Προς το περιεχόμενο

Εκδικητική αξιολόγηση


polll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πρόσφατα ένα κινητό από μέλος του φόρουμ. Έγραφε οτι ήταν χωρίς αμυχές, δυστυχώς είχε σημάδια ακόμη και στην οθόνη, αφού του ζήτησα να το επιστρέψω με δικά μου έξοδα και αρνήθηκε, προχώρησα σε αρνητική αξιολόγηση, αμέσως μετά μου έκανε και αυτός. Το ζήτημα είναι ότι εγώ σαν αγοραστής ήμουν άψογος εφόσον πλήρωσα κανονικά, και εδώ υπάρχει ένα τρωτό σημείο στο σύστημα αξιολογήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωρίζω και εγώ, και θα ήθελα μια απάντηση.

 

2-3 φορές δεν έκανα αξιολόγηση για να μην φάω και εγώ, όταν ο άλλος απειλούσε. Γιατί κάποιοι έχουμε παρουσία στο φόρουμ ενώ ο απατεωνίσκος κάνει 2ο και 3ο και πολλαπλό προφίλ, "καθαρό". Δυστυχώς οι αξιολογήσεις θέλουν ακόμα δουλειά.

 

Μ'αρέσει που στην αγγελία λέει άριστο και αγρατζούνιστο. Μάλιστα...

 

Κάνε αναφορά στην αξιολόγησή του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα πρόσφατα ένα κινητό από μέλος του φόρουμ. Έγραφε οτι ήταν χωρίς αμυχές, δυστυχώς είχε σημάδια ακόμη και στην οθόνη, αφού του ζήτησα να το επιστρέψω με δικά μου έξοδα και αρνήθηκε, προχώρησα σε αρνητική αξιολόγηση, αμέσως μετά μου έκανε και αυτός. Το ζήτημα είναι ότι εγώ σαν αγοραστής ήμουν άψογος εφόσον πλήρωσα κανονικά, και εδώ υπάρχει ένα τρωτό σημείο στο σύστημα αξιολογήσεων.

Δυστυχώς το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι αναφορά.

Από ότι βλέπω δεν λέει τον λόγο της αρνητικής αξιολόγησης. Πάτα πάνω σε αυτό και ζήτα να σβηστεί.

Από την άλλη εσένα η αξιολόγηση σου λέει ακριβώς για ποιο λόγο είναι αρνητική. Ο άλλος κάνει αρνητική και απλά λέει "κρίμα". Τι αξιολόγηση είναι αυτή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι αναφορά.

Από ότι βλέπω δεν λέει τον λόγο της αρνητικής αξιολόγησης. Πάτα πάνω σε αυτό και ζήτα να σβηστεί.

Από την άλλη εσένα η αξιολόγηση σου λέει ακριβώς για ποιο λόγο είναι αρνητική. Ο άλλος κάνει αρνητική και απλά λέει "κρίμα". Τι αξιολόγηση είναι αυτή.

Εκδικητική. Απο αυτές έχουμε μπόλικες.

 

Και αν δεις σε κανα 2 μήνες θα σβηστεί/μπαναριστεί ο λογαριασμός για διπλός κτλ. Τσάμπα κόπος δηλαδή. Για αυτό μόνο αναφορά σε σώζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...