Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση 40" Samsung UE40J5100


th3ofilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορα της παραπανω για το σαλονι που καθονται οι γονεις μου στο Public κανει 289 και αν την παρω μεχρι 31/08 αναφερει για 5 χρονια εγγυση... Πολυ χαμηλη τιμη να αναφερω οτι θα αντικατασηστει μια παλια crt.. Τη θεκουμε για παρακολουθησει καναλιων και αντε καμια ταινια απτο usb

τι λετε αξιζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ σε ευχαριστω, οτι και να ειναι απο μια crt θα ειναι σιγουρα καλυτερη.. Για την εγγυση το ειδες ετσι??? ισχυει εε?


Ναι ειναι μια χαρα, παρ' τη αυτον το μηνα θα προλαβεις και την 5ετη εγγυηση.

Επικοινωνησα μαζι τους μου ειπαν οτι η 5ετης εγγυση ισχυει μονο αν την αγορασω απο καταστημα στην τιμη των 360 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησα μαζι τους μου ειπαν οτι η 5ετης εγγυση ισχυει μονο αν την αγορασω απο καταστημα στην τιμη των 360 ευρω

http://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-40-samsung-ue40j5100-led-full-hd/prod7660156pp/

 

Για ποιο λογο να ισχυει αυτο? Γραφουν οτι ισχυει για παραλλαβη απο καταστημα οχι οτι την παραπανω εγγυηση την χρεωνεσαι. Ξαναπαρε τηλεφωνο και πες τους το γιατι αν οντως ισχυει αυτο που σου ειπαν ειναι για χοντρο κραξιμο και δεν ξερω και μου βγαζει και για ψευδη διαφημιση που δεν ξερω κατα ποσο νομιμο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ειναι διαφορετικο καταστημα το webpublic απο το φυσικο καταστημα  public, ετσι ειναι τουλαχιστον στα mediamarkt μου χαν πει. 

Αν την αγορασεις μεσω web και την παραλαβεις απο το καταστημα δεν ισχυει η εγγυηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που δεν αναφερει κατι το διαφορετικο στο site(αν ηταν μονο για αγορα απο το καταστημα θα μπορουσε να μην ηταν καν στο site) οφειλουν να εχουν την εγγυηση των 5ετων(η οποια φανταζομαι ειναι η κλασσικη επεκταση εγγυησης που προσφερει το public και γενικα δεν ειναι και οτι το καλυτερο)για παραγγελια online και παραλαβη απο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξαναμιλησα και της ειπα οτι η προσφορα αναφερει για παραλαβη και οχι για αγορα απο το καταστημα και την ρωτησα ακριβως παραγγλενω απο web(290euro) αλλα παραλμβανω απο καταστημα (5ετη) (Αργους) και μου λεει ναι κανονικα... Αν ειναι ετσι και προλαβω και παραλαβη μεχρι την τεταρτη πιστευω οτι ειναι καλη προσφορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που σου επιβεβαιωσε τα αυτονοητα στο τηλεφωνο.

 

Το ξαναλεω ομως. Δεν ειναι πραγματικη 5ετης εγγυηση αυτη που δινει το Public.

 

Ειναι 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας Samsung(οπως ολα τα μαγαζια δηλαδη)και τα υπολοιπα 3χρονια ειναι επεκταση εγγυησης απο το Public που δεν ξερω τι ακριβως καλυπτουν αυτες οι επεκτασεις εγγυησεων.

 

Αν τωρα ειναι ουτως ή αλλως καλη τιμη και συμπιπτει με την προσφορα αυτη τοτε προφανως γιατι οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που σου επιβεβαιωσε τα αυτονοητα στο τηλεφωνο.

 

Το ξαναλεω ομως. Δεν ειναι πραγματικη 5ετης εγγυηση αυτη που δινει το Public.

 

Ειναι 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας Samsung(οπως ολα τα μαγαζια δηλαδη)και τα υπολοιπα 3χρονια ειναι επεκταση εγγυησης απο το Public που δεν ξερω τι ακριβως καλυπτουν αυτες οι επεκτασεις εγγυησεων.

