Προς το περιεχόμενο

TurboX monitor προβλημα


obiwanken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα χτες μια οθόνη TurboXγια το pc μου συγκεκριμενα αυτην εδω http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/periferiaka/othones/Turbo-X-Monitor-21-5-TX-215MXC-228AX.htm. Λειτουργει κανονικα απλα οταν την ανοιγω και για κανα τεταρτο στην αρχη ακουγονται κατι τσακ τσουκ ανα καποια χρονικα διαστηματα απο το πισω μερος της. Παιζει να χει καποιο προβλημα? Δεν ημουν και πολυ σιγουρος για την αγορα. Ηθελα κατι οικονομικο και με τραβηξαν τα 2ms που ελεγε. Το θεμα ειναι φοβαμαι μη κανει κανα μπαμ μεσα στη μαπα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με ενα γνωστο μου που δουλευει εκει και μου ειπε οτι καποιος πυκνωτης κανει θορυβο οταν ανοιγει και ζεσταινεται. Φυσικα ουτε λογος να το κανουν αντικατασταση. Απλα να το παω απο εκει να το δουν. Ρε πλακα μου κανουνε? Δε φτανει που δε μενω κοντα και μου βγηκε ο πατος να το φερω πρεπει να το ξαναπαω τωρα?? Τι ηθελα και πηρα turbo x. Χιλιες φορες να δινα λιγα παραπανω και να παιρνα καμια LG. Αν το αφησω ως εχει θα παθει μεγαλυτερη ζημια λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με ενα γνωστο μου που δουλευει εκει και μου ειπε οτι καποιος πυκνωτης κανει θορυβο οταν ανοιγει και ζεσταινεται. Φυσικα ουτε λογος να το κανουν αντικατασταση. Απλα να το παω απο εκει να το δουν. Ρε πλακα μου κανουνε? Δε φτανει που δε μενω κοντα και μου βγηκε ο πατος να το φερω πρεπει να το ξαναπαω τωρα?? Τι ηθελα και πηρα turbo x. Χιλιες φορες να δινα λιγα παραπανω και να παιρνα καμια LG. Αν το αφησω ως εχει θα παθει μεγαλυτερη ζημια λετε?

 

πρόβλημα στην τροφοδοσία.

Τώρα από την κάρτα είναι,από το μετασχηματιστή,ο λαός και η ψυχή του.

Θα χειροτερέψει.

 

Γράφουμε για να γράφουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον την πήρες εχθές εκμεταλλεύεσαι το δικαίωμα επιστροφής εντός 7 ημερών. Μην μπλέκεις με προϊόντα turbo x. Δώσε κάτι παραπάνω και πάρε μια επώνυμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...