Προς το περιεχόμενο

xiaomi redmi 3 note pro.


dimos206

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!!!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό με τις 5.5 ίντσες.

Ένας φίλος που το έχει μου είπε ότι δεν κρατάει μέρα η μπαταρία.

Μπορείτε να με βοηθήσετε αν όντως ισχύει?

Μπορείτε να μου πείτε τα μμειονεκτήματα?

Αξίζει να το παρω?

Εγώ θέλω να το χρησιμοποιώ Dual Θα έχω θέμα με το σημα?

Θα δουλεύει καλά κ με τις δύο καρτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!!!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό με τις 5.5 ίντσες.

Ένας φίλος που το έχει μου είπε ότι δεν κρατάει μέρα η μπαταρία.

Μπορείτε να με βοηθήσετε αν όντως ισχύει?

Μπορείτε να μου πείτε τα μμειονεκτήματα?

Αξίζει να το παρω?

Εγώ θέλω να το χρησιμοποιώ Dual Θα έχω θέμα με το σημα?

Θα δουλεύει καλά κ με τις δύο καρτες?

 

Υπάρχει κοινότητα που μπορείς να επισκεφθείς , και να δείς και από πρώτο χέρι χρήστες τι θα σου πούνε.

Θα σου πώ εγώ ως Xiaomi Redmi Note 2,έχω πρόβλημα εν μέρει που SOT έχω 3,5 ώρες περίπου με ανοιχτά δεδομένα και wifi ,αλλά με άδειες εφαρμογές.

Αν βάλεις messager + facebook θα πέσεις σίγουρα στην 1,5 ώρα με 2 ώρες SOT, το έχω ζήσει το έχω κάνει και αναφορά και στην ίδια εταιρία κτλ. και με καινούργια μπαταριά κτλ. ακόμα και με clean install.

 

Τώρα αν ο φίλος σου το έχει με "κινιεζιές" μέσα δεν είναι καθαρο΄install οπότε και δεν θα έχει το max του κινητού του.

 

Στο θέμα dual δεν υπάρχει κανένα θέμα,αλλά να ξέρεις καίει παραπάνω μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κοινότητα που μπορείς να επισκεφθείς , και να δείς και από πρώτο χέρι χρήστες τι θα σου πούνε.

Θα σου πώ εγώ ως Xiaomi Redmi Note 2,έχω πρόβλημα εν μέρει που SOT έχω 3,5 ώρες περίπου με ανοιχτά δεδομένα και wifi ,αλλά με άδειες εφαρμογές.

Αν βάλεις messager + facebook θα πέσεις σίγουρα στην 1,5 ώρα με 2 ώρες SOT, το έχω ζήσει το έχω κάνει και αναφορά και στην ίδια εταιρία κτλ. και με καινούργια μπαταριά κτλ. ακόμα και με clean install.

 

Τώρα αν ο φίλος σου το έχει με "κινιεζιές" μέσα δεν είναι καθαρο΄install οπότε και δεν θα έχει το max του κινητού του.

 

Στο θέμα dual δεν υπάρχει κανένα θέμα,αλλά να ξέρεις καίει παραπάνω μπαταρία.

Φιλε μου να σε ρωτησω αν βγαζει το note 2 μερα?.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!!!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό με τις 5.5 ίντσες.

Ένας φίλος που το έχει μου είπε ότι δεν κρατάει μέρα η μπαταρία.

Μπορείτε να με βοηθήσετε αν όντως ισχύει?

Μπορείτε να μου πείτε τα μμειονεκτήματα?

Αξίζει να το παρω?

Εγώ θέλω να το χρησιμοποιώ Dual Θα έχω θέμα με το σημα?

Θα δουλεύει καλά κ με τις δύο καρτες?

επειδή είσαι άσχετος (χωρίς παρεξήγηση) κλτρα να μην πάρεις το rm3pro δες για κάτι που λειτουργεί out of the box

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό ρωτάω επειδή είμαι άσχετος.

Οποίος το έχει ας μου απαντήσει σας παρακαλώ να μάθω κ εγώ!

https://xiaomi-miui.gr/

Μπες,διαβασε,ρωτα.......θα σου λυθουν ολα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν είσαι σε λάθος ενότητα εδώ είναι η σωστή:

http://www.insomnia.gr/forum/10-smartphones/

 

Κατά δεύτερον δε καταλαβαίνω πραγματικά την επιθετικότητα προς έναν άνθρωπο που απλά έκανε μια ερώτηση. Είναι απάντηση το επειδή είσαι άσχετος; Εσύ δηλαδή γεννήθηκες σχετικός και σε βάλαμε και κριτή εδώ μέσα και ο άλλος σου πατάει και like. Ε ρε με κάτι μάγκες που έχουμε μπλέξει εδώ μέσα σιγά ρε κατουράτε και λίγο....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!!!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό με τις 5.5 ίντσες.

