Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω άλλα 5 άτομα για οικογενειακό Spotify


nikomania--

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που η κοσμοτε έβγαλε το Spotify είδα στην ιστοσελίδα της Spotify πως έχουν οικογενειακό πακέτα με 11 ευρώ, οπότε αν βρεθούμε 6 άτομα ούτε 2 ευρώ βγαίνει.

 

Όσοι θέλουνε ας πούνε να το κανονίσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Το Οικογενειακό Premium είναι διαθέσιμο για εσένα και έως και 5 μέλη της οικογένειάς σου. Όλα τα μέλη πρέπει να κατοικούν στην ίδια διεύθυνση."

 

Τι εννοεί; θα πρέπει ξερωγώ και οι πέντε λογαριασμοί να streamάρουν από την ίδια ip?

 

Πως αποδεικνύεις ότι μένουν στην ίδια διεύθυνση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok με τη διεύθυνση λογικά βάζουμε όλοι την ίδια και κομπλε το θεμα είναι πως θα κανονισουμε την πληρωμή γιατί τα λεφτά τα παίρνει από μία κάρτα.

Αν μπορούμε να το κανονισουμε είμαι μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά μια κοινή διεύθυνση βάζεις και τέλος και για την πληρωμή μπορούμε να το κάνουμε να πληρώνει ένας ένας με τη σειρά, ένα μήνα εγώ, ένα μήνα εσύ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok οπότε πληρώνουμε μία στους 5 μήνες ο καθένας.

Και πως διασφαλιζουμε ότι δεν θα έρθει ένας και όταν είναι ή ώρα του να πληρώσει μας την κάνει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτησω, στο ebay αν ψαξετε θα βρείτε καποιες προσφορες για 6,12 μήνες ή και για εφόρο ζωης!.

Ξερετε αν αυτα ειναι "παγιδες"

Τωρα για το οικογενειακο , ο καθενας θα εχει δικου acount και login ανεξαρτητα απο τους αλλους?

Αν ναι ενδιαφερομαι και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα βάζετε όλοι την ίδια διεύθυνση χρεώνει μια κάρτα και εχει ο καθένας τον δικο του λογαριασμό.

 

Για τον φίλο με το eBay να ξερεις δεν ισχύουν αυτα..

 

Και τέλος πολυ απλα ο καθένας θα δίνει 2€ μέσω PayPal στον "διαχειριστή" ο οποίος θα ενεργοποιεί κάθε μήνα την προσφορά. Αν κάποιος δεν πληρώσει πολυ απλα ακυρώνει ο διαχειρηστης την συνδρομή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα βάζετε όλοι την ίδια διεύθυνση χρεώνει μια κάρτα και εχει ο καθένας τον δικο του λογαριασμό.

 

Για τον φίλο με το eBay να ξερεις δεν ισχύουν αυτα..

 

Και τέλος πολυ απλα ο καθένας θα δίνει 2€ μέσω PayPal στον "διαχειριστή" ο οποίος θα ενεργοποιεί κάθε μήνα την προσφορά. Αν κάποιος δεν πληρώσει πολυ απλα ακυρώνει ο διαχειρηστης την συνδρομή του.

Αν γίνεται έτσι εγώ μέσα είμαι παιδιά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για πείτε να δούμε πόσοι είμαστε να κανονισουμε

Εγώ εδώ είμαστε 2 άτομα. Αν δεν έχετε θέμα πληρώνω εγώ από τη κάρτα μου και μου βαζετε λεφτά στο PayPal κάθε μηνα. Όποιος δεν πληρώσει φυσικά του κόβω το λογαριασμό.

Θα τσεκαρω αν γίνεται έτσι όπως είπε ο φίλος πιο πάνω και αν γίνεται κανένα θέμα από εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν επιτρεπεται , αλλα υπαρχει εκδοση mod που παιζει δωρεαν ?

Off topic.

 

Παιδιά είμαστε 4 άτομα χρειαζόμαστε άλλους δύο

Αν είναι είμαι και εγώ μέσα. Στείλτε πμ για λεπτομέρειες

Sorry δεν το είδα έχεις πμ

Παιδιά ανοιξα λογαριασμό

Όποιος θέλει σίγουρα του στελνω invite και τη διεύθυνση που χρειάζεται να γράψει με κεφαλαία.

Είμαστε 3 άτομα μέσα δικά μου καρασιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...