Προς το περιεχόμενο

Webmail σε κινητο


Armenis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολη τη κοινότητα

 

Προσπαθώ να συγχρονίσω έναν λογαριασμό webmail στο windows phone κινητο μου

 

Εχω δοκιμάσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.. Εχω αρχισει να πιστευω οτι ίσως το κινητό μου ειναι για πέταμα, γιατι στο παρελθόν το είχα πετύχει.. με διαφορετικό λογαριασμό webmail..

 

Ριχτε τα φωτα σας, γιατί με SMTP, POP και IMAP, δε ξερω να βγάλω τη τύφλα μου..

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το email της σχολής του είναι αν κατάλαβα καλά...αυτό που μπορείς να κάνεις είναι φτιάξεις έναν λογαριασμό yahoo πχ και να ρυθμίσεις τα εμαιλ της σχολής να πηγαίνουν εκεί...και μετά να συγχρονίσεις το yahoo με το wp αφού δεν δέχεται το webmail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιον domain είναι είναι gmail.gr/hotmail.com είναι σε κάτι άλλο είναι εταιρικό τι είναι δεν δίνεις πληροφορίες

 

webmail ειναι φιλε.. Είναι για το e-shop μου φιλε.. Εχω μειλ στο info@(domain του e-shop).gr (φαντάζομαι οτι απαγορεύεται η γκρίζα διαφήμιση... μπαινω μεσω του webmail.(domain του e-shop).gr...

 

Τι άλλα στοιχεία θες, να στα δώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://windowsphoneapk.com/APK_myMailfree-email-application_Windows-Phone.html

 

Aυτήν χρησιμοποιώ για τον εταιρικό exchange server που έχουμε και λειτουργεί άριστα σε android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

http://windowsphoneapk.com/APK_myMailfree-email-application_Windows-Phone.html

 

Aυτήν χρησιμοποιώ για τον εταιρικό exchange server που έχουμε και λειτουργεί άριστα σε android.

@ ΑΡΜΕΝΙΣ

πηγαινε στα σeτιγκς και βρες τους λογ/σμους και προσθεσε νεον λογ/σμο στην κατηγορια special/extra...klp

εκει ua σου δωσει δυνατοτητα να βαλεισ στοιχεια χρηστη-πασγουορντ-ονομα λογ/σμου και icoming& outgoing servers βαλε POP3

Μολις το κανεις αυτό θα τον δεισ τον λογ/σμο στο outlook και αν σε βολευει το κανεισ και pin to start. το εχω κανει σε 5 λογ/σμουσ και δουλευει αψογα στην αρχικη οθονη και με μεγαλο ταιλ...να το βλεπω καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...