Προς το περιεχόμενο

Η Κινέζικη Vivo ανακοίνωσε τα X7 και X7 Plus με Snapdragon 652 και 4GB RAM


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ IPHOΝακηδες ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΤΟΥ IPHONE 6 TΗΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΙΖU MX3 KAI TO HTC ONE.ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΤΑ IPHONE ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΣΑΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ANDROID ΦΟΡΟΥΣΑΝ 512 KAI 1GB RAM.TΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝDROID EXOYN EΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΣ ΤΕΡΑΤΑ ΤΑ IPHONE ΤΡΩΝΕ ΣΚΟΝΗ..ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΦΑΚΩΝ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΗΛΟ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΠΙΣΩ.ΣΥΝΕΠΩΣ ΤΑ IPHONE ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΡΕΣΤΙΖ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΘΗΜΕΝΟΥΣ.ΕΔΩ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΞΕΠΑΣΜΕΝΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΟ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΟΥΡΗ.ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

 

Μου αρέσει που ξεκινας με το ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ iphon ακηδες...σιγα ρε φιλε μη μας κανεις και ψυχαναλυση ακριβειας χωρις να μας ξερεις......Εσενα περιμεναμε που εισουν....# χαχαχα. Μη σε ξαναδω να λιγουρευεσαι το κινητο μου στο τραπέζι και νΑ θες να το χαιδεψεις...εφαγες ΑΚΥΡΟ απο τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως θες να μιλησουμε και για τις τιμες sar που ειναι υψηλοτερες;Με την ακτινοβολια που εκπεμπουν ψηνουν αυγα,και ειναι οτι πρεπει γι'αυτους που εχουν κρυοπαγηματα στο κεφαλι...περαστικα και σιδερενιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως θες να μιλησουμε και για τις τιμες sar που ειναι υψηλοτερες;Με την ακτινοβολια που εκπεμπουν ψηνουν αυγα,και ειναι οτι πρεπει γι'αυτους που εχουν κρυοπαγηματα στο κεφαλι...περαστικα και σιδερενιος.

 

Το μόνο σίγουρο είναι, ότι εσένα κάτι πρέπει να σε έχει χτυπήσει στο κεφάλι...

 

Δες και το παρακάτω, που χαίρεστε με specs, τα Αndroid fanboys...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το βιντεακι μην το παιξεις στο iphoneσου γιατι με την αθλια αυτονομια που εχει θα σου φαει την μπαταρια και θα τρεχεις να βρεις καμια τρυπα να το φορτισεις.Αλλα στην τελικη ολα οσα προανεφερα και στα προηγουμενα post λιγη σημασια εχουν για 'σας αρκει να πουλατε μουρη στον περιγυρο σας.Στα θετικα του ειναι οτι με τις τιμες sar που εκπεμπει εκτος απο τα κρυοπαγηματα στο κεφαλι θεραπευει και τους καλους στον εγκεφαλο.Περαστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος iPhone 5s και Mi4 είμαι. Έχουν περάσει πάρα πολλά Android κινητά από τα χέρια μου και δεν είμαι κολλημένος σαν εσένα. Όταν θα έχεις κανά σοβαρό επιχείρημα για σωστή συζήτηση έλα να τα πούμε. Αλλιώς γύρνα στην τρύπα απο την οποία βγήκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιγουρο ειναι οτι και'συ απο καποια τρυπα βγηκες αλλα εγω με τα λεγομενα μου δεν σε εξεθεσα και ως εκ τουτου δεν προεβην σε προσωπικη επιθεση οποτε ας ειμαστε λιγο ποιο κοσμιοι και ας αρκεστουμε στο χαβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος iPhone 5s και Mi4 είμαι. Έχουν περάσει πάρα πολλά Android κινητά από τα χέρια μου και δεν είμαι κολλημένος σαν εσένα. Όταν θα έχεις κανά σοβαρό επιχείρημα για σωστή συζήτηση έλα να τα πούμε. Αλλιώς γύρνα στην τρύπα απο την οποία βγήκες...

Ποιο είναι καλύτερο; το 5s ή το Mi4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι καλύτερο; το 5s ή το Mi4?

 

Το καθένα είναι το καλύτερο για την δουλειά που το προωρίζω. Το iPhone 5s είναι το τηλέφωνο δουλειάς, μιας και είναι το μόνο που καλύπτει τα πρωτόκολλα και προγράμματα ασφαλείας στην εταιρία που εργάζομαι. Το Mi4 το έχω για προσωπικό. Στο θέμα μπαταρίας και τα 2 χρειάζονται φόρτισμα κατά τις 19:00 το απόγευμα με καλύτερη αυτονομία να έχω στο iPhone (μεγαλύτερη χρήση)...

