Προς το περιεχόμενο

Rufus Cuff: Διαθέσιμο για προπαραγγελία το υπερμέγεθες smartwatch


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα δεν τα καταφέρνει στο να κάνει κάποιον να το αγοράσει, σίγουρα όλα αυτά τα features ωραία είναι αλλά κάτι δεν μου κολλάει δεν ξέρω τι ακριβώς είναι αυτό , αλλά κάτι δεν πάει καλά και νομίζω ότι είναι πιο πολύ θέμα εμφάνισης , είναι σαν ένα παιχνίδι που το αγορασα σε κάποιο παζάρι. Όχι όχι πάμε για κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα ήθελα να δω το παλικάρι στην εικόνα με κάτω τα μανίκια :P 

 

Πιστευω πως θα είναι εντελώς άβολο και το χειμώνα λόγω του ότι κανείς δεν κυκλοφορεί με πάνω τα μανικια και το καλοκαιρι γτ στανταρ θα ιδρωνεις σα γουρουνι σε εκεινο το σημειο, ασε που ειναι και αντιαισθητικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εικόνα του "ρολογιού" η ημερομηνία είναι 15/8/14. Άρα ρολόι 2ετίας

ήταν στο kickstarter αν θυμάμαι καλά..

 

καλά είναι αστείο πάντως, εκτός από συγκεκριμένες περιπτώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ τα σχόλια σε αυτό το θέμα τα διασκέδασα πάρα πολύ... Αν είχε πάντως μια κυρτή amoled οθόνη να "αγγαλιάζει" το χέρι, αν ήταν ποιο λεπτό και είχε έναν 14νμ επεξεργαστή θα είχε πολύ χρηστικότητα μπροστά του...(ακούς samsung? ένα gear S3 με επεξεργαστή από την σειρά 7 με τους μισούς πυρήνες θα είναι τέλειο και με οθόνη ultra wide 2,8/3" ιδανικότατο)  θα κόστιζε βέβαια τα διπλάσια αλλά αυτά έχει η ζωή.. αυτό είναι πολύ μέτριο και ατσούμπαλο στα μάτια μου... 

 

εξέχει από παντού.. όποιος το πάρει θα το σακατέψει μέσα στην πρώτη μέρα σε κανένα τοίχο, πόρτα καρέκλα τραπέζι κλπ...άκυρο το σχέδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδία

 

βάλτε και ενα αποχυμωτή στο χέρι με μπαταρία και διαφημίστε το ότι μπορείς παντού να στύψεις το χυμό σου.

 

καινοτομία σου λέει lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν παιρνω ενα παλαιο μικρο κινητο,  να του προσαρμοσω ενα λουρακι και να το περάσω στι χερι?  Θα μου βγει και τσαμπα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...