Προς το περιεχόμενο

Opera προς Microsoft: Ο Opera έχει καλύτερη αυτονομία από τον Edge


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρέσει που ο καθένας υποστηρίζει τον browser που χρησιμοποιεί με τέτοιο πάθος λες και τον έφτιαξε ο ίδιος...εγώ λοιπόν που έχω ένα desktop με επεξεργαστή δεκαετίας (Core 2 Duo E6600) βολεύομαι και με τον chrome και με τον edge...για διαφορετική χρήση στον καθένα...με τον edge για το reading mode και το ελάχιστο cpu utilization όταν βλέπω 1080p στα 60fps στο youtube (που δεν το έχει κανένας άλλος browser, ειδικά ο chrome που ότι και αν δοκίμασα από λύσεις του internet μου κάνει 100% cpu usage) και τον chrome για όλο το υπόλοιπο surfing...σταματήστε λοιπόν να τσακώνεστε άδικα και βρείτε τι σας βολεύει περισσότερο για να κάνετε κάθε φορά την δουλειά σας...γι αυτό είναι η τεχνολογία όχι για να γίνεται πεδίο διαμάχης και εκτόνωσης των διαφόρων κόμπλεξ μας. Φιλικά πάντα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τον φορτιστή του laptop και κοίτα τι γράφει στο output του Power Bank.

Αν αυτά τα νούμερα πλησιάζουν κάθομαι να κάνεις ότι θές.

 

 

υπαρχει powerbank που βγαζει 19 volt και φορτιζει απευθειας λαπτοπ. οχι με usb. με κανονικο βυσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα οπερα στο σκουτερακι περισυ το καλοκαιρι και ακομη παει , με ενα γεμισμα ! 

ενω ο edge με ειχε παντα στην κοψη του φτανω δεν φτανω , που εφτανα , αλλα δεν ηξερα αν θα φτασω πριν φτασω οποτε ειχε πιο σασπενς ,

 

λεω να ξαναγυρισω στον edge ,η ζωη μου εχει γινει πολυ απλη με τον οπερα χωρις προκλησεις απο αναπαντεχες ελειψεις . θελω και εγω κατι να κανω που να με κινει και να με φερνει σε εκθεση με την ζωντανη rootινιασμενη καθημερινοτητα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...