Προς το περιεχόμενο

iPhone 7 με νέο φινίρισμα, χωρίς θύρα ακουστικών, ανανεωμένη κάμερα, και με αντοχή στο νερό


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

159 δολάρια ακα ευρώ τα airpods? :lol:

 

Να τα βάλουν στον πάτο τους βαρελιού τους :devil:

 

Ό,τι και να προτιμούσες, 160 δολάρια για ακουστικά δεν δίνω αν δεν βγει ο ήλιος από τη δύση

Εάν ισχύει είναι καθαρή κλοπή μετά φόνου.

Δηλαδή, βγάλανε καινούριο τηλέφωνο για να πουλήσουν ακουστικά;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ήμουν αρνητικός στην αγορά ενός iphone. Ωστόοσο προς το παρόν είμαι πολύ ικανοποιημένος με το S6 edge που έχω και δεν βρίσκω τον λόγο να αλλάξω στο άμεσο μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ήπιαν όσοι πουλάνε τα iphone 6s 16gb. Θα πέσει η τιμή τους κατακόρυφα λόγο της νέας έκδοσης 32gb

 

Το iphone 7 θα είναι το καλύτερο κινητό για το μέσο χρήστη. Περιμένω να δω απλά την οθόνη του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ισχύει είναι καθαρή κλοπή μετά φόνου.

 

Ισχύει.  Όμως το συγκεκριμένο είναι νέο προϊόν της εταιρίας, έχει κάποιες "σκρατς γιορ μπολς φίτσουρς"  και το βασικότερο:  Όταν στους καταναλωτές US, UK, China το νέο iPhone θα κοστίσει 30 ντόλλαρς τον μήνα (συμπεριλαμβανομένου και του συμβολαίου κινητής), 160 τα σκας για τα Air Pods.  Επίσης, αν η ποιότητα του ήχου είναι τέτοια που να αξίζει τα χρήματα, τότε γιατί να μην τα δώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ισχύει είναι καθαρή κλοπή μετά φόνου.

Δηλαδή, βγάλανε καινούριο τηλέφωνο για να πουλήσουν ακουστικά;

Τι αν ισχύει; Μόλις το είπε και το έγραψε κόντεψαν να μου φύγουν τα σφραγίσματα. Από τα ακουστικά περιμένει να πληρώσει τους φόρους στην Ιρλανδία μάλλον :lol:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 6 plus 128gb, δεν με ενθουσιασε τιποτα, upgrade τυπου -S ηταν οχι n. Δεν βρισκω κανενα λογο να το παρω προσωπικα, εκτος και αν βγει app που θελω και εκμεταλλεύεται την καλύτερη cpu κτλπ. Με ενδιαφέρει περισσοτερο το design και η οθονη, ελπιζω το επομενο να ειναι καλύτερο upgrade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αν ισχύει; Μόλις το είπε και το έγραψε κόντεψαν να μου φύγουν τα σφραγίσματα. Από τα ακουστικά περιμένει να πληρώσει τους φόρους στην Ιρλανδία μάλλον :lol:

 

Τα έχεις συγκρίνει με τα αντίστοιχα άλλων εταιριών (στο ιδιο price range εννοείται) Οχι. Τότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα η απορια μου(οπως αλλωστε και σε καθε παρομοια συσκευη)ειναι να προχωρησει καποιος στην αγορα τους ή να περιμενει για το s μοντελο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...