Προς το περιεχόμενο

Ασεπ,ενσταση και μηνες απασχολησης


giannis22k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας.Για πειτε μου αν ξερετε βεβαι θα αρω και ενα τηλ.Βγηκε μια προκυρηξη για 5μηνη απασχοληση για τον σεπτεμβρη αλλα αφου εγινε ενσταση και δεν πηραν αλλο ατομο και ηρθε η απαντηση μετα απο ενα μηνα ,για ποσο θα ισχυσει πλεον η συμβαση π.χ 4 μηνες η κανονικα 5μηνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα εννοείς οτι οι προσλήψεις έχουν ήδη γίνει και εσένα σε επέλεξαν αφού πέρασε ένας μήνας;

 

Πιθανότατα θα κάνεις τετράμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα εννοείς οτι οι προσλήψεις έχουν ήδη γίνει και εσένα σε επέλεξαν αφού πέρασε ένας μήνας;

Πιθανότατα θα κάνεις τετράμηνο.

Οι προσληψεις αρχισαν μεσα σεπτεμβριου.Ενω ημουν στους επιτυχοντες λογω ελλειψης μ9ριων εκανα ενσταση.δικαιωθηκα οπου περιμενα 1 μηνα και κατι για την απαντηση.μεσα σε αυτο το χρονικο περιθωριο δεν εγινε καμια προσληψη οσο αφορα την θεση μου ,(αφου εκανα ενσταση)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας.Για πειτε μου αν ξερετε βεβαι θα αρω και ενα τηλ.Βγηκε μια προκυρηξη για 5μηνη απασχοληση για τον σεπτεμβρη αλλα αφου εγινε ενσταση και δεν πηραν αλλο ατομο και ηρθε η απαντηση μετα απο ενα μηνα ,για ποσο θα ισχυσει πλεον η συμβαση π.χ 4 μηνες η κανονικα 5μηνες?

Στα κοινοφελη που ήμουν ήταν κανονικά πέντε μήνες, και εγώ πήγα ένα μισή μήνα μετά σαν επιλαχον γιατί αυτός που πήγε πριν δεν είχε όλα τα δικαιολογητικα και δούλεψα πέντε μήνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...