Προς το περιεχόμενο

Έχασες την προθεσμία δωρεάν αναβάθμισης σε Windows 10; Έχεις ακόμη μία ευκαιρία!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα έβαλα σε ενα IBM του '88 που βρισκόταν στην αποθήκη εδώ και 30 χρόνια και πραγματικά του ξαναέδωσε ζωή. Καμία σχέση με το DOS 3.1 που σερνόταν. Μέχρι και τους drivers των 5,25 ιντσων floppy εγκατέστησε αμέσως και πλέον μπουτάρει σαν να έχει SSD. Eυχαριστώ Microsoft!


 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, για όποιον δεν θέλει να αναβαθμίσει, προτείνω τα Windows 98. Φοβερό λειτουργικό! Δεν χρειάζεται και antivirus, δεν το αναγνωρίζουν πλέον ούτε οι ιοί!!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, για όποιον δεν θέλει να αναβαθμίσει, προτείνω τα Windows 98. Φοβερό λειτουργικό! Δεν χρειάζεται και antivirus, δεν το αναγνωρίζουν πλέον ούτε οι ιοί!!

 

Hippies. Windows 1.0 δουλεύουν οι real men.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία σοβαρή ερώτηση,δεν ξέρω αν την έκανε και άλλος πριν...Γιατί στο καλό σταμάτησε η MS την δωρεάν αναβάθμιση σε windows 10 όταν 1-2 μέρες μετά κάνει μία τόσο τεράστια αναβάθμιση στα ίδια τα windows 10??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λύπη βλέπω τα κλασσικά νεοελληνίστικα σχόλια του στυλ: "όχι δεν θέλω windows 10, θέλω να μείνω με τα XP και να το παίζω επαναστάτης" και λοιπές αρλούμπες.

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ κάνει η Microsoft και βγαίνει σε γρηγορότερο κύκλο εκδόσεων. Η συνεχής υποστήριξη 2-3 εκδόσεων OS πίσω απαιτεί πολλούς πόρους που μπορούν να διατεθούν αλλού.

 

Δικαίωμά σας λοιπόν να μείνετε και με τα 7, και τα ΧΡ, ακόμα και με τα Vista, μη βρίζετε όμως τη Microsoft όταν θέλετε να βρείτε νέους drivers ή να παίξετε νέα παιχνίδια και το λειτουργικό σας έχει απαξιωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χωρίσει τον 1 ΤΒ δίσκο σε δύο 500άρηδες έχοντας τα 7 και τα 8. Όταν βαρεθώ τα 7, τότε θα πάω στα 8. Τα 10 πάντως ποτέέέέέέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χωρίσει τον 1 ΤΒ δίσκο σε δύο 500άρηδες έχοντας τα 7 και τα 8. Όταν βαρεθώ τα 7, τότε θα πάω στα 8.

Εγω εχω 5-6 διαφορετικα λειτουργικα στον σκληρο, και αλλαζουν καθε 10λεπτο σαν wallpaper, για να μη βαριεμαι

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα λεκε από κρασί είχα σ ενα σεμεδακι, έβαλα τα 10 και καθάρισε αμέσως

 

Αυτοι οι λεκεδες βγαινουν και με τα 7!

Ψαξε το λιγο καλυτερα φιλε μου και μη  δημιουργεις ψεφτικες εντυπωσεις  στο κοσμο που τα διαβαζει! :-(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...