Προς το περιεχόμενο

Bet365 και ανάληψη σε πιστωτική


Barbara1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα :-)

Έγινε μία κατάθεση μέσω πιστωτικής κάρτας και τώρα που θέλω να τα σηκώσω, μου δίνει επιλογή μόνο αυτήν την κάρτα ενώ έχω συνδεδεμένη και άλλη.

Το θέμα μου είναι ότι σε πιστωτικές λόγω cc δεν μπορείς να κάνεις ανάληψη μετρητών.

Στην κάρτα πως θα φαίνονται; Εμφανίζονται και να τα πάρει η τράπεζα έστω και σαν δόση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κάνεις ανάληψη σε άλλη κάρτα πρέπει να συνδέσεις την νέα κάρτα στο λογαριασμό σου και έπειτα η bet να στην τακτοποιήσει.

 

CC δεν ισχύουν για τις ηλεκτρονικές πληρωμές οπότε τα χρήματα θα φανούν σαν εμβάσμα στο λογαριασμό σου σε 2-3 εργάσιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

αυτό θα φανεί σαν έμβασμα όποτε και σαν δόση στην κάρτα; 

Το γνωρίζεις με σιγουριά; Με το support της 365 δεν βγήκε κάποια άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτα θα πιστωθουν κανονικα στην καρτα απ'οπου εγινε η αναληψη.

 

το κακο ειναι οτι αντι για 2 εργασιμες οπου γινοταν προ cc, τώρα θα γίνει σε 5 έως 9.

καλυτερο βεβαια απ'το 25 που ειχαμε φθασει καποια στιγμη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε θα το δω στις κινήσεις και θα προσμετράται στο ποσό που ενδεχομένως να είναι η δόση, οπότε μπορώ να τα .. πατσίζω έτσι σωστά; Σα να έκανα κατάθεση.

Εάν βάλω χρήματα με άλλη κάρτα όπου υπάρχει δυνατότητα ανάληψης από ΑΤΜ λόγω του ότι είναι χρεωστική, υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να κάνω ανάληψη εκεί ή πάνε υπέρ πίστεως; Στο στοίχημαν κάτι τέτοιο μου είχε κάνει κάποτε, προ cc.

mclein ας κάνει και 10 εργάσιμες, δεν πειράζει.. Κέρδη είναι εξάλλου, για να περνάει η ώρα.

Βαρβάρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις χρεωστικες ειναι κανονικη εισροη εμβασματος.

ο στοιχημαν δεν ειχε συμβαση με καμια τραπεζα κ χρεωνε 3-5€ η εκαστοτε τραπεζα.

πλεον γινεται μεσω βιβα, οποτε τη χρεωση αναλαμβανει το βιβα κ δε φαινεται στον πελατη.

 

η 365, κανονικα κ χωρις χρεωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πιστωτική θα είναι σα να έχεις κάνει κατάθεση...Εφόσον χρωστάς χρήματα στην κάρτα θα αφαιρούνται.

Αν βέβαια θέλεις να πάρεις τα επιπλέον χρήματα σε μετρητά είναι αρκετά μεγάλη διαδικασία.(τουλάχιστον έτσι ήταν πριν 2 χρόνια όταν μου έτυχε).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πιστωτική θα είναι σα να έχεις κάνει κατάθεση...Εφόσον χρωστάς χρήματα στην κάρτα θα αφαιρούνται.

Αν βέβαια θέλεις να πάρεις τα επιπλέον χρήματα σε μετρητά είναι αρκετά μεγάλη διαδικασία.(τουλάχιστον έτσι ήταν πριν 2 χρόνια όταν μου έτυχε).

Θυμάσαι την διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

η απορια η δικη μου ειναι:

εχω πιστωτικη eurobank και μου δινει δυνατοτητα αναληψης απο πιστωτικη καρτα, οποτε αν το πιστωτικο της καρτας ειναι θετικο (πχ. 100€) και δε χρωσταω τιποτα, δε μπορω να κανω αναληψη απο πιστωτικη χωρίς επιπλέον χρεώσεις ή ρίσκο, δεδομένου οτι τα χρήματα υπάρχουν ήδη και δε θα δανειστώ από την τράπεζα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...