Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για lg v10


mikebak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολα τα μελη του ινσομνια.Θελω οποιος το δει και εχει γνωση να μου απαντησει...εχω βαλει στο ματι τη νεα ναυαρχιδα μετα το g5 το lg v10 και επειδη διαθετω 370 (τοσα εχει περιπου) μου εχει μπει στο μυαλο να σπευσω στην αγορα...θελω ομως γνωμες γιατι δεν εχω  ξανα παρει ποτε τηλεφωνο αυτης της μαρκας και δεν τα πολυ εμπιστευομαι...επισης καντε μου καμια προταση σε αυτα τα χρηματα εαν θεωρειτε κατι καλυτερο πως υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνεις και δεν τα πολυεμπιστεύεσαι... Αν και το v10 δεν έχει παρουσιάσει προβλήματα η lg γενικά είναι... προβληματική εταιρία. Το galaxy s6 είναι αρκετά καλό, αλλά όπως είπα και το v10 επίσης είναι καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εγω θα σου προτεινω το moto x style σε αυτα τα χρηματα και σε αυτες τις διαστασεις..

 

Το v10 αν και ωραιο και μεχρι τωρα χωρις προβληματα εγω δεν θα το επερνα για το λογο που ειπες και εσυ,οτι δεν εμπιστευομαι την lg μιας και εχει κανει καμποσες πατατες μεχρι τωρα και επισης ειναι ενα τηλέφωνο που δεν εισαγεται επισημα στην χωρα μας (0χι οτι θα εχεις καποιο προβλημα στο σερβις αλλα αντικατασταση συσκευης δεν κανουν σε αυτην την περιπτωση,απο οσο ξερω)

 

Ειναι προσωπικη γνωμη,δεν σημαινει οτι δεν αξιζει το v10 η οτι το moto x style ειναι καλυτερο για ολους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνεις και δεν τα πολυεμπιστεύεσαι... Αν και το v10 δεν έχει παρουσιάσει προβλήματα η lg γενικά είναι... προβληματική εταιρία. Το galaxy s6 είναι αρκετά καλό, αλλά όπως είπα και το v10 επίσης είναι καλό.

 

 

Φιλε μου εγω θα σου προτεινω το moto x style σε αυτα τα χρηματα και σε αυτες τις διαστασεις..

 

Το v10 αν και ωραιο και μεχρι τωρα χωρις προβληματα εγω δεν θα το επερνα για το λογο που ειπες και εσυ,οτι δεν εμπιστευομαι την lg μιας και εχει κανει καμποσες πατατες μεχρι τωρα και επισης ειναι ενα τηλέφωνο που δεν εισαγεται επισημα στην χωρα μας (0χι οτι θα εχεις καποιο προβλημα στο σερβις αλλα αντικατασταση συσκευης δεν κανουν σε αυτην την περιπτωση,απο οσο ξερω)

 

Ειναι προσωπικη γνωμη,δεν σημαινει οτι δεν αξιζει το v10 η οτι το moto x style ειναι καλυτερο για ολους

παιδια ευχαριστω γιαα τη βοηθεια....μολις κοιταξα για το μοτορολα και το μαγαζι που το εχει διαθεσιμο εχει αρκετα τσιμπημενη την τιμη...σχεδον φτανει 400€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εως τωρα το V10 με κυκλοφορια απο τον Οκτωβρη 2015 ουδεν προβλημα εχει να επιδειξει παγκοσμιως !

Προχωρα αφοβα ! Απο τις πιο μεστές συσκευες της LG εως τωρα.

Επεξ/σία από kekos123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοτορολα απ' ότι βλέπω είναι σχεδόν ίδιο σε τεχνικά χαρακτηριστικά με το v10...

Καπου κερδιζει το ενα καπου το αλλο  B)

 

παιδια ευχαριστω γιαα τη βοηθεια....μολις κοιταξα για το μοτορολα και το μαγαζι που το εχει διαθεσιμο εχει αρκετα τσιμπημενη την τιμη...σχεδον φτανει 400€

Τα αλλα μαγαζια που το εχουν στα 360+,δεν το εχουν διαθεσιμο ;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην λετε οτι θέλετε τοσα ατομα εχουν παρει το lg v10 και 99% ειναι ευχαριστημένοι.

 

Εγω το ειχα για εναν μηνα και το άλλαξα λογο μεγεθους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε παρτο το v10...δε θα το μετανιωσεις...4 γιγα ραμ σε αυτη την τιμη; πατατες δεν εκανε πολλες η lg.. Εχει στηβαρο πλαισιο απο ατσαλι ανοξείδωτο και πανω και κατω αλλα κ πισω ειδικο υλικο για απορρόφηση κραδασμων σε πτωση....2 καμερες μπροστα...το εχω κ το εψαξα πολυ μεχρι να το παρω...εχει κ δαχτυλικο αποτυπωμα για κλειδωμα....γνωμη μου..παρε το λευκο...τα σπαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδια μην λετε οτι θέλετε τοσα ατομα εχουν παρει το lg v10 και 99% ειναι ευχαριστημένοι.

 

Εγω το ειχα για εναν μηνα και το άλλαξα λογο μεγεθους.

Και εγώ σύντομα θα το αλλάξω για αυτό το λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το φτιαχναν στα κλασικα μεγεθη 5.5 ιντσων τα v10 θα μπορουσε να ειναι αυτο το g5...το g5 το εκαναν σα το nexus 5x.

Ναι όντως αν το v10 ήταν 5.5 οθόνη και φορούσε τα χαρακτηριστικά το g5 θα ήταν τοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...