Προς το περιεχόμενο

noctua nh-d15


pps888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να βάλω την Noctua nh-d15 αλλά επειδή είναι τέρας σε μέγεθος, μου είπαν ότι μάλλον δεν θα χωράει στο pc μου. Ποια είναι η γνώμη σας; Έχετε να μου προτείνετε κάτι σχετικό σε αυτή την ποιότητα; Επισυνάπτω φωτογραφία με τα κομμάτια του pc μου (το pc υπάρχει ήδη).

 

Screenshot_1.jpg

Επεξ/σία από pps888
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι πήγαινε στον fx8320Ε  αν σκοπευεις να κάνεις oc και εξοικονόμισε γύρω στα 60 ευρώ. Με αυτά πάρε είτε μεγάλο κουτί είτε μοίρασε τα σε κουτί και κάρτα γραφικών.

 

Η D15 είναι τέρας αλλά εξαιρετική αν κάνεις oc.

 

To Phanteks Pro λογικά τη χωράει. Ειναι κ γκλαμουράτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scatman το pc που βλέπεις το έχω πάρει ήδη εδώ και 6 μήνες. Απλά θέλω 1) να βάλω μια ψύχτρα τώρα που πιάσαν οι ζέστες και 2) να κάνει λιγότερο θόρυβο το pc. Τώρα κάνει αρκετό... 

 

Η Cryorig 7 διαβάζω ότι είναι καλή για τα λεφτά της. -55e φθηνότερη από την Noctua.

 

Δεν έχω κάνει oc ούτε σκοπεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δεδομένο ότι δεν κάνεις oc, η noctua είναι υπερβολή. Υπάρχουν ένα κάρο καλές ψύκτρες που θα κάνουν τη δουλειά.Αυτή που αναφέρεις, η Hyper 212, η thermalight 120 όλες είναι καλές.

 

Για περισσότερα κοίτα εδώ που μιλάμε/προτείνουμε ψύκτρες->

http://www.insomnia.gr/topic/610848-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CF%88%CF%8D%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%82/page-10

 

Σε κάποια ποστς αναφέρεται κι ο 8350.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...