Προς το περιεχόμενο

TV season 2016-2017


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν θελετε να δειτε κατι παρομοιο με το  SUPERNATURAL  που ξεκινησε ηδη ο νεος κυκλος...με δαιμονες ζομπι και αποκαλυψη στυλ τοτε το  AFTERMATH      ΜΗ το δειτε :-D

μιλαμε για την μπουρδα της χρονιας,αυτη η οικογ πραματικα ΔΕΝ ΕΙΠΑΡΧΕΙ...ελεγα τι γινεται βλεπω κωμωδια η δραμα.Μεχρι οι σεναριογραφοι το αποφασισουν που θελει να καταληξει ,,,το σοου θα χει φαει κανσελ

 

τωρα αν σαs ελειψε το ταιμ τραβελ,τοτε βγηκε το.frequency :-D  :-D ..ρημεεικ φυσικα της γνωστης ταινιας με τον τζιμ, :-( ,,ωπου εδω αυτη τη φορα ειναι μια κοπελα ντετεκτιβ που μεσω ενος ραδιοσυρματου μιλα με τον μπαμπα της που του τα τιναξε πριν 20 χρονια,και φυσικα προσπαθει να του σωσει τη ζωη με λιγο δοση ομως butterfly effect

οσοι  εχουν δει το εργο,περιμενουν πανω κατι τι θα συμβει..οσοι ομως δεν το χουνε δει η σειρα σε καθηλωνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσοι θελουν χαλαρη κωμωδια ας δοκιμασουν αυτο http://www.imdb.com/title/tt1632701/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6

Ισχυρες δοσεις αυτοσαρκασμου και αρκετα καλη μουσικη.

Στη σκηνη στο κρατητηριο γελασα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημα τελος το insimnia για εμενα. Δεν μπορει καθε τρεις λεξεις που γραφουμε να εξηγουμε τα αυτονοητα.

Αν προσβληθηκες σου ζητω ταπεινα συγνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημα τελος το insimnia για εμενα. Δεν μπορει καθε τρεις λεξεις που γραφουμε να εξηγουμε τα αυτονοητα.

Αν προσβληθηκες σου ζητω ταπεινα συγνωμη

 Α καλα.... Εσυ τι καταλαβες;

 

1)Οτι σε "κοροιδεψα" για τη ποιοτητα της σειρας για παραδειγμα ή

 

2) Οτι προτεινεις μια σειρα που ειναι αρκετα γνωστη και οχι κατι καινουργιο; Περα οτι εχει το δικο της θρεντ κτλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να χαλαρωσουμε αρχισε και ο β κυκλος του Secrets and lies    .η σειρα σε κρατα και θες να δεις το επομενο αλλα εφαγα λιγο ξενερα με ενα πραγμα

ηλπιζα πως θα ταν συνεχεια του προηγ κυκλου μιας και το τελος ηταν καραθλιο.αλλα αρχιζει με νεα υποθεση που με θυμισε για καπιο λογο το  American crime story

 .


παντως βλεπεται μια χαρα  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι θελουν χαλαρη κωμωδια ας δοκιμασουν αυτο http://www.imdb.com/title/tt1632701/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6

Ισχυρες δοσεις αυτοσαρκασμου και αρκετα καλη μουσικη.

Στη σκηνη στο κρατητηριο γελασα πολυ

 

Καλα κωμωδια δεν την λες! Για αλλους λογους βλεπει καποιος αυτη την σειρα, και σιγουρα δεν ειναι για γελιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια ακομα νεα σειρα ταιμ τραβελ που βγηκε ειναι το Timeless   απ τον ερικ κιπλ.aka supernatural.

προκειται για μια επιστ και 2 αντρες που μεσω μιας χρονομηχανης ταξιδευουν πισω στο χρονο για να σταματησουν ενα επικυνδινο τρομοκ που θελει να αλαξει την ιστορια της αμερικης.

