Προς το περιεχόμενο

ipad retina 64gb wi + cellular 367€ γερμανος


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το iPad mini 3 μάλλον (Α7 επεξεργαστής)... αν κάποιος δεν θέλει το Cellular δεν είναι προσφορά...

 

https://www.skroutz.gr/s/5617186/Apple-iPad-mini-3-WiFi-128GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το iPad mini 3 μάλλον (Α7 επεξεργαστής)... αν κάποιος δεν θέλει το Cellular δεν είναι προσφορά...

 

https://www.skroutz.gr/s/5617186/Apple-iPad-mini-3-WiFi-128GB.html

Καμία διαφορά εκτος του touch id το 3 απο το 2. Ομως πολυ δελεαστικά τα 128 γιγα μπροστά στα 64...

Αξίζει; Έχω δωροεπιταγή και το σκέφτομαι...

εχεις δωροεπιταγη και το σκεφτεσαι??? βεβαιως και αξιζει... απο περιέργεια ποση εκπτωση εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορά από internet/site δε παίζει η δωροεπιταγη...Έχω καεί και ξέρω..

Δεν μπορώ λες να παραγγείλω με επιλογή παράδοση σε κατάστημα και εκεί να εμφανισω το κουπόνι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς..Μόνο αν το παραγγείλεις απευθείας από κατάστημα(κι έχει την ίδια τιμή προσφοράς) και στο φέρουν..Δεν υπάρχουν οι άνθρωποι..Κόβει απόδειξη το eshop (online παραγγελία) και δε μπορεί το κατάστημα να καταχωρήσει την επιταγή..Το έψαξα εκτενώς με τη summer προσφορά iPad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεστοκαρισμα κάνουν επειδή αναμένονται προσέχως τα νέα...πριν δυο μήνες έδιναν στην ίδια τιμή τα iPad mini 4 στα 16gb βέβαια. Για εμένα δεν αξίζει παρά μόνο αν κάποιος θέλει τόσα go σε μνήμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει; Έχω δωροεπιταγή και το σκέφτομαι...

Καλημέρα,

 

Ένα από τα θέματα που έχει το 3 είναι η σαφώς χειρότερη οθόνη σε σχέση με το iPad της ίδιας χρονιάς και το iPad mini 4 που βγήκε την επόμενη. Συγκεκριμένα τα χρώματα είναι πιο μουντά και ξεφτισμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...