Προς το περιεχόμενο

Κέρκυρα!


ball

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!

 

Έδινα πανελλήνιες φέτος και επιθυμούσα να περάσω ΤΕΦΑΑ.όπως είδατε όλοι εκτοξευτηκαν προς τα πάνω όλες οι σχολές με συνέπεια να μην περάσω τελικά..έτσι πέρασα στο τμήμα Αρχειονομιας,βιβλιοθήκονομιας και μουσειολογιας..θα ήθελα να μάθω από κάποιον που έχει φοιτήσει εκεί αν είναι καλό τμήμα και τι προοπτικές έχει...να πάω ότι είναι πανεπιστήμιο στην Κέρκυρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα μαθήματα σχετίζονται και με την ιστοπία και αρχαία τα οποίο είναι από τα αγαπημένα μου....απλώς θέλω να μάθω αν αξίζει η σχολή και το τμήμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τμημα δεν ξερω αν αξιζει (ειναι καθαρα υποκειμενικο δλδ). Το καλο ειναι πως εχει πολλες ομαδες δραστηριοτητων (πχ ομαδα μουσειολογιας). Θα σου προτεινα να μπεις εδω και να ρωτησεις https://m.facebook.com/groups/334490773284718

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό που λένε όλοι "με το σχολείο τελείωσα" δεν το καταλαβαίνω. Δηλαδή αν δεν πας στη σχολή που πέρασες, έχεις πολλές άλλες εναλλακτικές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι λάθος κατάλαβες...στην σχολή θα πάω..έχω δει τα μαθήματα και μου αρέσουν...απλώς δν πρόκειται να ξαναδώ δω πανελλήνιες...απλώς θέλω να μάθω αν είναι καλο τμήμα για αυρο και ρωταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά με επηρεάζει...όπως και με τα ΤΕΦΑΑ που ήθελα μου έλεγαν και μου λένε ότι εκεί είναι χειρότερα αν πήγαινα...επίσης μια κοπέλα μου είπε ότι αν βγεις και είσαι από τους καλύτερους και το παλεύεις ότι και αν είναι κάτι θα βρεις...έχω κάποιους ελπίδες γιατί είναι το μοναδικό τμήμα στην Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οπου κι αν βγεις,αν εχεις αληθινη διαθεση και το παλεψεις κατι θα κανεις. Ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει μονο η Ελλαδα στον πλανητη,στην οποια σχεδον οτι κι αν τελειωσεις πλεον θα δυσκολευτεις. Το θεμα ειναι να σου αρεσει η σχολη κι αυτο με το οποιο θα ασχοληθεις στο μελλον. Αφου λες πως σου αρεσει,δε βλεπω το προβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...