Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Android 7.0 Nougat, αρχικά για κατόχους Nexus συσκευών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Android 7.0 Nougat είναι πλέον διαθέσιμη*

 

*ισχύουν περιορισμοί. Δεν είναι συμβατή με όλες τις συσκευές. Περιμένετε 8-12 μήνες και (ίσως) πάρετε την ενημέρωση.

 

Too much hype για το update... Λες και με την πέντε ή την έξι έχουμε κουτσουρεμενο τηλέφωνο..

Όχι δεν έχεις κουτσουρεμένο τηλέφωνο.. έχεις το παρακάτω για τηλέφωνο αφού δεν παίρνεις τις ενημερώσεις ασφαλείας που θα είναι διαθέσιμες στην 7.

%CF%84%CF%81%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%84%CF%

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βαλεις official νωριτερα χωρις ota (σε samsung τουλαχιστον απο sammobile) απλα θα πρεπει να κατεβασεις απο αλλη χωρα εκδοση (οπως γερμανια κτλ) που τα παιρνουν πιο γρηγορα απο το ελλαδισταν που πολλες φορες τα παιρνει μετα την ουγκαντα. Κατεβαζεις odin, κατεβαζεις το firmware, βαζεις το κινητο σε download mode, και φλασαρεις...απλα κανεις φορματ δεν κραταει τπτ οπως το OTA..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βαλεις official νωριτερα χωρις ota (σε samsung τουλαχιστον απο sammobile) απλα θα πρεπει να κατεβασεις απο αλλη χωρα εκδοση (οπως γερμανια κτλ) που τα παιρνουν πιο γρηγορα απο το ελλαδισταν που πολλες φορες τα παιρνει μετα την ουγκαντα. Κατεβαζεις odin, κατεβαζεις το firmware, βαζεις το κινητο σε download mode, και φλασαρεις...απλα κανεις φορματ δεν κραταει τπτ οπως το OTA..

 

Παίζει να έχεις δει παρέλαση μέχρι να το βγάλει η samsung σε galaxy s6....Δεν συζητάω για σειρά Α, J.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Android 7.0 Nougat είναι πλέον διαθέσιμη*

 

*ισχύουν περιορισμοί. Δεν είναι συμβατή με όλες τις συσκευές. Περιμένετε 8-12 μήνες και (ίσως) πάρετε την ενημέρωση.

 

Όχι δεν έχεις κουτσουρεμένο τηλέφωνο.. έχεις το παρακάτω για τηλέφωνο αφού δεν παίρνεις τις ενημερώσεις ασφαλείας που θα είναι διαθέσιμες στην 7.

%CF%84%CF%81%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%84%CF%

 

Ναι και μετά

 

 

DACp2q6.gif

 

 

Αν δεν περνάς πειρατικές εφαρμογές θα συνεχίζεις να είσαι ασφαλής και με kit kat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω μια εταιρία που να δίνει άμεσα αναβαθμίσεις εκτός nexus υπάρχει??????????

Και εγώ αυτό έψαχνα μέχρι που πήρα το πρώτο μου Nexus. Τώρα δεν σκοπεύω να ξαναπάρω κάτι διαφορετικό.

 

Φίλος μου έστειλε τον παρακάτω σύνδεσμο: http://www.androidauthority.com/get-nougat-on-beta-711860/

Με λίγα λόγια (για Nexus), ή μπαίνετε σε beta από σύνδεσμο που έχει η παραπάνω σελίδα και αναβαθμίζεστε άμεσα (δεν το δοκίμασα), ή περιμένετε μια δυο εβδομάδες για κανονικό OTA.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι?τα motorola μετά από την εξαγορά της lenovo Καλά κρατούν ακόμα σε αναβαθμίσεις??

 

Εχω την εντυπωση πως οχι. Εγω με Moto G3 Αγγλιας, ειμαι στην Android 6.0 και επιπεδο ενημερωσης κωδικα ασφαλειας 1 Ιανουαριου 2016.

 

Τωρα πως ειναι δυνατον καποια αλλα MotoG3 να εχουν αναβαθμιστει (απο αλλες χωρες) μονο η Lenovo ξερει.

 

Ισως αποφασισε να μας παει απευθειας στην 7. Για εξοικονομιση πορων, οπως διαβαζω στα δικα τους Forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Όχι δεν έχεις κουτσουρεμένο τηλέφωνο.. έχεις το παρακάτω για τηλέφωνο αφού δεν παίρνεις τις ενημερώσεις ασφαλείας που θα είναι διαθέσιμες στην 7.

%CF%84%CF%81%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%84%CF%

 

Θες να δοκιμάσεις να μου υποκλεψεις κάποια στοιχεία από το τρυπιο κινητό μου;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...