Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia X Compact. Το νέο “μικρό” δεν είναι πια ναυαρχίδα [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον εκμεταλεύεται ΚΑΙ το γεγονός οτι τα κινητά με 4,5"- 4,7" είναι λίγα και ανεβάζει ακόμα την τιμή.Δεν πειράζει,ο κόσμος έχει ήδη προσαρμοστεί στις 5"-5,5".Μην ξεχάσουν να ξεσκονίσουν τα ράφια με τα απούλητα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Keysmith και για πες μας ρε φίλε ένα 4.5 ίντσες κινητό με Καλά χαρακτηριστικά γύρω στα 250ευρώ??Δεν νομίζω να υπάρχει και δυστυχώς όλες η εταιρίες έχουν ξεχάσεις της 4.5 ίντσες και οδηγουμαστε προς phablet.

ναι δεν υπάρχει. Αυτό είναι σοβαρό πρόβλημα και το εκμεταλεύεται η sony υπερτιμολογόντας τα mini της.

Από την άλλη, αν ρωτάς εμένα (που έχω το τελευταίο φτηνό μικρό το redmi 2 pro 2gb/16) αμα είναι να ακουμπίσω 500, δε θα το πάρω. Θα κάνω πέτρα την καρδιά μου και θα πάρω ένα από τα πολλά αξιοπρεπή 5άρια (που χάνονται και αυτά δειλά δειλά) και η σόνυ δε θα με δει ως πελάτη.

 

Επί του παρόντος δυνατό 4.6'' είναι το.. z5 compact (και ίσως z3c αν το βρεις) που πουλιούνται ακόμα (ακριβά 365€ και αυτά αλλά όχι 500€). O Μόνος ανταγωνισμός είναι από την .. sony. Παίζει μόνη της και το πληρώνουμε εμείς..

Επεξ/σία από keysmith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως δεν ειναι αναβαθμιση αλλα υποβαθμιση του περσινου μοντελου κ οντως ειναι ακριβό. Αλλα κατι 150 ευρω κατι να μου το χαριζανε κ κατι συγκρισεις (δε βαζω μέσα το κοστος) με xiaomi κ λεγετε μου φαινονται απο υπερβολικα εως γελοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Keysmith κρίμα πάντως γιατί και εγώ ήθελα κινητό στη 4-4.5 ίντσες αλλά αναγκαστικά και προσαρμόστηκα στης 5 ίντσες και το Γαμωτο είναι ότι αν κοιτάξει apple μεριά γιατί και αυτή βγάζει ακόμα μικρά κινητά είναι πάλι ακριβά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Keysmith κρίμα πάντως γιατί και εγώ ήθελα κινητό στη 4-4.5 ίντσες αλλά αναγκαστικά και προσαρμόστηκα στης 5 ίντσες και το Γαμωτο είναι ότι αν κοιτάξει apple μεριά γιατί και αυτή βγάζει ακόμα μικρά κινητά είναι πάλι ακριβά......

iphone προσωπικά ΠΟΤΕ λόγω κλειδωμένου λειτουργικού. Μόνο android από μένα. Αλλά και αντροιντ να ήταν το iphone (σε ένα παράλληλο σύμπαν :P) πάλι δεν θα έδινα 700€.

Οπότε πάμε αναγκαστικά 5'' όσο υπάρχουν και αυτά πριν γίνουν >5.5΄΄ (τότε θα πάμε σε 5.2 αν έχει μείνει κανένα ως mini - τότε  :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...