Προς το περιεχόμενο

killer clowns


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει τυχει να δω πολλες τετοιες φαρσες στο youtube. Προσωπικα τις θεωρω καραστημενες,μιλαμε για ολοκληρες παραγωγες,ενα πολυκαμερο φιλμ και οχι ενας φαρσερ με μια καμερα.

Παντως εχει γινει μοδα να εισαι φαρσερ,το βλεπουμε και εδω στην Ελλαδα.Το χιουμορ δεν το κατεχουν ολοι και το να παιρνεις μια καμερα και να κανεις οτι μαλακια κατεβασει η γκλαβα σου δεν ειναι αστειο.

 

Κοίτα να δεις, πριν 20+ χρόνια φάρσες έκανε μόνο ο Σεφερλής... πλέον κάνει ο κάθε κίτσος του YT.

 

«Εκδημοκρατισμός» του entertainment όπως θα έλεγε κάποιος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες τι πλάκα είστε σοβαροί;

 

Γυναίκα γέννησε πρόωρα από τον τρόμο της και ένας άνθρωπος στην Γερμανία μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο αφού τον σάπισε ένας "Φαρσερ" Clown με ένα ρόπαλο.

 

Για να μην αναφέρουμε το γεγονός ότι αν ένα παιδάκι δει κανένα τέτοιο μαλάκα μέσα στην νύχτα ίσως να του δημιουργήσει και θέμα ψυχολογικό.

 

Οι άνθρωποι έχουν χάσει το μέτρο και δεν μπορούν να καταλάβουν πότε μιλάμε για πλάκα και πότε σοβαρεύει το πράγμα.

 

Μωρέ να τους την στήσουν με ρόπαλα να ανοίξουν σε μερικούς τα κεφάλια να σου πω εγώ μετά για πότε θα σταματήσει η "Φαρσα" αυτη.

Και όλα αυτά για το youtube!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όλα αυτά για το youtube!

κάτσε γιατί δε νομίζω οτι ισχύειαυτό, αν και η ολη φαση ξεκινησε οπως λετε από pranks, τα περιστατικά στην αμερική όπου κλόουνς προσπαθησαν να παρασύρουν παιδάκια στο δάσος σε νομίζω ότι ηταν για το youtube
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε γιατί δε νομίζω οτι ισχύειαυτό, αν και η ολη φαση ξεκινησε οπως λετε από pranks, τα περιστατικά στην αμερική όπου κλόουνς προσπαθησαν να παρασύρουν παιδάκια στο δάσος σε νομίζω ότι ηταν για το youtube

Εγώ λέω για τις φάρσες, όχι για τους ακόμα πιο βλαμένους που τα κάνουν σοβαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά πάντα υπήρχε το ρίσκο... και ο Σεφερλής θα μπορούσε να πέσει σε κάποιον που έχει πρόβλημα με την καρδιά του και να πάει από ανακοπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά πάντα υπήρχε το ρίσκο... και ο Σεφερλής θα μπορούσε να πέσει σε κάποιον που έχει πρόβλημα με την καρδιά του και να πάει από ανακοπή.

Δεν θυμαμαι ποτε να εκανε ακραιες μαλακιες..Απο τους σημερινους φαρσερ παντως αρκετα αξιολογος ειναι ο Ασταθιος.Ωραιες φαρσουλες που βγαζουν γελιο.Τουλαχιστον σε εμενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι αυτοί της (πεθαμένης πλέον) τηλεόρασης έχουν κάνει τις χοντράδες τους κατά καιρούς... εξάλλου κι αυτό μόδα είναι που ήρθε από την Αμερική στα 90s, όπως το ΥΤ σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι είναι διεθνές φαινόμενο η πίπα τούτη, εδώ κάποιοι μαλάκες κυνήγησαν παιδιά με χατζάρες και μπαλτάδες σε μια κωμόπολη.

Το ένα το καημένο τώρα δεν μπορεί να βγει από το σπίτι λόγω φοβίας...

 

Από την άλλη έκαναν ένα ganging και λιντσάρισμα σε ένα τύπο σε χωριό που ήταν ντυμένος κλόουν μετά τις 11,δίχως να ξέρουμε εάν ήταν σε πάρτι ή ανώμαλος...

Ο σύνδεσμος "κυνηγών κλόουν" έχει στο φατσοβιβλίο πάνω από 2Κ άτομα, έχουν ξεφύγει αμφότεροι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε διαβασα το νημα, αλλα σας φαίνεται περίεργο που αυτά γίνονται μόνο στον "πρώτο κόσμο" ;;

 

Δεν εχουμε τι να κανουμε (ΠΟΛΛΑ εχουμε αλλα τεσπα), ε, ας μαλακιστουμε.  "For the lulz" που λεει και ο Gerald.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε διαβασα το νημα, αλλα σας φαίνεται περίεργο που αυτά γίνονται μόνο στον "πρώτο κόσμο" ;;

 

Δεν εχουμε τι να κανουμε (ΠΟΛΛΑ εχουμε αλλα τεσπα), ε, ας μαλακιστουμε.  "For the lulz" που λεει και ο Gerald.

 

Aka 1st world problems.

 

Περιμένεις ο Αφρικανός που ψωμολυσσάει να κάνει φάρσες; Αυτός μπορεί να δουλεύει 3 μήνες για να αγοράσει μάσκα & στολή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω απορω να σου πω την αληθεια πως δεν εχουν πυροβολησει ακομη κανεναν! Ειδικα αφου γινεται στην Αμερικη που εκει το οπλο το εχουν για βραχιολι.

 

Αν ειναι αληθινό εχει γίνει και αυτό...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...