Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για πλυντήριο/στεγνωτήριο


argimeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μερκές ερώτήσεις για πλυντήριο/στεγνωτήριο μιας και χθες μου χάλασε το πλυντήριο που είχα και σκέφτομαι να αγοράσω το 2 σε 1.

 

1) Επειδή δεν έχω παράθυρο στο μπάνιο που θα το εγκαταστήσω, υπάρχει πρόβλημα με υδρατμούς θερμοκρασία κτλπ;

 

2) Όσοι έχετε, είστε ευχαριστημένοι με το στέγνωμα των ρούχων;

 

3) Τα ρούχα μαζεύουν καθόλου με το στεγνωτήριο (δεν εννοώ μάλλινα που δεν θα τα βάζω εννοείτε);

 

4) Είδατε διαφορά στον λογαριασμό της ΔΕΗ από τότε που το χρησιμοποιείτε;

 

Λέω να αγοράσω το http://www.skroutz.gr/s/8467973/LG-FH4A8FDH2N.html εάν το έχει κανένας θα με βοηθούσε πολύ να μου πει εάν είναι ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις παράθυρο στο μπάνιο και εχεις μέσα το πλυντήριο, ή ζωή λοιπόν οποιουδήποτε πλυντηρίου πάρεις θα είναι ή μισή από καποιον που δεν το έχει στο μπάνιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις εχουμε ενα τερας Morris 12 κιλων και  ενω εχουμε παραθυρο στο μπανιο δεν χρειαζεται γιατι εχει δικο του συλεκτη υδρατμων

 

Κανενα προβλημα με τα στεγνωμενα ρουχα .

post-40980-0-55689100-1476561801_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι κ να παρεις 2 σε 1 σε μηχανημα οταν παθει τη ζημια το χρυσοπληρωνεις..Ο ξαδερφος μου εχει παρει ξεχωριστα πλυντηριο κ στεγνωτηριο κ το εχει βαλει το ενα πανω στο αλλο με κατι ειδικες βασεις,2 χρονια τωρα ειναι μια χαρα.Τωρα αν εχεις προβλημα χωρου παρε το απλα επελεξε κατι επωνυμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας

 

NikosKallithea το ξέρω αυτό βρε αγόρι μου, αλλά τι να κάνουμε που έχουμε μικρό σπίτι. Τι προτύνεις να το βγάλω στο μπαλκόνι καλύτερα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...