Προς το περιεχόμενο

Microsoft 950 Lumia 4G 32GB black 127euro [AKΥΡΑ]


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακυρο και εδω!!

 

Πιστευε κανεις σε κατι αλλο??

 

Ειπαμε τα windows phone ειναι καπως πισω....αλλα η συγκεκριμενη συσκευη και μονο σαν καμερα να την χρησιμοποιεις 130 ευρω τα αξιζει και με το παραπανω!!

 

130 ηταν too good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακυρο αλλα εστειλα ωραια μνμ...  γτ ελεγε σε 3-5   μερες θα παραλαμβαναν  !

 
Όσο αυτοί θα παραλάβουν σε 3 με 5 μέρες τόσο θα βγει η Ελλάδα από την κρίση. 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαγάμε άκυρο.

 

Όπως φάγανε άκυρο όσοι παρήγγειλαν τόσο θα φάει άκυρο από εδώ και πέρα το κατάστημα από τους ίδιους αυτούς τους ανθρώπους, επειδή πολύ απλά παραπλάνησε το αγοραστικό κοινό με τη στάση του σαν κατάστημα, αντί απλά να εκφέρει μια ειλικρινή συγνώμη μιας και επρόκειτο για λάθος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φάγανε άκυρο όσοι παρήγγειλαν τόσο θα φάει από εδώ και πέρα το κατάστημα από τους ίδιους αυτούς τους ανθρώπους, επειδή πολύ απλά παραπλάνησε το αγοραστικό κοινό με τη στάση του σαν κατάστημα αντί απλά να εκφέρει μια ειλικρινή συγνώμη μιας και επρόκειτο για λάθος.

αυτο ρε φιλε ακριβως! μπουρδελ@ καταστηματα στο ελλαδισταν.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι θεούληδες αφαίρεσαν και το δεύτερο branded λευκό 950 που είχαν στα 310 ευρώ. xD

 

Το αφαίρεσαν μην τυχόν το παραγγείλει κανείς και τους πει έπειτα όταν πάει να παραλάβει το κινητό την ατάκα του von loutsos.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφαίρεσαν μην τυχόν το παραγγείλει κανείς και τους πει έπειτα όταν πάει να παραλάβει το κινητό την ατάκα του von loutsos.

 

βλακεία μου που δεν το κράτησα ΚΑΙ αυτό screenshot. το έχω μόνο στο ιστορικό του browser...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλακεία μου που δεν το κράτησα ΚΑΙ αυτό screenshot. το έχω μόνο στο ιστορικό του browser...

 

Αυτό είναι το λιγότερο, με την γκάφα που έκανε το κατάστημα από εδώ και πέρα δεν θα μπορεί να κρατήσει τόσο εύκολα πελάτες, το ότι εσύ δεν πρόλαβες να κρατήσεις screenshot δεν είναι τίποτα :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτος καταναλωτισμός παντού...σας χάλασαν την ψυχολογία επειδή δεν σας πήραν τα λεφτά? έλεος :mellow:

 

Μιά "πέτρα" μας χρειάζεται (κάθε 1000 χρόνια περίπου) για να ξεκινάμε από την αρχή... βέβαια πάλι πουτ@ν@ θα τα κάνουμε αλλά δεν πειραζει , ένα reset είναι ότι πρέπει... :D

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φάγανε άκυρο όσοι παρήγγειλαν τόσο θα φάει άκυρο από εδώ και πέρα το κατάστημα από τους ίδιους αυτούς τους ανθρώπους, επειδή πολύ απλά παραπλάνησε το αγοραστικό κοινό με τη στάση του σαν κατάστημα, αντί απλά να εκφέρει μια ειλικρινή συγνώμη μιας και επρόκειτο για λάθος.

 

Μπα, αν βγαλει αυριο μεθαυριο προσφορα ενα iphone σε τιμη skroutz-€150, παλι θα τσιμπησει ο κοσμος ;)

 

 

Αυτό είναι το λιγότερο, με την γκάφα που έκανε το κατάστημα από εδώ και πέρα δεν θα μπορεί να κρατήσει πελάτες, το ότι εσύ δεν πρόλαβες να κρατήσεις screenshot δεν είναι τίποτα :D.

Και παλι, δεν ειναι μαγαζι που ψωνιζει μονιμα/συχνα καποιος απο εκει. Ζει (αυτο και αλλη μια πληθωρα ακομα μαγαζιων) απο τα site τυπου συγκρισης τιμων. Ο πιο φθηνος, κερδιζει και τον πελατη.

 

Παντως τα clickακια του τα μαζεψε το μπαγασικο :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το λιγότερο, με την γκάφα που έκανε το κατάστημα από εδώ και πέρα δεν θα μπορεί να κρατήσει πελάτες, το ότι εσύ δεν πρόλαβες να κρατήσεις screenshot δεν είναι τίποτα :D.

 

Νταξ να προσελκύσει δεν θα μπορέσει με τον ίδιο τρόπο.

 

Το να κρατήσει πελάτες, εξαρτάται από το after sales από το οποίο καλή μου φίλη έχει μείνει ικανοποιημένη 100%. Επέστρεψε G4 με bootloop σε εκείνους με DOA, της έδωσαν άλλο που είχε πάλι πρόβλημα, και στο δεύτερο DOA καπάκι της έδωσαν άλλη συσκευή (Sony αντίστοιχων χρημάτων/επιδόσεων, χωρίς να πληρώσει τα 20-30 ευρώ παραπάνω που κόστιζε το Sony).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, αν βγαλει αυριο μεθαυριο προσφορα ενα iphone σε τιμη skroutz-€150, παλι θα τσιμπησει ο κοσμος ;)

 

Δώσε στον Έλληνα γενικά iphone και πάρτου την ψυχή ένα πράγμα, δεν πάει μερικοί να μην μπορούν να τα βγάλουν πχ πέρα με την καθημερινότητά τους, εκεί τα πάντα για να πάρουν iphone, χωρίς να βάζουν ούτε κάρτα παράδειγμα. 

 

X_vagos_x διόρθωσα το μήνυμά μου που έβαλες σε παράθεση, τώρα είναι σωστό ;).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...