Προς το περιεχόμενο

[Θήκη HDD-SDD] ORICO 2139U3 2.5 inch Transparent USB3.0 Hard Drive Enclosure $4.89 ~€4.44 (Zapals)


kek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το tracking number, αν πάρεις ένα κομμάτι πιθανόν να μην συμφέρει αφού τα μεταφορικά απο 1 ευρώ πάνε στα 3 ευρώ (άρα στην ουσία απο 4,44 ευρώ πάει στα 6,44 τελική). Στα 2 κομμάτια όμως τα μεταφορικά είναι 2 ευρώ χωρίς tracking (x2 δηλαδή) και 4,09 με tracking, οπότε με tracking πλέον βγαίνει σχεδόν 5,5 ευρώ οπότε πλέον η διαφορά δεν είναι τόσο μεγάλη. Στα 3 τεμάχια πλέον η ψαλίδα κλείνει και άλλο (όσο περισσότερα τεμάχια τόσο μικρότερη η διαφορά) και βγαίνει το τεμάχιο στα 5,17 (αν πχ πάρετε με κάναν φίλο σας όπως έκανα εγώ) οπότε πλέον δεν αξίζει καν να το σκέφτεται κανείς για πχ 73 λεπτά διαφορά ή και λιγότερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 361
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε balance έμεινε, ξεφόρτιστει και η revolut.. νασαι καλά TS..

Μια από τα ίδια, 5€ μου μείνανε. :(

 

Kek γίνε καλά γρήγορα, τελειώνουν τα λεφτά.

:P

Πες τα χρυσόστομε! Τι γυρεύει ένας 50άρης 5+ χρόνια άνεργος στις προσφορές του insomnia; Να φορτώνει τις πιστωτικές για gadget; Για να ταΐσω τα παιδιά μου, αν αφήσει τ' αφεντικό, σε λίγο θα βγω στη ζητιανιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα εδωσες το ειπαμε. 4.44€ με οποιαδηποτε αλλη καρτα. :)

 

Με επιλογή συναλλάγματος ευρώ στο Zapals.

Και πάλι όμως πιο φτηνά από εμένα τον χρέωσε στη μετατροπή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες για να κτλβω, με αυτό μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον SSD ή τον HDD 2.5 σαν εξωτερικό;

 

 

Παραγγείλατε χωρίς tracking number;Η πληρωμή με PayPal περνάει;

 

Ναι & στους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...