Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ Σωκράτη το τσίμπησα στο Switch γιατί το πήρα στα 300 και το Zelda το βρήκα στα 50.Εγω τσίμπησα το Switch γιατί γουστάρω arms και bomberman επίσης.Αν το Switch το θες μόνο για Zelda, νομίζω ότι και η έκδοση του wii u μία χαρά θα σου κάτσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Σωκράτη το τσίμπησα στο Switch γιατί το πήρα στα 300 και το Zelda το βρήκα στα 50.Εγω τσίμπησα το Switch γιατί γουστάρω arms και bomberman επίσης.Αν το Switch το θες μόνο για Zelda, νομίζω ότι και η έκδοση του wii u μία χαρά θα σου κάτσει.

 

και το street fighter 2 θα με τρώει αγρια, όπως και το μαριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σιγουρα θα ειναι υποψηφιο για παιχνιδι της γενιας με τετοιες κριτικες(αν οχι το παιχνιδι της γενιας απο τωρα, οκ εχουμε δρομο ακομα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το street fighter 2 θα με τρώει αγρια, όπως και το μαριο...

Το Mario βγαίνει τέλος του χρόνου.Το street fighter δε θυμάμαι πότε.Το θέμα είναι ότι και λόγο της κοπέλας τσίμπησα switch για να παίζουμε τις μαλακιουλες που θα βγάζει σα το 1-2 switch(αυτή πληρώνει).
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη πέσετε να με φάτε (πιστεύω ακράδαντα ότι είναι το καλύτερο παιχνίδι που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή) αλλά μου φένεται λίγο περίεργο που η χρωματική παλλέτα φένεται αρκετά μουντή. Με αυτό το art direction, τα καταπράσινα λιβάδια και τα semi-cell shaded γραφικά, θα ταίριαζε σίγουρα κάτι πιο vibrant σε στυλ Wind Waker...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα ειναι υποψηφιο για παιχνιδι της γενιας με τετοιες κριτικες(αν οχι το παιχνιδι της γενιας απο τωρα, οκ εχουμε δρομο ακομα :P)

 

Δρόμο έχουμε, υποψήφιους δεν έχουμε. Το breath of the wild φιγουράρει να πάρει τη θέση του Ocarina of time ως το, κατά γενική παραδοχή, το καλύτερο παιχνίδι ever. Μεγάλα παπούτσια έχει να γεμίσει και αν το καταφέρει...nice!

 

Εγώ πάντως δεν μπορώ να περιμένω, θα το πάρω με το καλό κάποια στιγμή την άλλη εβδομάδα στο WiiU.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δρόμο έχουμε, υποψήφιους δεν έχουμε. Το breath of the wild φιγουράρει να πάρει τη θέση του Ocarina of time ως το, κατά γενική παραδοχή, το καλύτερο παιχνίδι ever. Μεγάλα παπούτσια έχει να γεμίσει και αν το καταφέρει...nice!

Σημερα δεν υπαρχει κατι αναλογο, αλλα ερχονται το the last of us 2 και τα παιχνιδια της Rockstar η οποια δεν εχει βγαλει ακομα παιχνιδι για την παρουσα γενια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει περιμένω αυριο να πάρω το switch και το zelda για να έχω άποψη αλλα έχω την εντύπωση οτι γενικά τα zelda βαθμολογούνται με μεγάλη επιεικια λόγω του οτι ειναι μόνο στις κονσόλες της nintendo που γενικά έχουν πολυ περιορισμένο game library.

 

Μου φαίνεται απίθανο απο όσα έχω δει να μπορεί να ξεπεράσει το witcher 3... κρίνοντας τα πάντα αντικειμενικα και ανεξαρτήτως format.

 

δλδ αν το zelda έβγαινε στο πισι για παράδειγμα οπως ακριβώς είναι , δεν ξέρω αν θα μπορούσε να θεωρηθέι αψεγάδιαστο. 

Bέβαια μακάρι να ειναι!!! θα ενθουσιαστώ άπειρα σ αυτη την περιπτωση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει περιμένω αυριο να πάρω το switch και το zelda για να έχω άποψη αλλα έχω την εντύπωση οτι γενικά τα zelda βαθμολογούνται με μεγάλη επιεικια λόγω του οτι ειναι μόνο στις κονσόλες της nintendo που γενικά έχουν πολυ περιορισμένο game library.

 

Μου φαίνεται απίθανο απο όσα έχω δει να μπορεί να ξεπεράσει το witcher 3... κρίνοντας τα πάντα αντικειμενικα και ανεξαρτήτως format.

 

δλδ αν το zelda έβγαινε στο πισι για παράδειγμα οπως ακριβώς είναι , δεν ξέρω αν θα μπορούσε να θεωρηθέι αψεγάδιαστο. 

Bέβαια μακάρι να ειναι!!! θα ενθουσιαστώ άπειρα σ αυτη την περιπτωση!

 

 

1) Λάθος.

 

2) Λάθος.

 

3) Θα ενθουσιαστείς.

 

 

ΥΓ:

Τα παιχνίδια κρίνονται πάντα γι αυτό που είναι ως παιχνίδια. Όχι σύμφωνα με το που βγαίνουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά το εύχομαι! 

 

Απλα εχοντας παίξει τα πάντα απο zelda παντού , το witcher το τοποθέτησα ένα σκαλι πιο πάνω στο μυαλό μου.

 

Θ μου πεις όμως οτι το ένα βγήκε το 2015 ενω το πιο σύγχρονο zelda το 2011. Αρα μάλλον η συνγκριση θα πρέπει να γινει με το botw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...