Προς το περιεχόμενο

ειναι καλο καταστημα?


jason97

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>op και εμένα με τσαντίζει η καθυστέρηση αλλα μην περιμένεις να σε αποζημιώσουν .. εδώ στην Ελλάδα δεν έχει τέτοια, δυστυχώς </p>

 

Ναι γιατι σε οποιαδηποτε αλλη χωρα ζητουσες εκπτωση ή αποζημιωση επειδη καθυστερησε το προιον 5 μερες λογω του οτι δεν εχουν στοκ λογω προμηθευτη, θα στην εδιναν!!! Καμια μηνυση να ετρωγες απο το ιδιο το καταστημα σε σοβαρη χωρα με αυτα που θα τους ελεγες μπορει,αποζημιωση not!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι σε οποιαδηποτε αλλη χωρα ζητουσες εκπτωση ή αποζημιωση επειδη καθυστερησε το προιον 5 μερες λογω του οτι δεν εχουν στοκ λογω προμηθευτη, θα στην εδιναν!!! Καμια μηνυση να ετρωγες απο το ιδιο το καταστημα σε σοβαρη χωρα με αυτα που θα τους ελεγες μπορει,αποζημιωση not!!!

σιγά μη στέλνανε και εκτελεστή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εγω παντως εχω πολυ ασχημη εμπειρια απο αυτο το μαγαζι με μια παραγγελια που ειχα παει να την παραλαβω μετα απο 15 μερες ενω ελεγαν 3-4 εργασιμες και αφου πηγα παλληνη σε κατι κατσαβραχα που ειναι λες και ειναι χωριο τελικα το προιον που παραγγειλα ηταν χωρις συσκευασια και τους λεω τι ειναι αυτο δεν το περνω , μου απαντανε οτι ειναι bulk δλδ χυμα αλλα επειδει ηταν ψυχτρα επεξεργαστη δεν γινεται να ειναι bulk γιατι ειχε παστα επανω που ειχε φυγει μου φανηκε οτι με κοροιδεψαν και δεν ζητησαν ενα συγνωμη...Ειχα πληρωσει και μου λενε δεν υπαρχει προβλημα το ακυρωνουμε τους κανω με δουλευετε τι δεν υπαρχει προβλημα εκανα μιση ωρα να ερθω εκαψα τοση βενζινη για να μου πειτε δεν υπαρχει προβλημα...Το κορυφαιο ειναι οτι η πωλητρια μου απαντησε μην μου τα λετε εμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εγω παντως εχω πολυ ασχημη εμπειρια απο αυτο το μαγαζι με μια παραγγελια που ειχα παει να την παραλαβω μετα απο 15 μερες ενω ελεγαν 3-4 εργασιμες και αφου πηγα παλληνη σε κατι κατσαβραχα που ειναι λες και ειναι χωριο 

 

Καλά τα υπόλοιπα (η αργοπορία, το bulk, η πάστα κτλ).

Το παραπάνω που «κολλάει» με την άσχημη εμπειρία που είχες με το μαγαζί;

Το ότι είναι στην Παλλήνη δεν το κρύβουν, το γράφει στη σελίδα τους.

Εκτός αν ήταν κοντά σου όταν παρήγγειλες και μετακόμισαν το κατάστημα στην Παλλήνη στο ενδιάμεσο, σαν παράπονο από το κατάστημα δε στέκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ολα αυτα δεν σου κανουν ενα συγνωμη δεν ζητησαν και δεν ανεφερε πουθενα οτι ηταν bulk

και η αναμονη 3-4 μερες ελεγε 15 περιμενα αν το ηξερα θα ειχα παρη καποια αλλη απο αλλο καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα σημερα εναν HDD απ το συγκεκριμενο καταστημα, το στειλαν/θα το στειλουν σημερα.

Ανεβαζω και screenshots για να μη νομιζει κανεις οτι λεω ψεματα/κανω διαφημιση.

attachicon.gif1.png

attachicon.gif2.png

 

Εγω παντως παρελαβα σημερα, ολα ενταξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...