Προς το περιεχόμενο

Νέο Xperia XR με USB Type-C θα παρουσιάσει η Sony


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δικαιολογημένα κατηγορουμε τη Σονυ αλλά σκέφτομαι πόσο κενό έχει αφήσει η Apple στο πλάς το είδα πρόσφατα και το συγκρίνά σε μέγεθος με το νότέ 5.Το γέλιο που έριξα δεν περιγράφεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει να στα πει καλά από το 14', και κοντεύει να τελειώσει το 16', γιατί εκπλήσσεσαι?

Το z5 προσωπικά δεν με απογοήτευσε. Για μένα αν είχα τα λεφτά και ήμουν σε φαση νεας συσκευής θα το προτιμούσα από τις αντίστοιχες συσκευές του ανταγωνισμού.

 

Το z3+ δεν το λαμβάνω υπόψη μιας και επίσημα δεν ήρθε σε μας.

 

Τώρα ανακοίνωσαν νέα σειρά με τελική κυκλοφορία μετά από πόσο καιρό και όταν όλοι θα έχουν ρίξει τις τιμές η sony θα μου ζητάει 700+ για το xperia performance....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γραψω 2 λογακια.ειχα ενα galaxy s3 το οποιο κ μου βγηκε σκυλι κ συμπαθουσα χρονια ολοκληρα.φετος ηθελα να αλλαξω σε κατι δυνατο αλλα σιγουρα με φορητοτητα στον απολυτο βαθμο καθότι δουλεια στο ποδι κ 2 αγορια η αμεση λειτουργια με ενα χερι ηταν κανονας βασικος.δεν υπαρχει εκπροσωπος λοιπον σε αυτο που ηθελα παρα z5c.απο σχολια τοσα χρονια την ετρεμα την sony οπως κ τον τροπο που διαχειρηζετε της εγγυησεις της παροτι ανεκαθεν ημουν βαρια ερωτευμενος με αυτα τα πλακακια μπανιου με τις γωνιες κ την φλατ σχεδιαση εμπρος χωρις ιχνος κουμπιου που να διαταρασει την αρμονια.το πηρα κ τελικα ειναι ΑΣΤΕΡΙ σε ολα,μα σε ολα,αλλα σε ολα.γιατι την κραζουμε;

Για να μην τα αγοράζει ο κόσμος και να ρίχνουν τις τιμές για εμάς που δεν μας πειράζουν τα καλά κινητά σε καλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...