηπως τα παραεχω κανει μανταρα με το cable managment σε φαση να εμποδιζω το airflow με τοσα καλωδια μπροστα? 
 
Θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το αν μπορει να μου δημιουργησει καποιο ουσιαστικο προβλημα αυτο γιατι απο θεμα αισθητικης δε με νοιαζει καθολου και δε θα ασχοληθω γιατι βαριεμε παρα μονο σε περιπτωση καποιου πιο σοβαρου προβληματος εξαιτιας αυτου.

 

Η πρασινίλα κάτω από τις μνήμες σου δεξιά υφίσταται ή είναι της φωτογραφίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα καλώδια κάτω δεξιά που είναι μπροστά στον μεγάλο ανεμίστηρα θα σου πρότεινα 1 zip tie και τέλος,απλά να μπούν στην άκρη.

κατά τα άλλα μπόμπα είσαι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τέτοιο υλικό που έχεις μέσα στο κουτί το ίδιο το κουτί είναι παραφωνία.

 

Στα του θέματος το 8πινο του επεξεργαστή δεν μπορείς να το περάσεις από την οπή πάνω αριστερά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τέτοιο υλικό που έχεις μέσα στο κουτί το ίδιο το κουτί είναι παραφωνία.

 

Στα του θέματος το 8πινο του επεξεργαστή δεν μπορείς να το περάσεις από την οπή πάνω αριστερά?

Να τα συμαζεψω ολα μπορω αν εχω ορεξη αλλα δεν την εχω οποτε απ τη στιγμη που δε μου διμιουργει καποιο ουσιαστικο προβλημα ουτε που με νοιαζει απο θεμα αισθητικο, δε θα το παω σε καληστεια, τη δουλεια του να κανει θελω.

 

Για το κουτι θα μπορουσες να γινεις πιο συγκεκριμενος στο γιατι μπορει να θεωρεις παραφωνια το συγκεκριμενο κουτι για να καταλαβω κι εγω και οσοι παρακολουθουν το topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δίνεις αρκετά χρήματα σε όλα τα υπόλοιπα θα πρέπει να "έχεις" και το ανάλογο case. Συνήθως έτσι γίνεται. Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξους κ@λους. Όταν παίρνεις ένα μέτριο κουτί δεν μπορείς να δείξεις και ωραία το εσωτερικό του στο οποίο έχεις καλά πράγματα. Τόσο απλά.

 

Το έχεις σε εισαγωγικά γιατί εν είναι απαραίτητο. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, δεν αντιλεγω, πάντως άκρη δεν εβγαλα με το "δε μπορείς να δειξεις ωραία το εσωτερικό του" αν βάλω ένα πίνακα ζωγραφικής μέσα ίσως δείχνει πιο ωραία? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, δεν αντιλεγω, πάντως άκρη δεν εβγαλα με το "δε μπορείς να δειξεις ωραία το εσωτερικό του" αν βάλω ένα πίνακα ζωγραφικής μέσα ίσως δείχνει πιο ωραία? :o

Προσπάθησα να γράψω κάποια πράγματα και με ειρωνεύεσαι. Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...