Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν κλήσεις σε σταθερά και κινητά τηλέφωνα από το Viber


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ο μόνος που παρατηρεί καθυστέρηση στις κλήσεις απο viber out? Viber σε viber καμία καθυστέρηση στην ομιλία, τηλεφωνο σε τηλέφωνο επισης, ενω με viber out ειτε παιρνω σε σταθερο, ειτε σε κινητο, εχω μια καθυστερηση ενος δευτερολέπτου στην ομιλία... Δεν ειναι κατι τρομερο και ισως απλα να ειναι φορτωμενοι οι σερβερ τους οσο κραταει η προσφορα, αλλα αξιζει να σημειωθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρα πολυ καλη κινηση.Σε λιγα χρονια ελπιζω αυτο να ειναι δωρεαν σε ολες τις messaging εφαρμογες να κοψουμε τα συμβολαια καρτες και να υπαρχει παντου wifi ωστε να μπορουν ολοι να επικοινωνησουν ανθρωπινα οπως πρεπει χωρις να χρειαζονται να πληρωνουν τα νταβατζιλικια των καρτελ.

 

Και όταν με το καλό κλείσουν οι εταιρείες τηλεφωνίας στην Ελλάδα να σε ξεσκίσει μια πολυεθνική viber χωρίς ανταγωνισμό πλέον.

Όλα δωρεάν χωρίς ίχνος κριτικής σκέψης :-)

Το ''παντού wifi'' ξεχωριστό κεφάλαιο ,ισως να βοηθάει στην απουσία του προαναφερόμενου ίχνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όταν με το καλό κλείσουν οι εταιρείες τηλεφωνίας στην Ελλάδα να σε ξεσκίσει μια πολυεθνική viber χωρίς ανταγωνισμό πλέον.

Όλα δωρεάν χωρίς ίχνος κριτικής σκέψης :-)

Το ''παντού wifi'' ξεχωριστό κεφάλαιο ,ισως να βοηθάει στην απουσία του προαναφερόμενου ίχνους.

Οι εταιρείες τηλεφωνίας στην Ελλάδα δεν είναι πολυεθνικές;

Χαράλαμπος Ζιμενς, Κωνσταντίνος Βονταφονης, ξεκίνησαν από ένα μαγαζάκι στα Τρίκαλα, χαμηλών τόνων άνθρωποι που έχουν κρατήσει τις παραδόσεις και το οικογενειακό κλίμα στις επιχειρήσεις τους. TeleOne της γιαγιάς το καλύτερο πακέτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ψιλό-off topic. Όταν ακούω "...το Wi-Fi στο σπίτι σου που είναι δωρεάν" τρελαίνομαι. Όπως όταν αναφέρουν οι εταιρείες "τα δωρεάν megabytes σου". Αυτά δηλαδή που: 1. Έχω ΠΡΟ-πληρώσει. 2. Έχω πληρώσει είτε τα χρησιμοποιήσω είτε όχι, αυτοί τα ονομάζουν ΔΩΡΕΑΝ!!! Το λένε και σε διαφημίσεις και κανείς δεν τους λέει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μήπως έχει extension η προσφορά πέραν του Σεπτεμβρίου; Το site αναφέρει μηδενικά κόστη ακόμη και σήμερα (06/10/2016) και δοκιμαστικά σε viber out call πρός σταθερό μου έβγαλε το μήνυμα unlimited free calls...

 

-- https://account.viber.com/en/rates/

 

rjqsfm.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει ακόμα απλά χαλασαν το viber out με την τελευταία αναβάθμιση. Όσοι θέλετε ξανά viber out δωρεάν όπως πριν βάζετε την προηγούμενη έκδοση που θα βρείτε εδω

 

http://www.apkmirror.com/apk/viber-media-s-a-r-l/viber/viber-6-3-0-1702-release/viber-6-3-0-1702-android-apk-download/

 

Απενεργοποιητε τις αυτόματες ενημερώσεις από το playstore ώστε να μην αναβαθμιστεί από μόνο του και είστε έτοιμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Καλημερα, μια ερωτηση:

 

Κανω κληση στη συζυγο (που εχει viber) οταν ΔΕΝ ειναι ονλαιν και δεν ακουγεται τπτ. Κανω κληση στο σταθερο του σπιτιου (που προφανως δεν... εχει viber) και καλει κανονικα. Μπαινω στο προφιλ της συζυγου, μηπως πρεπει να την καλεσω πατωντας την επιλογη viber out, αλλα παλι δεν δεχεται την κληση μου αφου ειναι εκτος δικτυου.

 

Κανω κατι λαθος; Μου διαφευγει κατι; Τις προηγουμενες ημερες μιλουσα μαζι της, αλλα δεν γνωριζω αν ηταν συνδεδεμενη στο viber οταν εκανα τις συγκεκριμενες κλησεις.


Βρηκα το "λαθος": http://www.insomnia.gr/topic/627153-viber-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B1/?hl=%2Bviber+%2Bout&do=findComment&comment=55258109

 

Καλημερα, μια ερωτηση:

 

Κανω κληση στη συζυγο (που εχει viber) οταν ΔΕΝ ειναι ονλαιν και δεν ακουγεται τπτ. Κανω κληση στο σταθερο του σπιτιου (που προφανως δεν... εχει viber) και καλει κανονικα. Μπαινω στο προφιλ της συζυγου, μηπως πρεπει να την καλεσω πατωντας την επιλογη viber out, αλλα παλι δεν δεχεται την κληση μου αφου ειναι εκτος δικτυου.

 

Κανω κατι λαθος; Μου διαφευγει κατι; Τις προηγουμενες ημερες μιλουσα μαζι της, αλλα δεν γνωριζω αν ηταν συνδεδεμενη στο viber οταν εκανα τις συγκεκριμενες κλησεις.

 

Ξερει κανεις μεχρι ποια παλιοτερη εκδοση του viber μπορουμε να βαλουμε για να γινονται κλησεις προς ολους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...