 

@sfaloum: Με 7 συνολικά μηνύματα στο forum φαίνεται ποιος βγήκε απο τρύπα και πόσο τρολ είναι. Επιπλέον δεν σε εξέθεσα εγώ, αλλά εκτίθεσαι μόνος σου με τα προηγούμενά σου post, που εκτός ότι είναι στα κεφαλαία (ενάντια στους κανονισμούς του forum), είναι και γεμάτα ασυναρτησίες απο άτομο χωρίς σοβαρά επιχειρήματα, με πράγματα που έχει διαβάσει απο άλλα τρολ του internet και κυρίως Android fanboys...

 

Εγώ πάντως δεν θα το συνεχίσω μια και είμαστε εντελώς off topic...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο θέμα μπαταρίας και τα 2 χρειάζονται φόρτισμα κατά τις 19:00 το απόγευμα με καλύτερη αυτονομία να έχω στο iPhone (μεγαλύτερη χρήση)...

 

 

 

Δηλαδή χρησιμοποείς πάνω άπο 5 ώρες ανοικτής οθόνης το MI4; παράξενο για δοκίμασε να κάνεις ένα factory reset ή να βάλεις marsmallow..θα εκπλαγείς με την αυτονομία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος iPhone 5s και Mi4 είμαι. Έχουν περάσει πάρα πολλά Android κινητά από τα χέρια μου και δεν είμαι κολλημένος σαν εσένα. Όταν θα έχεις κανά σοβαρό επιχείρημα για σωστή συζήτηση έλα να τα πούμε. Αλλιώς γύρνα στην τρύπα απο την οποία βγήκες...

 

Το Mi4 δεν ειναι τοπ κινητο? Πιστευω οτι ειναι απο τα κινητα που ευχαριστιεσε να εχεις στα χερια σου. ειχα και γω 5s αλλα πλεον στα χερια μου δε το πιανω λογο το οτι η 4.3 οθονη ειναι απλα ανεπαρκης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δες πρωτα τπ μαρκετ εφαρμογων για iphone και μετα κακάρισε

είσαι σοβαρός θέλεις άλλο ένα μισθό για να περασεις τις ίδιες εφαρμογές που στο android είναι free.

Άντε αν έχετε κάνα amazon underground να χαρείτε λιγουλάκι.

Δεν ξέρω έχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Mi4 δεν ειναι τοπ κινητο? Πιστευω οτι ειναι απο τα κινητα που ευχαριστιεσε να εχεις στα χερια σου. ειχα και γω 5s αλλα πλεον στα χερια μου δε το πιανω λογο το οτι η 4.3 οθονη ειναι απλα ανεπαρκης...

 

Καταρχην η οθονη του 5s ειναι 4'' οποτε ακομα χειροτερα. Για τον αλλο που λεει οτι Μι4 και 5s εχουν την ιδια αυτονομια ειναι απλα αστειο. Το Mi4 ειναι ακομα κορυφαια συσκευη και ειναι πολυ καλο σε ολα οπως ταχυτητα, οθονη, καμερα, λογισμικο, μπαταρια, ποιοτητα κατασκευης. Για 150€ ειναι απ τα καλυτερα κινητα που μπορει να παρει κανεις. Απο κει και περα εχει κι αλλα κορυφαια κινεζικα οπως Μeizu και Huawei. Oποιος δεν ξερει και δεν τα εχει δουλεψει καλα θα κανει να μη μιλαει και ειδικα για αντιγραφες οταν ειναι γνωστο οτι η Apple αντιγραφει τους παντες. Το Vivo παντως ειναι πολυ αντιγραφη αλλα απο χαρακτηριστικα ειναι πολυ καλο αν και λιγο ακριβο σχετικα με αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτη η συζητηση με τα iphone δε τελειωνει ποτε, οπως ανεφερε ο sfaloum το design του iphone 6 η meizu το χε βγαλει 2 χρονια νωρίτερα. Aλλα η Meizu δεν είναι το ιδιο γνωστη οπότε... Τα καλυτερα value for money ειναι τα xiaomi αυτη τη στιγμη και το oneplus. Βtw Safis το βίντεο που ανεβασες ειναι πριν βγει το φιξ του oneplus που φτιάχνει το multitasking και τα κραταει ολα στη μνήμη και δε τα ξαναφορτώνει όλα οπως στο βίντεο που ανεβασες

 

Μπορεις να δεις εδω πως παταει το s7

 

 

Ωστοσο η apple ειναι πολυ καλύτερη στο loading των παιχνιδιων. Αλλα μονο εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...