Προς το περιεχόμενο

Νομος για συγγραματα σε επιτυχοντες κατατακτηριων


Kunodontas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα ακουσε οτι ψηφιστηκε ενας νομος για να παιρνουν συγγραματα οσοι μπηκαν σε σχολες με κατατακτηριεσ γιατι μεχρι τωρα δε δικαιουνταν. Ξερει κανεις κατι επι του θεματος; Στο εξαμηνο που ερχεται πχ θα παρουν βιβλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω, παντως μην το εχεις κανονα οτι παντα περνουν συγγραματα οι φοιτητες.. πχ στην σχολη μου 1 στα 5 μαθηματα εδινε συγγραμα στο προπτυχιακο, και αυτο λογω λοξας καθηγητων που ηθελαν να παταξουν την μια γνωση, του ενος βιβλιου, του ενος συγγραφεα... ηθελαν να πας βιβλιοθηκη να τα μαθεις ολα πολυπλευρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ όσο ξέρω οι φοιτητές στο δευτερο πτυχίο πλέον διακιούνται συγγράμματα.(κι αφρίζω απο το κακό μου γιατί εγώ στο δευτερο πτυχίο τα δανειζόμουνν όλα από διάφορες βιβλιοθήκες κι ήταν και υπέροχα βιβλία )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής δεν δικαιούνται δωρεάν βιβλία, κι αυτός είναι ένας από τους πολλούς λόγους που δεν σκοπεύω να δώσω κατατακτήριες μελλοντικά, να ζημιώνομαι κανένα 70-100αρι το μήνα για διάφορα βιβλία ή εναλλακτικά να τρέχω σε βιβλιοθήκες και φωτοτυπάδες για χιλιάδες σελίδες (που είναι και παράνομο) δεν λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει, είμαι φοιτητής από κατατακτήριες και παρακολουθούσα το θέμα, καθώς προφανώς με καίει. Εδώ μπορείς να βρεις το ψηφισμένο νομοσχέδιο: https://tinyurl.com/gw5abje
 

ctrl + f : Άρθρο 65.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...