Προς το περιεχόμενο

Από €819 έως €1189 οι τιμές των νέων iPhone 7 και iPhone 7 Plus στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 402
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε μνημόνια μεχρι να φτάσει ο ΔΜΣ (δείκτης μάζας σώματος) 10 που λεει και ένας φίλος μου
Ακούς εκει θέλουν και οι Έλληνες iPhone
Τι νομίζετε ρε οτι είστε Αλβανοί που πληρώνονται μαύρα

και παιρνουν και επιδοματα λογω χαμηλου μισθου για να αγοραζουν το last iphone
Εύγε στον φίλο που υποστηρίζει τα μνημόνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραπανω απο τα αλλα τα τηλεφωνα  κανει και ειναι τοσο ακριβο!,γνωριζει κανεις...?

Ο κοσμος το αγοραζει ακομα και οταν η Apple ανεβαζει τις τιμες. Οποτε κατι παραπανω, σε καποιο τομεα, θα κανει.

 

Οπως σωστα εχουν πει αρκετοι κουμαντο ο καθενας κανει στο πορτοφολι του.

 

Βεβαια αν γυρισεις απλα, οπως εκανες εσυ, να πεις οτι σου φαινεται ακριβο και δεν καταλαβαινεις την διαφορα στην τιμη σε σχεση με αλλα, μαυρο φιδι που σε εφαγε.

 

1) Εισαι ζηλιαρης

2) Εισαι πτωχος

3) ΑΑΑΑΑΑαααααααϊϊϊϊϊϊ χασου μυρμηγκακι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα η εταιρεία αρμέγει στην κυριολεξία,κάπου εδω μέσα διάβασα σε άρθρο ότι βγάζει περισσότερα κέρδη απο όλους τους άλλους κατασκευαστές μαζί!

επειδή ακριβώς κάποιοι την στηρίζουν και δεν βλέπουν αντικειμενικά τα πράγματα,εγώ σου λέω αν δεν αγόραζε κανένας(καταναλωτικός εκβιασμός) Iphone στα 800 ευρώ θα τα ρίχνανε στα 300 ευρώ γιατί πάνω απο 100 δεν τους κοστίζει με την καμία η κάθε συσκευή και οι τρελαμένοι με τα Iphone θα τα απολάμβαναν σε πιο λογικές τιμές.

αλλά όχι εσείς πάτε και τα χρυσοπληρώνετε ε καλά σας κάνουν τι θέλετε τώρα ? δηλαδή όλοι οι άλλοι που πάνε και δεν δίνουν δεκάρα παραπάνω απο 150-200 ευρώ και παίρνουν αξιοπορεπέστατες συσκευές να σας συμπαρασταθούν κιόλας ? 

 

Σου δίνω σήμερα 300 ευρώ. Αντε επειδή είμαι τρομερά ανοιχτοχέρης και θέλω να λέω μπράβο στην καλή δουλειά θα σου δώσω 400 ευρώ. Πότε μπορώ να έχω το i-phone μου που θα κατασκευάσεις εσύ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δίνω σήμερα 300 ευρώ. Αντε επειδή είμαι τρομερά ανοιχτοχέρης και θέλω να λέω μπράβο στην καλή δουλειά θα σου δώσω 400 ευρώ. Πότε μπορώ να έχω το i-phone μου που θα κατασκευάσεις εσύ;

Σοβαρη απαντηση .... Να σε ρωτησω ενα android με καλυτερο hardware πως ειναι πολυ πιο φτηνο για πες? Λες και τα iPhone εχουν κλεισυο στρατιοτικο hardware απο το μελλον και αξιζουν τα λεφτα τους....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας πουμε ενα  1+3  η ενα lg g5 που εχει καλυτερο hw με περισσοτερους πυρηνες και ραμ (και μικροτερο σκορ σε antutu)

για πες ποσο του κοστιζει ο snapdragon που δεν κατασκευαζει αλλα παιρνει ετοιμο

επισης για πες ποσα χαλαει δινει στην google για να σου το δωσει με android (παλι λιγα γιατι το παιρνει σχεδον ετοιμο )

και ποσα χαλαει για τις αναβαθμισεις  για 2 χρονια που παλι δεν σου δινει

πχ ενα sgs 6 lg g3 g4 κλπ  ποτε θα παρει nougat και ενα iphone  5 ποτε θα παρει ios 10

εκτος και αν νομιζεις οτι ολα αυτα  ειναι τσαμπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρη απαντηση .... Να σε ρωτησω ενα android με καλυτερο hardware πως ειναι πολυ πιο φτηνο για πες? Λες και τα iPhone εχουν κλεισυο στρατιοτικο hardware απο το μελλον και αξιζουν τα λεφτα τους....

