Προς το περιεχόμενο

Είστε ευχαριστημένοι με την τωρινή σας κατάσταση;


Θεkλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τις περισσοτερες απαντησεις που ειδα εδω, ενα εχω να σας πω.

 

 

Μην αφηνετε καποια ατομα να σας χαλανε την διαθεση (και δεν αναφερομαι στα οικονομικα, σαφως και δεν πρεπει να χρωσταμε , μη κοιτατε που καποιοι το εκαναν και επαγγελμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Απο τις περισσοτερες απαντησεις που ειδα εδω, ενα εχω να σας πω.

 

 

Μην αφηνετε καποια ατομα να σας χαλανε την διαθεση (και δεν αναφερομαι στα οικονομικα, σαφως και δεν πρεπει να χρωσταμε , μη κοιτατε που καποιοι το εκαναν και επαγγελμα)

 

 

Δυστυχώς όμως από κάτι τέτοιους μαλάκες στο βίντεο φορτωνόμαστε περισσότερα βάρη οι υπόλοιποι. Για να είναι αυτός στα @@ του κάποιοι άλλοι του πληρώνουν το ρεύμα ακριβότερα, τους φόρους ακριβότερα και έχουν μικρότερους μισθούς. Ωραίο "ατομικά" το να είσαι παράσιτο, αν τον "κύριο" τον βρώ πουθενά έξω θα του σπάσω τα μούτρα, εγγυημένα. Ο κλασικός μαλάκας που τα σπαγε τις κλασικές εποχές, χρέωνε κάρτες,δάνεια δέκο και το τώρα γαμηθείτε δεν πληρώνω τίποτα. Τουλάχιστον είσαι παράσιτο μη το διαπομπεύεις σαν να είναι αρετή. Είμαι σίγουρος ότι κάποιος που τον ξέρει τον έχει πλακώσει στις σφαλιάρες.  :mad:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβάνω το να είσαι υγιής είναι το πιο σημαντικό, αν δεν είσαι, τίποτα δεν έχει σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...