Προς το περιεχόμενο

To Snapchat επαναπροσδιορίζεται και γίνεται Snap Inc. και ανακοινώνει τα γυαλιά Spectacles


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σοβαρα τωρα?

2014. Έλληνες developers. Που κοιμάται το snapchat?

https://horizon.camera/

είναι απλό αυτό που κάνουν αλλά δεν ειναι το ίδιο με την εφαρμογή που δείχνεις εσύ.

 

Το planar H ή πως λέγεται απότι κατάλαβα απλά βγάζει οριζόντιο βίντεο ανεξαρτήτως του πως κρατάς την κάμερα (θυσιάζοντας σε ανάλυση) ή με άλλα λόγια δεν εμφανίζονται τα μαύρα κάδρα

 

 

 

αυτοί κάνουν κάτι άλλο 

 

CtH7eRJWEAAav9E.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το γκατζετάκι αν και προορίζεται μάλλον περισσότερο για τις γυναίκες, αυτό που περιμένουμε όλοι είναι τα γυαλιά από την ταινία minority report και σύντομα θα γίνουν πράξη αλλά και από άλλες ταινίες...που θα πάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές φορές απορώ με τους χρήστες που κρίνουν την κάθε είδηση έχοντας στο μυαλό τους ΜΟΝΟ την Ελληνική αγορά.

Καμιά 200αρια διάσημοι στο USA να φορέσουν αυτά τα γυαλιά σε καμιά εκδήλωση ξέρετε τι έχει να γίνει με τα πιτσιρίκια που θα βλέπουν τα βίντεο και τις διαφημίσεις που θα πουλήσει το snapchat;

 

Πέρα από το μοντέλο αυτό, ακόμα και σαν γκάτζετ, είναι ότι πιο κομψό έχει βγεί μέχρι τώρα στο είδος του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το τρέιλερ. Ζαλίστηκα. Τα γυαλιά πάντως είναι ότι πρέπει για να κατασκοπεύεις.

 

Εμένα πάλι μου φάνηκαν εξαιρετικά "αθώα" ως προς αυτή την άποψη. Η κάμερα κάνει μπάμ απο μακρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομιζω την Παρις μπορουν να την πεισουν να τα φορεσει, εδώ προμοταρει ξεδιαντροπα το htc vive. Gen x και z όμως με τετοια μαραφέτια δε μπορω να φανταστω, ουτε τους trendsetters του snapchat ουτε χρηστες τυπου jenners/kardashians με αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...