Προς το περιεχόμενο

Φτου σου ρε ..


bluesattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..αgλητη Mερφυ

 

Γλυστρησα με τις παντοφλες , επεσα απο τα σκαλια  της βεραντας.Πηγα να κλεισω βιαστικα την πορτα, πιαστηκε το..δαχτυλο στο πομολο , πως δεν το εσπασα.Μου επεσε ο φραπες ,εσκασε διπλα απο την καρτα ηχου και το πληκτρολογιο.Βρηκα την μηχανη πεσμενη.Δυο φορες παραβιασαν προτεραιοτητα, την γλυτωσα για εκατοστα.Ετσι οπως κλιμακωνεται η κατασταση θα με εχει φαει λαχανο ο μπαγασας μεχρι το βραδυ  :shock:  :unsure:

 

Τι να κανω ? Βουντου, ξορκια, να παω για ξεματιασμα , να φτυσω 3 φορες στον κορφο μου ,να κατσω ολη μερα παλουκωμενος σε μια καρεκλα ? 

 

Βοηθηστε ρε ειδημονες του φορουμ. :-D

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε καρέκλα να κάτσεις, το βλέπω να σπάει και να σου 'ρχεται και το φωτιστικό καπέλο όπως πέφτεις κάτω.

 

Και ν' απολαύσεις και αναλάκι με κάνα κομμάτι της καρέκλας όπως πέφτεις.

 

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..αgλητη Mερφυ

 

Γλυστρησα με τις παντοφλες , επεσα απο τα σκαλια  της βεραντας.Πηγα να κλεισω βιαστικα την πορτα, πιαστηκε το..δαχτυλο στο πομολο , πως δεν το εσπασα.Μου επεσε ο φραπες ,εσκασε διπλα απο την καρτα ηχου και το πληκτρολογιο.Βρηκα την μηχανη πεσμενη.Δυο φορες παραβιασαν προτεραιοτητα, την γλυτωσα για εκατοστα.Ετσι οπως κλιμακωνεται η κατασταση θα με εχει φαει λαχανο ο μπαγασας μεχρι το βραδυ  :shock:  :unsure:

 

Τι να κανω ? Βουντου, ξορκια, να παω για ξεματιασμα , να φτυσω 3 φορες στον κορφο μου ,να κατσω ολη μερα παλουκωμενος σε μια καρεκλα ? 

 

Βοηθηστε ρε ειδημονες του φορουμ. :-D

 

Όλα αυτά που έπαθες σε μία μέρα δε μου έχουν συμβεί ούτε στα 10 τελευταία χρόνια σε σύνολο.  :-D

 

Φταίει και η ατυχία αλλά μάλλον έχεις και υψηλές πιθανότητες να τα πάθεις.

Κατ'αρχάς ξεκίνα προσέχοντας στις διασταυρώσεις περισσότερο και να είσαι έτοιμος με την κόρνα.

Απρόσεχτοι οδηγοί υπάρχουν άπειροι που παραβιάζουν stop..Αλλά από τη στιγμή που έχεις και μηχανή είναι δική σου ευθύνη να προστατεύσεις τον εαυτό σου.

Τα άλλα 3 (γλύστρημα ,δάχτυλο,καφές) έχουν να κάνουν με απροσεξία και έλλειψη συγκέντρωσης.

Να είσαι πιο συγκεντρωμένος σε ότι κάνεις. πχ αν πας να κατέβεις τη σκάλα και ταυτόχρονα γράφεις στο κινητό και τρως είναι λογικό να πάει κάτι στραβά.παράδειγμα λέω,αλλά δε νομίζω να έπεσες στα καλά καθούμενα.Σε κάτι θα ήσουν απορροφημένος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 like = 1 προσευχή

Βοηθήστε τον bluesattack να βγάλει τη μέρα ζωντανός.

 

Τελικά δεν μαζεύτηκαν πολλά like και ο bluesattack θα την βγάλει με μία απλή ιωση με λίγο πυρετό μέσα στον καύσωνα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...