Προς το περιεχόμενο

Αγορα gaming Καρεκλας


ΖησηΗσυχα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου,θα ηθελα να μου προτεινετε καρεκλες Gaming  μεχρι 150 ευρω,που φυσικα ειτε θα εχετε ακουσει οτι ειναι καλες ειτε απο προσοπικη εμπειρια......ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε μια απλη καρεκλα γραφειου κολλησε της και ένα αυτοκολλητο που να γραφει gaming και εισαι ετοιμος επισης θα σου ερθει και πιο φτηνα.

Χάχα μόνο ένας Έλληνας θα το σκεφτόταν αυτό!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχουν καρεκλες που θεωρουνται για πολυωρη χρηση και τις λενε και καλα gaming καρεκλες, μια απο τις καλυτερες εταιριες ειναι οι παρακατω, θα ηθελα να κατσω σε μια να δω αν οντως ειναι τοσο καλες ωστε να αξιζουν τα λεφτα τους, αλλα πιστευω ολες οι καρεκλες ειναι το ιδιο κινεζιες και καποτε θα χαλασουν http://www.dxracer-europe.com/pc-gaming-chairs-office-chairs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ορος καρεκλα για gaming εχει εφευρεθει τα τελευταια λιγα χρονια και δεν ειναι τιποτε περισσοτερο απο μια μαρκετινιστικη παπαρια. Που βασικα αν κρινω απο ορισμενα victims εδω μεσα, μονο παπαρια δεν ειναι .

 

Μια καρεκλα για πολυωρη χρηση, δηλαδη μια καρεκλα γραφειου δεν διαφερει σε τιποτα (περα απο την τιμη κι ενδεχομενως τα φανταχτερα καγκουροχρωματακια) απο τις...gaming καρεκλες.

 

Και οποιος διαφωνει περιμενω τα επιχειρηματα του για ποιο λογο πρεπει να προτιμησω καρεκλα με το gaming μεσα στο ονομα (με το αναλογο τιμημα και στην τσεπη μου) αντι για μια συνηθισμενη καλη καρεκλα-πολυθρονα γραφειου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την επιλογη της σωστης gaming καρεκλας θα πρεπει πρωτα να διευκρινηστει για τι ειδους παιχνιδι προοριζεται δεν ειναι ολες οι καρεκλες ιδιες, καθε ειδος παιχνιδιου θελει την καρεκλα του. Δηλαδη αν ειναι racing, οπωσδηποτε καθισμα τυπου bucket με προσκεφαλο ψηλο και ζωνη ασφαλειας, αν ειναι shoot 'em up απαραιτητα αν εχει θηκες για τα οπλα και τις σφαιρες.

 
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για την επιλογη της σωστης gaming καρεκλας θα πρεπει πρωτα να διευκρινηστει για τι ειδους παιχνιδι προοριζεται δεν ειναι ολες οι καρεκλες ιδιες, καθε ειδος παιχνιδιου θελει την καρεκλα του. Δηλαδη αν ειναι racing, οπωσδηποτε καθισμα τυπου bucket με προσκεφαλο ψηλο και ζωνη ασφαλειας, αν ειναι shoot 'em up απαραιτητα αν εχει θηκες για τα οπλα και τις σφαιρες.

 

 

χαχα ειστε τρελοι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλοι μου,θα ηθελα να μου προτεινετε καρεκλες Gaming  μεχρι 150 ευρω,που φυσικα ειτε θα εχετε ακουσει οτι ειναι καλες ειτε απο προσοπικη εμπειρια......ευχαριστω πολυ

 

Δεν ξέρω για Ελλάδα, αλλά OCUK από κάπου εκεί ξεκινάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα παντα πλεον λογο marketing μπαινει ενα "gaming" μπροστα και αυτοματα ανεβαινει το prestige/κοστος κτλπ, ο OP θελει μια ανετη καρεκλα να παιζει και την ειπε gaming απλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα γράψεις gamer καρεκλα στο  γοογλε οι πρώτες που θα βγαλει ειναι αυτες οι μπαγκετοιδες μαλακιες,αρα λογικές και οι απαντήσεις που δόθηκαν.Ας εγραφε πεντε κουβεντες παραπανω τζαμπα ειναι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...