Προς το περιεχόμενο

Η Samsung έχει ήδη ανταλλάξει τις μισές συσκευές Galaxy Note 7


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι αλλες μισες εσκασαν;

Καταρχήν δεν σκάνε!! 

 

Λιώνουν και πιθανώς να πιάσουν φωτιά για λίγα δευτερόλεπτα ίσα ίσα μέχρι που να μαυρίσει το κινητό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κανένας να μου πεί απο που βγήκε αυτή η μόδα; 

 

"Το ΧΧΧΧ δεν θα το ξαναπιάσεις στο στόμα σου! Το ΧΧΧΧ!!!"

 

Το πέτυχα μερικές φορές εδώ και σε κάνα δύο άλλα φόρουμ ελληνικά... δεν βλέπω και τηλεόραση (όχι ότι δεν παίζει να ειναι και απο αλλού τεσπα :P

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλού κακού ένα πυροσβεστήρα μαζί από εδώ και στο εξής οι samsung users...
 

το iphone ξεβαφει..το iphone δεν εχει σημα ...το iphone λυγιζει...το iphone....συνεχίζεται....

Όλα όσα αναφέρεις δεν υφίστανται απλά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Lg g4 μου επαθε bootloop...πηρα το eshop απ'οπουωτο αγορασα με σκοπο να ζητησω αντικατασταση...μου λενε φερτο εδω (στο τοπικο καταστημα οχι στα κεντρικα)...λεω οχι θελω τηλ της αντιπροσωπειας...παιρνω τηλ την αντιπροσωπεια με σκοπο αντικατασταση...τελικα αυτο που ελαβα ηταν πολυ ωραιες τηλεφωνικες οδηγιες πως να πιεσω τα κουμπια κ να κανω hard reset...ή αλλιως...οτι μπορεις να δεις στο Youtube!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλού κακού ένα πυροσβεστήρα μαζί από εδώ και στο εξής οι samsung users... Όλα όσα αναφέρεις δεν υφίστανται απλά !
Υφιστανται αυτα και πολλα ακομα εγω με iphone 3G οταν βγηκε με κλειστα δεδομενα μου ειχε φαει καρτες αστα να πανε Εκλεινα τα δεδομενα και αυτο μου ετρωγε μεσα σε 2 μερες η το πολυ 5 μερες ολη την καρτα Μηνες μετα βρηκα την λυση εστελνα μηνυμα στο παροχο με net off και οταν ηθελα internet εστελνα net onΠαμε μετα στην αναβαθμιση που εβγαλαν και το πραμα εγινε αργο σαν χελωνα κουτσηΚαι εβγαλαν το λεγομενο Downgrade και ειχαμε ισως για λιγο ενα κουρδιστιρι για τηλ

 

Το Lg g4 μου επαθε bootloop...πηρα το eshop απ'οπουωτο αγορασα με σκοπο να ζητησω αντικατασταση...μου λενε φερτο εδω (στο τοπικο καταστημα οχι στα κεντρικα)...λεω οχι θελω τηλ της αντιπροσωπειας...παιρνω τηλ την αντιπροσωπεια με σκοπο αντικατασταση...τελικα αυτο που ελαβα ηταν πολυ ωραιες τηλεφωνικες οδηγιες πως να πιεσω τα κουμπια κ να κανω hard reset...ή αλλιως...οτι μπορεις να δεις στο Youtube!
Σωστα τα λες Οχι παντα ομως μερικες συσκευεςε ενα hard reset ηταν οκΠερασε και αυτο το εσχος για κουτι απο τα χερια μου με 4 αλαγες πλακετας στα χερια μου, το πουλησα για 50 ευρο και οι αλαγες γινονται συνεχιζονται Αν και εχω ενα g2 και ειμαι υπερ ευχαριστημενος Δεν καταλαβαινει χρηστο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε ότι και οι νέες μπαταρίες στη νοτιο Κορέα ζεστενονται και αδειαζουν πολύ γρήγορα. Πάλι απ τη βιασύνη τους φοβάμαι ότι δεν έβαλαν καλής ποιότητας μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απο τα αλλα προβληματα που θα αντιμετωπισουν τωρα ειναι οτι οσοι παραμεινουν ακομα και εαν δεν υπαρχει προβλημα θα κανουν " την τριχα, τριχια", λες και τα υπολοιπα smartphones δεν ζαματανε αν τα ζορισεις λιγο.. Ισως θα επρεπε να κανουν πληρες refund ή μερικως refund + s7 edge ktl. Δεν ξερω ισως ηλιθιες ιδεες αλλα αυτο το μοντελο οσο μενει στην αγορα ζημια και μονο θα τους κανει νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IPHONE 7.. ΛΟΙΠΟΝ 

 

ΣΗΜΕΡΑ επιασα πρωτη φορα το μαυρο απο πελατη αμερικανο .. 

 

1) καμια διαφορα απο το 6

2) ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ χωρις πιεση καμια εννοειτε

3) τα στερεο ηχεια παιζουν πιο χαμηλα απο του s7 το ενα

 

ΝΟΤΕ 7 δαγκωτο .. για καλυτερες γεματες ενταση μερες οπου καθε στιγμη μπορει να ειναι η τελευταια 

 

(εννοειτε θα το χτυπησω ειναι απιστευτον)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...