 

Αν τωρα ειναι ουτως ή αλλως καλη τιμη και συμπιπτει με την προσφορα αυτη τοτε προφανως γιατι οχι.

 

 

Ναι ακριβως αυτο σκεφτηκα και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω μια τηλεόραση αλλά κυρίως για Gaming από κονσόλα και ταινίες από σκληρό, η συγκεκριμένη Samsung του θέματος ενδείκνυται για τέτοια χρήση; Και δέχεται σκληρό δίσκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε η τηλεοραση παιδια πολυ καλη εικονα για τα λεφτα της αλλα... πηγα στο καταστημα να την παραλαβω και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η 5ετης εγγυηση γιατι αφορα τιμη web. Τους ειπα οτι πηρα τηλ στα κεντρικα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο και οτι η προσφορα εγγραφε για παραλαβη απο καταστημα και οχι για αγορα απο καταστημα. Θα τους παρω τηλ να δω τι ψαρια θα πιασω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε η τηλεοραση παιδια πολυ καλη εικονα για τα λεφτα της αλλα... πηγα στο καταστημα να την παραλαβω και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η 5ετης εγγυηση γιατι αφορα τιμη web. Τους ειπα οτι πηρα τηλ στα κεντρικα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο και οτι η προσφορα εγγραφε για παραλαβη απο καταστημα και οχι για αγορα απο καταστημα. Θα τους παρω τηλ να δω τι ψαρια θα πιασω...

 

Επειδή είδα το θέμα σου και έψαξα και εγώ την τηλεόραση

 

Τους είχα πάρει τηλ στις 26 του μηνός και τους ρώτησα αν υπάρχει διαθέσιμη σε κατάστημα κοντά μου και αν την παραλάβω από το κατάστημα (με παραγγελία από web) αν θα έχω την 5ετή εγγύηση και μου απάντησαν ότι θα την έχει...

 

Παρ'όλα αυτά δεν έκανα ακόμη την αγορά, για άλλους λόγους αν και βλέπω ότι σήμερα την έβγαλε και ο Κωτσόβολος στα 289,00 Ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είδα το θέμα σου και έψαξα και εγώ την τηλεόραση

 

Τους είχα πάρει τηλ στις 26 του μηνός και τους ρώτησα αν υπάρχει διαθέσιμη σε κατάστημα κοντά μου και αν την παραλάβω από το κατάστημα (με παραγγελία από web) αν θα έχω την 5ετή εγγύηση και μου απάντησαν ότι θα την έχει...

 

Παρ'όλα αυτά δεν έκανα ακόμη την αγορά, για άλλους λόγους αν και βλέπω ότι σήμερα την έβγαλε και ο Κωτσόβολος στα 289,00 Ευρώ

 

Ναι και εγω απτο κοτσοβολο την ειδα και λεω αφου  ειναι ιδια τιμη να προτιμησω public για την 5ετη εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είδα το θέμα σου και έψαξα και εγώ την τηλεόραση

 

Τους είχα πάρει τηλ στις 26 του μηνός και τους ρώτησα αν υπάρχει διαθέσιμη σε κατάστημα κοντά μου και αν την παραλάβω από το κατάστημα (με παραγγελία από web) αν θα έχω την 5ετή εγγύηση και μου απάντησαν ότι θα την έχει...

 

Παρ'όλα αυτά δεν έκανα ακόμη την αγορά, για άλλους λόγους αν και βλέπω ότι σήμερα την έβγαλε και ο Κωτσόβολος στα 289,00 Ευρώ

 

 

Ναι και εγω απτο κοτσοβολο την ειδα και λεω αφου  ειναι ιδια τιμη να προτιμησω public για την 5ετη εγγυηση

 

 

Για ενημερωση παιδια επικοινωνησα παλι μαζι τους τους ανεφερα το προβλημα και μου ειπε η υπαλληλος οτι θα με παρει αυτη τηλεφωνο, μετα απο λιγο με πηρε και μου ειπε να περασω απο το καταστημα να παρω την 5 ετης εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...