Προς το περιεχόμενο

Η Apple πούλησε το δισεκατομμυριοστό iPhone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Apple είσαι και πουλάς....σε άλλους τα καλύτερα κινητά...και σε άλλους τρέλα!!!!! Δώσε πόνο μωρή Apple.... "everything just works" ετσι απλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα φανεί κάπως τώρα με αυτό που θα πω, αλλα δεν κρατιέμαι θα το πω, παρότι έχω και iphone και android,

και τι να κάνουμε τώρα εμείς να σκίσουμε το καλσόν μας, η να τραβήξουμε τα βυζιά μας, που πούλησε το δισεκατομμυριοστό iPhone η apple, σκεφτείτε τι φακέλωμα πέφτει και από αυτήν, δηλαδή τα android έχουν πουλήσει πολύ περισσότερα τι θα έρεπε να κάνουμε, να βγούμε στην πλατιά ομόνοιας με τα σώβρακα και να παρελάσουμε ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσαν κανένα δώρο σ' αυτόν που πήρε το δισεκατομυριοστό iPhone?

 

Για μένα ένα μόνο καλό έχει το iOS. Το GarageBand. Το απόλυτο εργαλείο για την δημιουργία μουσικής. Γι' αυτό ίσως πάρω το επομενο iPhone. Για να έχω ένα ποιοτικό στούντιο στην τσέπη μου. Τα άλλα τα κάνω με το Lumia.

 

Γιατι να του δωσουν δωρο; Δεν θα το επαιρνε αλλιως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα φανεί κάπως τώρα με αυτό που θα πω, αλλα δεν κρατιέμαι θα το πω, παρότι έχω και iphone και android,
και τι να κάνουμε τώρα εμείς να σκίσουμε το καλσόν μας, η να τραβήξουμε τα βυζιά μας, που πούλησε το δισεκατομμυριοστό iPhone η apple, σκεφτείτε τι φακέλωμα πέφτει και από αυτήν, δηλαδή τα android έχουν πουλήσει πολύ περισσότερα τι θα έρεπε να κάνουμε, να βγούμε στην πλατιά ομόνοιας με τα σώβρακα και να παρελάσουμε ? :P

 

το iphone ξεπούλησε
το iphone έφτασε το ένα δις
το iphone...
το iphone...
το iphone...
 
«Brain Games» φιλε.
 
Μανούλες οι αμερικανοι σε αυτα τα θεματα
λεγε λεγε κατι θα μεινει
πρέπει να πείσουμε k τους πιο δύσπιστους για το ποσο σουπερ-ουάου είναι τα iphone
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αυτην την στιγμη ενα s7 edge κι ενα iphone 6s plus , 

ασε με να διαφωνησω , αυτο το μηνυμα οτι εκλεισε η εφαρμογη , δεν το εχω δει στο ios 

Kαι οταν ειχες το iphone 4s, παλι στην οθονουλα προτιμουσες να διαβάζεις τα αθλητικα κ να βλεπεις τα πρωτοσελιδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πρωτοδιαβασα την ειδηση αυτη μου φανηκε αδυνατον να ισχυει... Μιλαμε για 1 στους 7 ανθρωπους στην γη (βαλε μεσα Αφρικη, Κινα, Ασια κτλ) να εχει αηφον...

Εντυπωσιακη ειδηση αν ισχυει εξακολουθω να εχω τις αμφιβολιες μου...

Προσωπικα ουτε ειχα, ουτε εχω, ουτε εχω σκοπο να αποκτησω αηφον... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πρωτοδιαβασα την ειδηση αυτη μου φανηκε αδυνατον να ισχυει... Μιλαμε για 1 στους 7 ανθρωπους στην γη (βαλε μεσα Αφρικη, Κινα, Ασια κτλ) να εχει αηφον...

 

Εντυπωσιακη ειδηση αν ισχυει εξακολουθω να εχω τις αμφιβολιες μου...

 

Προσωπικα ουτε ειχα, ουτε εχω, ουτε εχω σκοπο να αποκτησω αηφον... 