Ένας φίλος που το έχει μου είπε ότι δεν κρατάει μέρα η μπαταρία.

Μπορείτε να με βοηθήσετε αν όντως ισχύει?

Μπορείτε να μου πείτε τα μμειονεκτήματα?

Αξίζει να το παρω?

Εγώ θέλω να το χρησιμοποιώ Dual Θα έχω θέμα με το σημα?

Θα δουλεύει καλά κ με τις δύο καρτες?

Το κινητό είναι πολύ καλό και δυνατό. Σχόλια, παρατηρήσεις και ότι άλλο θέλεις, μπορείς να βρείς εδώ -> https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12169-%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro/?action=firstNew

Υπόψιν, θα πρέπει να ασχοληθείς λιγάκι μαζί του, ώστε να του βάλεις την ελληνική ρομ. Σαν διαδικασία δεν είναι κάτι το πολύπλοκο, υπάρχουν αναλυτικότατοι οδηγοί δίπλα για όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό ρωτάω επειδή είμαι άσχετος.

Οποίος το έχει ας μου απαντήσει σας παρακαλώ να μάθω κ εγώ!

δεν γίνεσαι σχετικός τόσο άπλα πρέπει να πέσει πολύ διάβασμά..... γιαυτό μην μπλέξεις με το συγκεκριμένο πάρε κάτι που λειτουργεί out of the box μάθε και στην πορεία 5-6 πράγματά για συσκευές android περί root, rom, flash, recovery κτλ ......  το rn3pro για να δουλέψει σωστά με τα ελληνικά του, play store του κτλ χρειάζεστε μια διαδικασία η οποία δεν είναι απλή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου να σε ρωτησω αν βγαζει το note 2 μερα?.....

 

όπως στο εξήγησα, ανάλογα τι SOT και τι εργασίες θες να κάνεις.

Δηλαδή αν το βλέπεις 1 φορά την ημέρα για 5 λεπτά θα αντέξει και 3 μέρες.

Εγώ που είμαι μέσα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και στέλνω πολλά e-mails λόγω δουλειάς, δεν μου φτάνει ούτε για πλάκα,γιατί σχεδόν περνάω μόνο το πρωί 3 ώρες σχεδόν μπροστά στην οθόνη του ανοιχτή.

Αλλά μιλάμε ότι είμαι στο 1% των ανθρώπων που χρησιμοποιεί τόσο - υπερβολικά - το κινητό του.

 

Κανονικά αν ασχολείσαι λίγο και σύνολο έχεις Screen On Time (SOT) περίπου στις 2-3 ώρες την ημέρα τότε ναι ,βγάζει ημέρα άνετα.

 

Επίσης να σημείωσω λίγο επί του θέματος για αυτά που βλέπω, υπάρχουν ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΙ οδηγοί στο πως μπορείς να περάσεις ΚΑΘΑΡΗ ROM δεν χρειάζεται να ξέρεις ούτε πως λέγεται ή τι κάνει το double click ή τι είναι το αρχείο md5 (που ακόμα και αυτό το εξηγούν τα παιδιά ,στους οδηγούς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν είσαι σε λάθος ενότητα εδώ είναι η σωστή:

http://www.insomnia.gr/forum/10-smartphones/

 

Κατά δεύτερον δε καταλαβαίνω πραγματικά την επιθετικότητα προς έναν άνθρωπο που απλά έκανε μια ερώτηση. Είναι απάντηση το επειδή είσαι άσχετος; Εσύ δηλαδή γεννήθηκες σχετικός και σε βάλαμε και κριτή εδώ μέσα και ο άλλος σου πατάει και like. Ε ρε με κάτι μάγκες που έχουμε μπλέξει εδώ μέσα σιγά ρε κατουράτε και λίγο....

Ευχαριστώ πολύ φίλε για την υποστηρίξει.

Δεν ήξερα που να γράψω κ έγραψα στα γενικά θέματα. Συγνωμη!

Εγώ το κινητό το χρησιμοποιώ κάνα τρίωρο σπαστο δλδ 20 λεπτά φουλ. Μετά από μια ώρα πάλι κ πάει λέγοντάς.

Όπως κ το g2 Που έχω με βγάζει άνετα μια μέρα. Αν κ αυτό με βγάζει μια μέρα είναι κομπλέ.

Έχω διαβάσει στο ίντερνετ ότι έρχεται με ευρωπαϊκές προδιαγραφές περιέχει κ ελληνικά.

Άμα έχει ελληνικά play store Κ δουλεύουν η εφαρμογές κανονικά δεν χρειάζομαι κάτι περισσότερο.

Το έχω βρει e-bay κ gear best.

Ποιο είναι καλύτερο να το παρω?

Κ τα δύο γράφουν unlocked Κ ευρωπαϊκές προδιαγραφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...