το  show  μου θυμισε λιγο το κλασσικοτατο  voyagers    των 80ς ιδιως το δευτερο επ .για να δουμε ελπιζω μη φαει και αυτο κανσελ μονο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και μια ακομα νεα σειρα ταιμ τραβελ που βγηκε ειναι το Timeless   απ τον ερικ κιπλ.aka supernatural.
προκειται για μια επιστ και 2 αντρες που μεσω μιας χρονομηχανης ταξιδευουν πισω στο χρονο για να σταματησουν ενα επικυνδινο τρομοκ που θελει να αλαξει την ιστορια της αμερικης.
το  show  μου θυμισε λιγο το κλασσικοτατο  voyagers    των 80ς ιδιως το δευτερο επ .για να δουμε ελπιζω μη φαει και αυτο κανσελ μονο 

 

Πολύ κάτω του μετρίου πάντως η σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κάτω του μετρίου πάντως η σειρά.

ενταξει γουστα ειναι αυτα εμενα με αρεσε ισως γιατι γουσταρω ταιμ τραβελ :-D
το  Divorce  με τη σαρα τζεσικα παρκερ το χει δει κανεις;λεει η μπα; 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και μια ακομα νεα σειρα ταιμ τραβελ που βγηκε ειναι το Timeless   απ τον ερικ κιπλ.aka supernatural.
προκειται για μια επιστ και 2 αντρες που μεσω μιας χρονομηχανης ταξιδευουν πισω στο χρονο για να σταματησουν ενα επικυνδινο τρομοκ που θελει να αλαξει την ιστορια της αμερικης.
το  show  μου θυμισε λιγο το κλασσικοτατο  voyagers    των 80ς ιδιως το δευτερο επ .για να δουμε ελπιζω μη φαει και αυτο κανσελ μονο 

 

Καλη ειναι. Μαρεσει που ταξιδευουν πισω σε πολυ κρισιμα γεγονοτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησε ενα δικηγοριστικο σημερα, το goliath με το billy bob thornton στο πρωτγωνιστικο ρολο, μου αρεσε παρα πολυ. 

http://www.imdb.com/title/tt4687880/

 

επαιξαν τα 2 πρωτα επεισοδεια μεχρι τωρα, ειναι σειρα του αμαζον στο scheduler μου εχει ενα επεισοδειο καθε μερα, που συνηθως σημαινει οτι θα κυκλοφορησουν ολα τα επεισοδει μαζι, οπως πχ κανει το netflix.

 

μια σειρα ειναι καλη για μενα, οταν με κανει να νοιαζομαι για τους χαρακτηρες της και αυτη εδω το καταφερνει. Δεν ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικος γιατι συνηθως την παταω ασχημα με τα δικηγοριστικα...H σειρα ειναι απο το δημιουργο του boston legal για να εχετε μια ιδεα τι πατε να δειτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησε ενα δικηγοριστικο σημερα, το goliath με το billy bob thornton στο πρωτγωνιστικο ρολο, μου αρεσε παρα πολυ. 

http://www.imdb.com/title/tt4687880/

 

επαιξαν τα 2 πρωτα επεισοδεια μεχρι τωρα, ειναι σειρα του αμαζον στο scheduler μου εχει ενα επεισοδειο καθε μερα, που συνηθως σημαινει οτι θα κυκλοφορησουν ολα τα επεισοδει μαζι, οπως πχ κανει το netflix.

 

 Καλούτσικο φαίνεται. Δεν έχουν βγει όμως υπότιτλοι σε καμία γλώσσα για το τρίτο επεισόδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλούτσικο φαίνεται. Δεν έχουν βγει όμως υπότιτλοι σε καμία γλώσσα για το τρίτο επεισόδιο!

 

οι εκδοσεις rarbg εχουν και υποτιτλους σε ξεχωριστο srt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειδα 3 επεισόδια του Haters Back Off.

 

Ειχε καλες προοπτικές αλλα η ανυπαρκτη υποκριτικη και η εκνευριστική πρωταγωνίστρια το σκότωσαν. Κατα τη γνώμη μου δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...