Για γενικες πωλησεις μιλησαν οι ανθρωποι απο τοτε που βγηκε, οχι οτι κυκλοφορουν 1 δις συσκευες.Δεν μπορειτε να κατανοησετε ουτε τα βασικα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω πως αυτοι που αγοραζουν προιοντα Apple ειναι συνηθως ευκαταστατοι αλλα πτωχοι εν τω πνευματι για καποιους.Μαλλον απο τυχη θα φτιαχτηκαν στη ζωη τους και ηρθαν τα σαινια της Apple και τους δουλευουν...και τα γατονια που αγοραζουν  τα κινεζικα των 150 ειναι ανεργοι αλλα κατα τα αλλα εξυπνοι.

 

Απο τα καλυτερα που εχω διαβασει .

Πραγματικα ειναι για γελια και για κλαματα η νοοτροπια τους και η αφελεια τους .

 

 

Ειναι γεγονος πως το iphone  αλλαξε τον κοσμο των κινητων τηλεφωνων και εθεσε τα  standards  στην κατηγορια των smartphones .

Eιναι απο τα πιο επιδραστικα προιοντα  των  τελευταιων  50 χρονων καθως ειναι ακομα και σημερα  αξεπεραστος ο συνδυασμος design και  αρμονικου "παντρεματος "   μεταξυ  hardware και λειτουργικου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αυτην την στιγμη ενα s7 edge κι ενα iphone 6s plus , 

ασε με να διαφωνησω , αυτο το μηνυμα οτι εκλεισε η εφαρμογη , δεν το εχω δει στο ios 

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Είμαι χρήστης ενός Galaxy note 3 και είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό αλλά ακόμα και σε τέτοιου επιπέδου τηλέφωνα πάλι θα έχεις κάποιο κόλλημα. Το iphone ποτέ δεν θα σου κλείσει εφαρμογή και αν το έχεις ασταμάτητα ανοικτό δεν θα αρχίσει να καθυστερεί μετά την τρίτη ημέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πρωτοδιαβασα την ειδηση αυτη μου φανηκε αδυνατον να ισχυει... Μιλαμε για 1 στους 7 ανθρωπους στην γη (βαλε μεσα Αφρικη, Κινα, Ασια κτλ) να εχει αηφον...

 

Δεν είναι έτσι. Μιλάμε για συσκευές που "απλώνονται" μέσα σε 9 χρόνια (2007-2016). Κάποιος που προτιμάει τις συσκευές της Apple, δε θα μείνει σε μία μέσα σ' όλα αυτά τα χρόνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι οταν ειχες το iphone 4s, παλι στην οθονουλα προτιμουσες να διαβάζεις τα αθλητικα κ να βλεπεις τα πρωτοσελιδα;

Ναι , φιλε μου , οπως κι ολες τις μεταφορες της κανω μεσω paypal που αναγνωριζει μονο το ios ως ασφαλες λειτουργικο , γιαυτο κι δεχεται το unlock μεσω αποτυπωματος , ενω στο android εχουμε καιρο ακομα ..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα τους βλέπω να βγάζουν πιο budget iphone αλλά και πάλι δεν θα έχουν το VFM που θα έχουν αντιστοιχα smartphone στα ίδια χρήματα

Ακριβώς. Αυτό δεν θα το κάνουν ποτέ λόγω brand value.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πρωτοδιαβασα την ειδηση αυτη μου φανηκε αδυνατον να ισχυει... Μιλαμε για 1 στους 7 ανθρωπους στην γη (βαλε μεσα Αφρικη, Κινα, Ασια κτλ) να εχει αηφον...

 

Εντυπωσιακη ειδηση αν ισχυει εξακολουθω να εχω τις αμφιβολιες μου...

 

Προσωπικα ουτε ειχα, ουτε εχω, ουτε εχω σκοπο να αποκτησω αηφον... 

1 δις συσκευές, όχι ένα 1 δις άνθρωποι! Κάποιοι έχουν πάρει 2-3-5+ συσκευές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα, θα φευγουν τα 350αρια+ στα service οταν θα χρειαζεται... Δεν τους λυπαμαι τους χρηστες της :)
Αφού κατάφερε και έπεισε κόσμο και τους έκανε τα μυαλά πουρέ μπράβο της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που ολοι οι χρηστες αηφον εχουν παρει για δευτερο τηλεφωνο το S7 και παντα λαγκαρει και κλεινουν οι εφαρμογες, δεν το καταλαβαινω. Γιατι δεν παιρνατε αλλο ενα αηφον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...