Προς το περιεχόμενο

Start Menu Repair Tool: Διορθώστε τα προβλήματα του Start Menu στα Windows 10


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τα 'φτιαξα όλα τα θέματα μια και καλή, με το StartIsBack.  :mrgreen: Κι άσε την MS να παλεύει με τις αυτοκαταστροφικές ιδέες της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κάποια στιγμή θα πάω σε mac...κ δεν παίζω κ γκειμς. Αντί να γίνει αυτόματα ...πάρτε το tool και καντε το να δουλέψει γιατι τζάμπα τα πηρατε σιγα μην ασχοληθούμε ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις μισές φορές το καταλαβαινε και άνοιγε ενώ κάνοντας δεξί κλικ συνεχόμενα πάνω σε tile, οδηγούσε την έναρξη σε κρασαρισμα. Γνήσια αναβάθμιση από Windows 8.1 και με Hard reset μετά την εγκατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 χρόνια με τα XP (με απενεργοποιημένα τα automatic updates απο την 1η μέρα) και δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα με το start menu. Ούτε δικαιώματα, ούτε κλειδιά μητρώου ούτε ΤΙΠΟΤΑ! Πείτε μου ΕΝΑ λόγο να φύγω απο τα XP!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 χρόνια με τα XP (με απενεργοποιημένα τα automatic updates απο την 1η μέρα) και δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα με το start menu. Ούτε δικαιώματα, ούτε κλειδιά μητρώου ούτε ΤΙΠΟΤΑ! Πείτε μου ΕΝΑ λόγο να φύγω απο τα XP!

Κάνε αναβάθμιση στα 95' πολύ πιο σταθερά :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ όμως έχω πέσει σε τέτοιο μηχάνημα με αυθεντικά Windows. Αναβαθμίστηκαν μόνα τους σε 10 και είχαν πάνω sql server 2003 αν θυμάμαι καλα, ο οποίος δεν ειναι συμβατός με τα 10 και δημιούργησε το πρόβλημα. Ελπίζω με αυτήν την πατέντα να λυθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 χρόνια με τα XP (με απενεργοποιημένα τα automatic updates απο την 1η μέρα) και δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα με το start menu. Ούτε δικαιώματα, ούτε κλειδιά μητρώου ούτε ΤΙΠΟΤΑ! Πείτε μου ΕΝΑ λόγο να φύγω απο τα XP!

μονο και μονο για να αναβαθμισεις τον υπολογιστη .

μονοπυρηνο ; καρτα γραφικων σε  pci σχετη ; 

εχει καν usb ;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μη κλαιτε ολοι, τσαμπα μας τα εδωσε. Μη περιμενετε να λειτουργουν κιολας καλα.

Δεν τα δωσε τσάμπα, η αναβάθμιση ήταν τσάμπα.

Δεν ήταν διαθέσιμα για download δωρεάν για κάποιον που δεν είχε πληρώσει παλαιότερες αδειες. Ήταν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 χρόνια με τα XP (με απενεργοποιημένα τα automatic updates απο την 1η μέρα) και δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα με το start menu. Ούτε δικαιώματα, ούτε κλειδιά μητρώου ούτε ΤΙΠΟΤΑ! Πείτε μου ΕΝΑ λόγο να φύγω απο τα XP!

 

Καλά κάνεις, εγώ με τα Windows 3.0 δεν έχω κανένα πρόβλημα! xP Ρε παιδιά, είστε σοβαροί; Μήπως ακόμα χρησιμοποιούν κάποιοι και δισκέτες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...