Προς το περιεχόμενο

βεβαιωση σπουδων


nikos athanasopoulos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις αν μπορω να παρω βεβαιωση σπουδων απο το ιντερνετ χωρις να χριαστει να παω απο την γραμματεια αλλα και ουτε να μου την στειλουν?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθησα να μπω και εγω στο αντιστοιχο σιτε της δικης μου σχολης αλλα μου λεει οτι το ονομα ειναι λαθος και δεν ξερω γιατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ΤΕΙ Αθήνας ξέρω μπορούσες να βγάλεις απο ένα σύστημα e-secretary νομίζω λεγόταν.

Στο τει αθήνας μπορείς να βγάλεις από το σύστημα που μπαίνεις για να κάνεις ανανέωση εγγραφής κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να παρεις τη γραμματεια και να σου τη στειλουν με κουριερ χρεωση δικη σου ή απλο ταχυδρομειο [ελαχιστη χρεωση ή και καθολου ακομα] ομως κανει κανα 10ημερο να ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να παρεις τη γραμματεια και να σου τη στειλουν με κουριερ χρεωση δικη σου ή απλο ταχυδρομειο [ελαχιστη χρεωση ή και καθολου ακομα] ομως κανει κανα 10ημερο να ερθει

ξερει κανεις αν μπορω να παρω βεβαιωση σπουδων απο το ιντερνετ χωρις να χριαστει να παω απο την γραμματεια αλλα και ουτε να μου την στειλουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθησα να μπω και εγω στο αντιστοιχο σιτε της δικης μου σχολης αλλα μου λεει οτι το ονομα ειναι λαθος και δεν ξερω γιατι

 

Πάρε τηλέφωνο στη γραμματεία ή στον κόμβο, να τους ενημερώσεις.

 

Άμα έχεις πρόσβαση, δεν είναι τίποτα. Ούτε ένα λεπτό υπόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...