Προς το περιεχόμενο

Πρώτη φορά σε συναυλία


technology_guy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι τιμες αμερικης κυμαινονται απο 40 μεχρι 85 δολλαρια.

 

Αυτό μεταφράζεται σε τιμές εκτός Αμερικής από 140 μέχρι 185 δολλάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγαλοφυές! :D

 

Τα έχω σκεφτεί όλα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, στις 20 του Ιούνη (κάπου εκεί βλέπω να σκάει η μπόμπα) θα καεί το πελεκούδι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά είναι επίσημο πλέον, η Αριάνα δεν θα έρθει τελικά. Είμαι πολύ απογοητευμένος, γιατί με αυτά που έκανε (που πήγε Αθήνα να κοιτάξει για αρένα, την αγάπη της που έδειχνε για την Ελλάδα) είχα πειστεί πως πραγματικά θα ερχόταν, αλλά τζίφος 

 

Αφήστε που σας ζήτησα πληροφορίες τζάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι επίσημο πλέον, η Αριάνα δεν θα έρθει τελικά. Είμαι πολύ απογοητευμένος, γιατί με αυτά που έκανε (που πήγε Αθήνα να κοιτάξει για αρένα, την αγάπη της που έδειχνε για την Ελλάδα) είχα πειστεί πως πραγματικά θα ερχόταν, αλλά τζίφος 

 

Αφήστε που σας ζήτησα πληροφορίες τζάμπα

Εντάξει ρε συ, θα σου χρειαστούν οι πληροφορίες για κάποια άλλη συναυλία! Μόνο αυτή ακούς; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε συ, θα σου χρειαστούν οι πληροφορίες για κάποια άλλη συναυλία! Μόνο αυτή ακούς; :)

Όχι, είπαμε :-D Απλά το είχα σαν βέβαιο ότι θα ερχόταν που ένιωσα σαν να πέφτω από κάπου ψηλά όταν έμαθα ότι δεν έρχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, είπαμε :-D Απλά το είχα σαν βέβαιο ότι θα ερχόταν που ένιωσα σαν να πέφτω από κάπου ψηλά όταν έμαθα ότι δεν έρχεται.

Και κάποιοι στο λέγανε θυμάμαι να μην είσαι σίγουρος....τι να κάνεις, μπορεί να έρθει κάποια στιγμή αργότερα!

 

Προς το παρόν χτύπα έναν Κιάμο - Κουρκούλη! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάποιοι στο λέγανε θυμάμαι να μην είσαι σίγουρος....τι να κάνεις, μπορεί να έρθει κάποια στιγμή αργότερα!

 

Προς το παρόν χτύπα έναν Κιάμο - Κουρκούλη! :D

Έπρεπε να τους ακούσω

 

Απαπαπαππα μακριά κι αγαπημένοι με αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι επίσημο πλέον, η Αριάνα δεν θα έρθει τελικά.

 

Δες τη θετικη πλευρα. Αν σε ρωτησουν καποια στιγμη στο μελλον "ποια ειναι η πρωτη σου συναυλια;", θα εχεις κατι καλυτερο να απαντησεις.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες τη θετικη πλευρα. Αν σε ρωτησουν καποια στιγμη στο μελλον "ποια ειναι η πρωτη σου συναυλια;", θα εχεις κατι καλυτερο να απαντησεις.

Δεν νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζω πως η αριανα δεν ειναι ο ορισμος της ποιοτητας, αλλα τι να κανω; Εφηβος ειμαι θα περασει το κολλημα (ελπιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...