Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer του Western της Rockstar, Red Dead Redemption 2


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το RDR ουσιαστικά έχει μόνο αλογα που καβαλάς και καμια άμαξα που και που, και οχι φυσικα αυτοκινητα, αεροπλανα, μοτοσυκλέτες, ποδηλατα, θαλάσσια σκάφη άρα εκ προοιμίου δεν εχει την διασκέδαση και πλάκα ένος GTA.

Έχει αλλά καλά όμως όπως πχ τρομερό σενάριο, να υποθεσω πως δεν εχεις παίξει το πρώτο rdr..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως και πως περίμενα την ανακοίνωση του τίτλου, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

 

θα είναι πολύ να ζητήσω απλά μια 

επική release που να είναι ΜΟΝΟ single player ?

 

Ξέρω ότι πολλοί δεν συμφωνείτε με αυτό που θα πω μα το GTA online πραγματικά δεν μου άρεσε, τέτοια genres είναι μόνο για single player experience θέλω να πιστεύω

και το online mode ποιο πολλά αφαιρεί παρά προσφέρει.

Δεν έχουμε παρά να περιμένουμε και θα δούμε, μα πολύ φοβάμαι ότι το αντίστοιχο Red Dead Online δεν είναι πολύ μακριά παιδιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το gta το άργησε στο pc, αλλά έφερε ένα κορυφαίο προϊόν που άξιζε τα λεφτά του και είχε και σαφείς βελτιώσεις σε σχέση με τα ps3/360 

 

εγώ προσωπικά δεν έκλαψα τα λεφτά μου και όχι μόνο εγώ βέβαια, οπότε περιμένω να μας το φέρουν σε ένα εύλογο διάστημα και αυτό 

 

επίσης πλέον με τα denuvo μην περιμένεις να δεις πολλούς ΑΑΑ  τίτλους χωρίς αυτό, οπότε άρχισε να ξεχνάς τη πειρατεία

 

οπότε ή τα σκας κανονικά ή απλά δεν παίζεις ότι δεν θεωρείς ότι αξίζει, τα πράγματα είναι απλά  

 

πλέον δε θα παίζουμε για να παίζουμε, θα παίζουμε και θα πληρώνουμε οπότε σαν αγοραστές θα πρέπει να είμαστε και πιο προσεκτικοί

 

και φυσικά λόγω αυτής της κατάστασης αυτή τη περίοδο στους υπολογιστές έχουμε τη μεγαλύτερη ποικιλία τίτλων από ποτέ και οι κονσόλες τα λιγότερα exclusives από ποτέ, σύντομα θα έχουμε ότι σχεδόν βγαίνει στο ms store σαν αποκλειστικότητα (forza, gow 4 δύο τρανά παραδείγματα) και δε θα έχουμε αποκλειστικότητες του ps4 στην ουσία που σε αυτή τη γενιά είναι ελάχιστες οι σημαντικές.. 

αλλά για να γίνουν όλα αυτά θα πρέπει να είναι βέβαιοι ότι θα τα αγοράζουμε και δε θα γίνονται παρτούζα στα torrent

 

πιστεύω ότι μια ακριβή παραγωγή εκατομμυρίων θα πρέπει να βγει σε όσο το δυνατόν περισσότερες πλατφόρμες για να βγάλει τα έξοδά της, ακόμα και αν αυτά είναι κινητά και η χαμηλή βάση χρηστών των κονσολών σε συνδυασμό με ουσιαστική καταπολέμηση της πειρατείας στα pc πλέον λειτουργεί υπέρ όσων θέλουν τίτλους και είναι διατεθειμένοι να πληρώσουν 

Τρανο παραδειγμα το Rise of the tomb raider ειναι με denuvo προστασια αργησε λιγο αλλα εσπασε ηδη επαιξα το πειρατικο επισης επαιξα και το gta 5 πειρατικο αλλα το αγορασα για το online αν βγει το rdr 2 για pc θα το αγορασω και αυτο μαζι με το gta 6 day 1γιατι αξιζουν τα λεφτα τους και με το παραπανω με το περιεχομενο και την ποιοτητα που δινουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που δεν θέλω να δω στο RDR2 ειναι ενα ακομη gta. Μακάρι να κρατήσει την σοβαρότητα του πρώτου και να το εξελίξει. Βαρέθηκα το χάος, την αναρχία και την έλλειψη εξέλιξης των gta τίτλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...