Προς το περιεχόμενο

ανναρωτικη αδεια απο πιστοποιημενο γιατρο του εοπυ


sotertro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ,ΕΑΝ Ο ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΟΠΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ  ΑΝΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ.ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ,ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

 

ΣΤΑ ΣΑΙΤ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ Ο ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΝΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ 

 

Ο ΠΙΤΣΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ειναι θεμα εργοδοτη . Στα δυο μου παιδι που εργαζονται  θελει χαρτι απο συμβεβλημενο ή κρατικο νοσοκομειο  εστω και για μια μερα ενω στα αλλο  απο γιατρο χωρις απαραιτητα να ειναι συμβεβλημενος .

 

Υπ οψιν οτι για να πληρωσει το ΙΚΑ μετα την τριτη  ημερα θελει να εχεις 120 ενσημα οριστικοποιημενα στο δικο τους συστημα που θελει 2 μηνες μετα την εργασια για να ενημερωθει .

Αυριο θα παω  να τσακωθω στο ΙΚΑ για 10 μερες αναρωτικη απο νοσοκομειο για την μια κορη μου που εχει τα 120 ενσημα αλλα στο ΙΚΑ φαινονται μονο μεχρι 31/7 που δεν ειναι 120 ενω εχει δουλεψει κανονικα και Αυγουστο και Σεπτεμβριο και 13 μερες απο Οκτωβριο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζήτα της και μια βεβαίωση εργοδότη (είναι ένα έντυπο σαν απδ που το δίνει ο εργοδότης) όπου θα βεβαιώνει ο εργοδότης τα τελευταία ένσημα που δε φαίνονται στο σύστημα 

 

μπορεί να πιάσει στο ικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζήτα της και μια βεβαίωση εργοδότη (είναι ένα έντυπο σαν απδ που το δίνει ο εργοδότης) όπου θα βεβαιώνει ο εργοδότης τα τελευταία ένσημα που δε φαίνονται στο σύστημα 

 

μπορεί να πιάσει στο ικα

 

Το ρωτησα και μου ειπαν οχι....Η ΑΠΔ υποβαλλεται ηλεκτρονικα και την βλεπει το ΙΚΑ αλλα για να την οριστικοποιησει ηλεκτρονικα θελει ....3 μηνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ  ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟ  ??,ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η 2 ΕΧΟΥΝΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΕΟΠΥ,ΑΠΛΩΣ ΤΟΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΜΕΙΣ,ΕΝΩ ΤΟΝ ΣΥΜΒΕΜΒΛΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...