 

Πως είναι δυνατόν το 550W τροφοδοτικό μου να κοστίζει αρκετά περισσότερο από κάτι άλλα 700+W; Πως είναι δυνατόν να κοστίζει ένα mercedes περισσότερο από ένα seat; Πως είναι δυνατόν ένα κιλό γαρίδες να κοστίζουν τριπλά από ένα κιλό κιμά; Να συνεχίσουμε να παίζουμε το παιχνίδι των 100 (ηλίθιων) ερωτήσεων; 

 

Κατά τα άλλα προσωπικά δεν πρόκειται να αγοράσω i-phone μέχρι ο ήλιος να μας καταπιεί όλους (εκτός και αν μας προλάβει κάνας μετεωρίτης) για ένα κάρο λόγους αλλά όχι για ηλίθιους λόγους τύπου "κοστίζει σε αυτούς 200 και εμάς μας το δίνουν 900". Οπως είπα, σε δίνω 400 ευρώ επειδή είμαι και χουβαρντάς και να μου φέρεις σε παρακαλώ σε εύλογο χρονικό διάστημα το δικό σου, αντίστοιχα καλό και αξιόπιστο κινητό made by georgepppo.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οπως συνηθως  1 χρονος εγγυηση φανταζομαι...

ε ναι αμα βιαζεσαι και το παρεις απο αμερικα...

βεβαια απο την αλλη ενα note 5 που ειχα δικαρτο και ηταν απο dubai στην ελλαδα δεν ειχα ουτε μια μερα εγγυηση

συμπερασμα η samsung δεν δινει εγγυηση... λογικο ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεγα λαθος ολων σας ειναι οτι σχολιαζετε την τιμη στην Ελλαδα και δεν σχολιαζετε την τιμη σε σχεση με την Αμερικη.. 769 δολαρια που κοστιζει το iphone 7 plus ειναι 680 ευρω. και αυτη ειναι τιμη λιανικης.. δλδ αμα η καθε εταιρια το παιρνει 500- ευρω χοντρικη γιατι να το δινει 900+ ευρω στην Ελλαδα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεγα λαθος ολων σας ειναι οτι σχολιαζετε την τιμη στην Ελλαδα και δεν σχολιαζετε την τιμη σε σχεση με την Αμερικη.. 769 δολαρια που κοστιζει το iphone 7 plus ειναι 680 ευρω. και αυτη ειναι τιμη λιανικης.. δλδ αμα η καθε εταιρια το παιρνει 500- ευρω χοντρικη γιατι να το δινει 900+ ευρω στην Ελλαδα? 

αυτο δεν χρηζει σχολιασμου

αν αναλογιστεις ποσο εχει ενα αμαξι ελλαδα και ποσο εχει το ιδιο αμαξι εξω

θες πιο ακραιο παραδειγμα ?

για πιο λογο το ελληνικο γαλα να πωλειτε πιο φθηνα στην γερμανια απ οτι στην ελλαδα

Μηπως τελικα δεν φταει η apple η vw και η φαγε αλλα φταινε οι κυβερνησεις που εμεις ψηφισαμε ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εσεις εδω που σχολιαζετε ..... Ηθελα να ξερω με τη ασχολειστε επαγγελματικα...... Υπαρχει καποια εταιρια που να σας περνει στα σοβαρα σαν υπαληλο της;;; Γιατι θεωρω αδιανοητο να εχετε δικια σας δουλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ενα κινητο κανει οσο

 

1) Ενας γαματος υπολογιστης

2) Μια 4k τηλεοραση μαζι με το ps4 pro

3) Ενα υπερτουμπανο laptop

4) Την καλυτερη 2din οθοναρα στο αμαξι και σου μενουν και 200 ευρω για σουβλακια!

5) Μια εκδρομη 10+ μερες στην Ζακυνθο (μας βγηκε 800 ευρω Αυγουστο μηνα)

6) Βενζινη για ολο το χρονο!

7) Οθονη υπολογιστη 4k με 4k Player + αναβαθμιση στο pc

8) Ενα λαπτοπ Mac! (ισως οχι την τελευταια γενια αλλα ενα τηλ κανει οσο το laptop τους!)

9) Πολλα ακομα!

 

Δεν θα τα εδινα για τηλεφωνο. Ειναι απλα ηλιθιο να ακουμπησεις 1200 ευρω για τηλεφωνο σε περιοδο κρισης

 

Εγω δηλαδη που εχω ολα τα παραπανω και μου περισσεύουν και 1200 να μη το παρω; Γιατι οχι; Να τα δωσω σε κανα ιδρυμα καλύτερα ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εσεις εδω που σχολιαζετε ..... Ηθελα να ξερω με τη ασχολειστε επαγγελματικα...... Υπαρχει καποια εταιρια που να σας περνει στα σοβαρα σαν υπαληλο της;;; Γιατι θεωρω αδιανοητο να εχετε δικια σας δουλεια.

εισαι στο ινσομνια απο το 2010 και δεν εχεις καταλαβει τι γινεται καθε παρασκευη βραδυ ?

Αληθεια οι σοβαροι ανθρωποι δεν εχουν δικαιωμα στον χαβαλε στο πειραγμα η στον σχολιασμο γενικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεεεχαα ελληνα να παρεις το καινούργιο iPhone να το δειχνεις στην γκομενα αλλα να της κανεις αναπάντητες επειδη δεν θα εχεις καρτα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...