Προς το περιεχόμενο

Το Pokemon Go διαθέσιμο και στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο εγώ δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς κάνει αυτή η εφαρμογή;

Δυστυχώς μόνο εσύ φίλε μου. Άτιμο πράγμα η μοναξιά. Βαρύ σταυρό κουβαλάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα εδώ και 5 ώρες το Pokemon Go και είμαι καλά. Δεν μου λείπει τίποτα. Ούτε να περπατάω ψάχνωντας Pokemon, ούτε οι Pokeballs, ούτε τα gym, ούτε τίποτα! Ήδη νοιώθω ανανεωμένος και το επίπεδο της ζωής μου βελτιώθηκε κατακόρυφα! Σας συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο γιατί αυτά τα παιχνίδια μας αποξενώνουν και διαλύουν τον ιστό των κοινωνικών σχέσεων. Στην απόφαση μου αυτή πιστεύω συνέβαλε το γεγονός οτι έσβησα το Facebook και πλέον ακολουθώ vigan διατροφή.

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά μη σηκωθώ από το καναπέ για πιάσω ποκεμον 

θα βάλω ενα ωραίο προγραμματάκι που αλλάζει τη τοποθεσία μου και θα τα πιάσω όλα από το σπίτι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα εδώ και 5 ώρες το Pokemon Go και είμαι καλά. Δεν μου λείπει τίποτα. Ούτε να περπατάω ψάχνωντας Pokemon, ούτε οι Pokeballs, ούτε τα gym, ούτε τίποτα! Ήδη νοιώθω ανανεωμένος και το επίπεδο της ζωής μου βελτιώθηκε κατακόρυφα! Σας συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο γιατί αυτά τα παιχνίδια μας αποξενώνουν και διαλύουν τον ιστό των κοινωνικών σχέσεων. Στην απόφαση μου αυτή πιστεύω συνέβαλε το γεγονός οτι έσβησα το Facebook και πλέον ακολουθώ vigan διατροφή.

Χωρίς να κάνεις group therapy θηρίο? Στην όποια υποψία για υποτροπη βγάζεις και πετάς τη μπαταρία στην Ε1 που φεύγουν πλοία για Δωδεκάνησα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά μη σηκωθώ από το καναπέ για πιάσω ποκεμον 

θα βάλω ενα ωραίο προγραμματάκι που αλλάζει τη τοποθεσία μου και θα τα πιάσω όλα από το σπίτι

Ή είσαι Έλληνας ή δεν είσαι.. Respect!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος και έτσι έχασες το νόημα του παιχνιδιού σαν να μην παίζεις είναι. Το έβαλε όλος ο κόσμος γι αυτό φορτώθηκαν οι servers. Θέλει βελτίωση ας βάλουν να κάνουμε μονομαχιες μεταξύ μας χωρίς γυμναστήριο. Και ανταλλαγή Πόκεμον. Το καλύτερο mobile game αυτή την στιγμή. Ας κάνουν upgrade και τους servers. Οι haters κάνουν σαν τις γιαγιάδες του 60.επιτέλους ένα διαδραστικό mobile game θυμάσαι και τα παλιά τις καλές εποχές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρειτε κανα ποκεμον μη το αφηστε νηστικο και αποτιστο αμαρτια ειναι.... (τωρα για τα παιδακια που εχουν αναγκη... μη με ρωτατε ... αυτα δεν παιζουν ποκεμον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά. Αυτό είναι το "φυσιολογικό", ε? 

Αφήστε τον καθένα να κάνει ό,τι θέλει στην ζωή του, αφήστε χαρακτηρισμούς τύπου  είναι χαζό, είναι παιδικό, τράβα ψάξε καμιά δουλειά, είσαι μεγάλος γι' αυτά και ό,τι άλλη δικαιολογία υπάρχει και κοιτάξτε την δικιά σας ζωή. Εγώ είμαι 25 χρονών και θα το κατεβάσω να παίξω. Και τι σαν δηλαδή??? 

 

Δεν πάει συγκεκριμένα σε σένα φίλε μου, γενικότερα μιλάω.

 

Ναι αυτο ειναι το φυσιολογικο, δεν σ αρεσουν οι γυναικες ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα εδώ και 5 ώρες το Pokemon Go και είμαι καλά. Δεν μου λείπει τίποτα. Ούτε να περπατάω ψάχνωντας Pokemon, ούτε οι Pokeballs, ούτε τα gym, ούτε τίποτα! Ήδη νοιώθω ανανεωμένος και το επίπεδο της ζωής μου βελτιώθηκε κατακόρυφα! Σας συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο γιατί αυτά τα παιχνίδια μας αποξενώνουν και διαλύουν τον ιστό των κοινωνικών σχέσεων. Στην απόφαση μου αυτή πιστεύω συνέβαλε το γεγονός οτι έσβησα το Facebook και πλέον ακολουθώ vigan διατροφή.

Είσαι μήπως και crossfit engineer atheist vegan feminist???

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...