Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Android 7.0 Nougat, αρχικά για κατόχους Nexus συσκευών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με την διαχειρηση μνημης κανανε τπτ η θα θελουμε παλι κανα mainframe για να τρεχουμε mobile λειτουργικο?

 

bonus track το greenify θα δουλεψει συννεφο παλι

 

bside track αφου δωσανε περισσοτερα emoji ολα ενταξει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο γλυκα συγκεκριμενα.

δε ξερω το γιατι, ετσι ξεκινησε.

Πιστευω θα ειναι ιδεα μαρκετιστα...πως εχουν οι ιντελ/αμδ σκαιλεικ και μπουλντοζες.. ε η γκουγκλ ειπε να το γλυκανει λιγο για να κατεβαινει ποιο ευκολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι πολλοι σκανε ποτε θα βγει επίσημη αναβάθμιση απο την κάθε εταιρεία εφόσον μπορεί ο καθένας να το βάλει χειροκίνητα? ή μήπως υπαρχουν μειονεκτήματα σε κάτι τέτοιο? (νεος android user)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα κι εγω στο 5x μου χτες και εκανα install με flashfire, yay

Ρε παιδια γιατι πολλοι σκανε ποτε θα βγει επίσημη αναβάθμιση απο την κάθε εταιρεία εφόσον μπορεί ο καθένας να το βάλει χειροκίνητα? ή μήπως υπαρχουν μειονεκτήματα σε κάτι τέτοιο? (νεος android user)

μπορεις να το κανεις αλλα τις περισσοτερες φορες δεν ειναι σταθερο μιας και δεν ειναι κατι official

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι κανενας να εκραξε την Sony για το software. Για την τραγικη τιμολογιακη πολιτικη της και αυτα που προσφερει στα κινητα της ειναι για κραξιμο(διεθνως κιολας).

 

 

 

Τρεξε κοσμε αγορασε το νεο Sony Xperia X Performance με

οθονη Full Hd(απο εποχες Xperia Z1 και Z2).Τουλαχιστον το OnePlus3 κοστιζει 50% φθηνοτερα με Full Hd οθονη.

Ιδιο design με τα πιο παλια μοντελα.

Χειροτερη μπαταρια απο τον ανταγωνισμο,μολις 2700mah(πανε οι χρυσες εποχες που τα Z κινητα ειχαν 3000μπαταρια)

3gb ram οσα εχει και το Z2 και φυσικα λιγοτερα απο τον ανταγωνισμο.

Τουλαχιστον εχει αρκετα αξιολογη καμερα απο οτι φενεται.

 

Αλλα και παλι ολα τα παραπανω στα κοστολογει εν ετη 2016 στην τιμη των 650ευρω. Πολυ ακριβοτερα απο τον ανταγωνισμο κλασσικα.

 

 

2ram είναι οκ,3 το κάνει τούμπανο.ως γνωστό στα κινέζικα που βάζουν ραμ με το κιλό ούτε τα 2 δεν δουλεύουν τελικά.

Sony είναι,θα την πληρωσεις.600 euro ζητάει ή huawei ή χθεσινή.

Παντως όταν έβαλα αγγελία το Ζ3 πριν δύο μηνες είχα 10αδες μηνύματα....το τελευταίο μολις....χθες.τιμη 200 ευρώ.....καινουργιο 285.....κάτι ξέρει ο κόσμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Motorola πριν την Lenovo εννοεις. Γιατι εγω στο MotoG3 ειμαι ακομα σε 6 και όχι 6.0.1.

κάτι κάνεις λάθος γιατί εγώ σε Moto G3 με 1gb ram έχω εδώ και μήνες την 6,0,1. official μου ήρθε το update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι πολλοι σκανε ποτε θα βγει επίσημη αναβάθμιση απο την κάθε εταιρεία εφόσον μπορεί ο καθένας να το βάλει χειροκίνητα? ή μήπως υπαρχουν μειονεκτήματα σε κάτι τέτοιο? (νεος android user)

Για πια εταιρία αναφέρεσαι;

 

Αν δεν βγει η αναβάθμιση από την εταιρία, χειροκίνητα δεν την περνάς. Λέμε για εργοστασιακή και όχι για rom από τρίτους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι κάνεις λάθος γιατί εγώ σε Moto G3 με 1gb ram έχω εδώ και μήνες την 6,0,1. official μου ήρθε το update

 

Δεν κανω κατι λαθος. Σχεδον κανενας δεν εχει λαβει την 6.0.1 απο οσους διαβαζω ή ξερω. Και στα forum αν διαβασεις, το ιδιο λενε ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...